100x45x170 kabin 240w quantum board

banabi

Yeni üye
Selam herkese. Bütçem kısıtlı olduğu için giysi dolabımı ayarladım içini alüminyüm folyo ile kaplayacaktım fakat kolay parçalanır-yırtılır diye mylar kaplama ile kaplayacağım. Ekipmanım şu şekilde;
100x45x170cm mdf dolap
Lm301h 240w 3500k quantum board
Plagron light mix 50lt
20litre 2 adet kumaş saksı (2 auto henüz karar vermedim)
Ph metre adwa önerileri çok gördüm
Kiwi veya havvaca nem makinesi (kiwi ayarlanabilir nem özelliği mevcut)
An serisinden micro,bloom,grow ana gübre
B-52
Voodoo juice
Big bug
OverDrive
Bud candy
Jiffy şişen tablet 2 adet
Can lite 165m3 karbon filtre
Can lite solar palau sessiz 160m3 fan
Tds metre
Mercek zoom (öneride bulunabilirsiniz).
alanım küçük olduğu için karbon filtre ve fan yeterli gibi duruyor. Giriş fanı düşünmüyorum dolap havayı illa alıcak öyle okudum bir çok yerde. @Behzat Ç kanka ışığımı senin konu başlığın sayesinde göz atarmısın acemi sistemime.
@Ripley'sOG @çarşaf @HHH @koala

Ü

Üye silindi 23964

Guest
kankam gayet başarılı gözüküyor topraktan bahsetmemişsin toprak ne düşünüyorsun ?

banabi

Yeni üye
Plagron light mix ekimden hasata yeterli diye okudum başka toprakla mı karıştıracağım?

BronzBaykus

Yeni üye
Led i nerden temin ettin knka ben bakıyorum sadece sarı sitede var o da 2.el amazondan fln sipariş etmekden çekiniyorum biraz sürücülerini ve çiplerini çakmalarla değiştiriyorlarmış link eklermisin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    **** dready ***** ********** ***** ****** ****** ******** *** dready*** ********* ******** ********** *** ****** ******* ***** ***** ********** *****
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ******* ********* ****** ******** *** ***** *** ********* ******* ********** *** ********* ***** ******* *** * ***** ******** ********** ***** ******* ***** ****** ******
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    **** ***** ** ****** ***** ******** **** ****** dready ****** dready***** ********** ***** ******* ******** ****** ****** ** *******
    ****** ******* ******* ********* ** dready********** ******** ***** ** ** **** ***** ***** ********* ** **** ** ****** ********* ******* ********** **** *** **** ******
    +1
  • Sleepless Sleepless:
    dready**********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • G GaribanMüptezel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** * ***** ***** ****** ****** ***** ** ******** **** ******** ***** ******* ***** ********* ********* * * *** **** *** ***** ******** ***** ***** ***** ** ****** **** * ****** ** ***
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** ***** ******** *********** ****** ******* ** ****** ****** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • I isoT:
    dready**********
  • I isoT:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    dready ****** ****** ****** ***** ****** ********* ********** ** ********
  • B Bomberx:
    ******** *********** dready*
  • G GaribanMüptezel: