117gr İndica auto HASAT edildi bir bitki

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Selam millet,[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Super lemon haze ve Amnesia auto tohumlarımızı patlattıktan sonra dün itibari ile sonra toprağa ektik. Böylece güncemiz başlamış oldu.[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]https://imgur.com/a/pZFQr[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Elimden geldiğince detaylı yazmaya ve çalışacağım ve aynı postu güncelleyerek ilerleyeceğim.[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Kullanılan ekipmanlar:[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]120x120x200cm bitki yetiştirme çadırı[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]400w çift spectrum lamba, Pelsan reflektör, dijital balast[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]380m3 silent fan karbon filtre[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]nem makinesi[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]2x rüzgar vantilatörü[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]Co2 tüpü,reğülatör, zamanlayıcı[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]2x 19lt bez saksı[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]toprak:[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]%70coco %30perlit karışımı (coco ve perlit ayrı alınıp karıştırıldı)[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Besinler:[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Advanced nutrients(AN) connoiseur grow-bloom [/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]AN B52[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]AN tarantula[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]AN overdrive[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]AN bigbud[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]AN flavless finish[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]AN rhino skin[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]canna cannaiyzm[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]cal-mag[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]biobizz alg-a-mic (deniz yosunu)[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Şimdilik durumlar böyle[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]11.10.2017 [/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]selam gencolar[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]SLH ve amnesia ile olan maceramız SLHnin çimlenmemesi yüzünden jock horror ile devam ediyor. Amnesia çok hızlı büyüyor. yalnız yaprakları hiç sativaya benzemiyor acaba dolandırıldım mı ? [/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Çimlendiğinden beri sıcaklık stresi ile boğuşuyorum. Daha öncede başıma çok geldiği için çabuk atlattım. deniz yosunu ve rhino skin verdim ışığı 90cm yukarı çektim. şimdilik durumları iyi[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Amnesia 1. haftasını bitirdi[/font]
[font=Roboto, Arial, sans-serif]Jock horror 1. hafta 1 günlük[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]fotolar 2 gün önce çekildi.[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]https://imgur.com/a/DQvDA[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]21.10.2017 güncelleme[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif] Fotolarda en büyük bitki amnesia 3. haftasında  Sıcaklık stresinden halen kurtulamadım. dün kellesini uçurdum. sıcaklık dışında gayet sağlıklı ve güzel büyüyor.[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]cılız stresten mutsuz olan bitkimiz ise 2. haftasındaki  jock horror tedaviye şimdilik yanıt vermiyor  ::)   jock horrorun geleceğinden endişelendiğim için 3. saksıyı ektim super lemon haze şimdilik filizlendi daha çok küçük.[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]Bu arada Co2 tüpümü doldurdum. regülatürü falan bağladım. hazır olarak bıraktım haftaya açarım. [/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]şimdilik böyle[/font]

[font=Roboto, Arial, sans-serif]İşte fotolar[/font]
https://imgur.com/a/bTqTj

02.11.2017 güncelleme

Kankalar sativa olan amnesia olarak aldığım tohum indica bilmediğim bir tür olarak büyümeye devam ediyor onuda öyle kabullendik artık. 4 haftayı bitirdi.

jock horror daki sıcaklık stresini hala gideremedim. sıcaklık 21-26 arası. yine yavaşta olsa büyümeye devam ediyor.  3. haftasını bitirdi. 

en minik SLH ise şimdilik sorunsuz. 1. haftasını bitirdi. 

bitkilerin hepsine ilk günden itibaren sürekli AN takvimine göre 2 günde gübreli su veriyorum. ışık 24 saat açık.   8 saatte bir 10 dakika co2 veriyorum. 

şimdilik böyle

fotolar: https://imgur.com/a/vUMBI

13.11.2017 güncelleme

Nalet olsun sıcağa saç baş yoluyorum artık gittim en sonu cooltube aldım fan aldım bi dünya masraf ettim hala stresten çıkmadı ya hayvan gibi uzadı ama stresten kurtulmadı arkadaş delirecem ya 

işte fotolar arkadaki indica genetiği bilmiyorum 7 haftalık soldaki jock horror 6 haftalık en küçük superlemonhaze 3 haftalık stresli günler dilerim.

https://imgur.com/a/wZT8T

22.12.2017 güncelleme

selam kankalar 
genetiği belirsiz bitkimin hasatını yaptım diğeride 1-2 haftaya kesilir.

işte hasat fotosu    https://imgur.com/a/NMD7H

rastaman

Kıdemli Üye
RE: SLH auto ve Jock horror auto güncesi

takıpteyim kanka şimdilik gün aşırı mı besliyosun kızları?

Hondacivic

Yeni üye
RE: Amnesia auto ve Jock horror auto güncesi

Kanka aldığın nem makinesi başarılı mı? birde fiyatı nedir?

Cvp: Amnesia auto ve Jock horror auto güncesi

Hondacivic' Alıntı:
Kanka aldığın nem makinesi başarılı mı? birde fiyatı nedir?

Kanka ilk aldığımda çok iyiydi 2 senedir kullanıyorum. 60tl ye almıştım si*bo marka eskiden nemi %60lara çıkarıyordu şimdi %30u geçmiyor yenilemem lazım benimde

bozo

Yeni üye

Herşey güzel görünüyor şuan için takipteyim kanka

Jeffrey

Üye
Cvp: Amnesia auto ve Jock horror auto güncesi

Selam kanka hasatin bol olsun,
yanliz cadirin icindeki 3lü ara kablosu dikkatimi cekti kanka fislerii cadirin disina at, nem den dolayi allah göstermesin kontak felan yapar ::) isini garantiye al ...

cabbarsam

Yeni üye

Gayet sağlıklı görünüyor amnesia. İndica olması lazım sıcağı fazla sorun etmez rahat ol. Yalnız lst uygula bence şimdiden karışmış yapraklar birbirine. Topping de yapmışsın iyice karışmadan önünü al. Eminim daha sağlıklı boya gidecektir. Co2’yi de daya gitsin 24 saat şimdiden. Zamanlayıcın varsa da sadece ışıklar açıkkene ayarla coştur bebeleri. Hasatın bol olsun gramajı çok merak ediyorum.

RE: Amnesia auto ve Jock horror auto BOL STRESLİ güncesi

Kankalar konu güncel  yeni fotolar ile yardımlarınızı bekliyorum. Sıcaklık stresi diye biliyorum ama yanlış tanı mı koydum bi bakarmısınız

J

jedem das seine

Guest
Cvp: Amnesia auto ve Jock horror auto BOL STRESLİ güncesi

tekilasunrise' Alıntı:
Kankalar konu güncel  yeni fotolar ile yardımlarınızı bekliyorum. Sıcaklık stresi diye biliyorum ama yanlış tanı mı koydum bi bakarmısınız

çiceklenmeye başlamış hocam ben bişe göremedim iyi gidiyor

WhatsDaProblem?

Yeni üye

kimse söylememiş ben yazayım bari...
dostum çiçeklerin sıcaktan bunalmışlar sanki, yapraklar kıvrılmış hemde öyle böyle değil.. acaba diyorum ışığın cok mu yakın ? yada onun gibi bişey...

iyi hasatlar

kanka sıcaklık stresi gitmiyor hayvanda ışık en yukarda vantilatörler sürekli rüzgar yapıyor. sıcaklık stresi için tavsiye edilen bütün katkıları kullandım co2 bile veriyorum ama gitmiyor hatta şu an daha kötü durumda ama bıraktım uğraşmayı ne kadar çıkarsa artık. suyunu veriyorum fermuarı çekiyorum. Bu sezonda böyle oldu. Yalnız yanındaki indica türü sömeklerini taşıyamıyor şu anda onda çok iyi hasat olacak.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
    ***** **** ******* ********** ******* hahahaha
  • M merto1835:
  • M merto1835:
    ** ** ***** *** *** ** ********* * *** * *** ********* ***** ******** ******** ********* *** ***** ********* ***** ****** *****
  • M merto1835:
  • M merto1835:
  • Night owl Night owl:
    **** *** ******* ***** * ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha hahahaha**** ***** ******* ****** *
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ** ***** *** *** ** ********* * *** * *** ********* ***** ******** ******** ********* ******* ******* ******* hahahaha**** **** ** ***** **** ** ****** ***** hahahaha ******** * ******* ******** ********* **** ***** hahahaha** **** ********
    ******** ****** ******** ******** ********* ***** ******* ***** *** ****** ** ******** ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** * * ***** **** ***** ***** ***** ***** hahahaha ** ******* ***** * * ******** **** **** ***** ********** ******* ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** **** ****** ****** ******* ****** ******* hahahaha** *** ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ** *** **** ******* ******** **** **** ******* ******* hahahaha**** **** ** ***** **** ** ****** ***** hahahaha ******** * ******* ******** ********* **** ***** hahahaha** **** ********

***** ** ***** *** hahahaha* ******** ** ***** hahahaha *****
    ***** * * ***** **** ***** ***** ***** ***** hahahaha ** ******* ***** * * ******** **** **** ***** ********** ******* ****** ***** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ******** **** **** ***** ** ***** *** hahahaha* ******** ** ***** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ******** ** **** ********* ** ** **** ******** ** ******** ***** *** hahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** **
    hahahaha ********** ****** ****
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ****** ******** **** ** ****** hahahaha* **** hahahaha ********** ****** ****
  • the imam the imam:
    hahahaha* ******** ****** **** **** **
    ***** ** ********* *** ** ****** **** ********** ****** ** ******* *** **
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ** ********* **** **** hahahaha ****** ********** *** ******** hahahaha***** ***** ***** ** ********* *** ** ****** **** ********** ****** ** ******* *** **
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ******** **** ********* ** ***** **** ***** hahahaha*** ******** ****** **** **** **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ***** ********* ******** **** ********* ** ***** **** ***** hahahaha*** ******** ****** ****...