100g cigarayı nasıl taşıyabilirim kokusuz bi şekilde ve az riskli

Ü

Üye silindi 25562

Guest
Bilgisayar kasası alacaksın,bulacaksın. Onun power (enerji,güç) koyma yerine arkasına sıkıştıracaksın. hemen açılmıyor ilk kasanın kapağını sökeceksin,sonra power olan kısmı sökeceksin. denenir aslında iyi fikir.

Ü

Üye silindi 25098

Guest
vakumlucan 2 kere vakumla iki vakum poseti ile

TC Nargile

Rastafaray
Cok iyi vakumla ve strec film ile sar. Paketi iyice aycicekyagi ile yagla ve tekrar strec filme sar. Yag kokunun büyük bir kismini izole edecek

Ü

Üye silindi 2036

Guest
Ikeadan çit çitli poşet al, en büyük boy üst üste 4 kere poşete geçir sıfır koku olur, streç yada vakum falan yapma sömeklerin içinden geçersin sonra yemeklik toz sigaran olur bi dünya pic olur sigaran

Manciss

Yeni Üye
Kankam herkes anlatmış daha da korkuyorsan yolun da uzunsa aracın da varsa bu genelde kilo taşımalarda yapılır ön tamponu sök aracın kolay sökülür tampon demirine cırtlarla sabitle tamponu kapat

Mordecai

Kıdemli Üye
ben olsam yağını çıkartırım ekstrakt olarak taşırım kanka.
köpekten kaçamazsın, orası aşikar ancak hacmi azaltıp zulayı daha sağlamlaştırabilirsin.

Fluent

Üye
ben olsam yağını çıkartırım ekstrakt olarak taşırım kanka.
köpekten kaçamazsın, orası aşikar ancak hacmi azaltıp zulayı daha sağlamlaştırabilirsin.
Neyi kaçamıyorsun köpekten? Koku denilen şey moleküller değil mi? Koku molekülleri... Yani o koku bir şekilde hiç bir canlı tarafından algılanamaz hale getirilebilir.

Mordecai

Kıdemli Üye
Neyi kaçamıyorsun köpekten? Koku denilen şey moleküller değil mi? Koku molekülleri... Yani o koku bir şekilde hiç bir canlı tarafından algılanamaz hale getirilebilir.
kaçamazsın elini esrara sürüp arabanın bir yerine elini sürsen bile o kokuyu alır köpek,paramparça ederler aracını.
sen yapmışsın kafayı moleküler biyoloji ve genetik bilimine kafa yoruyorsun sanırım.

Fluent

Üye
kaçamazsın elini esrara sürüp arabanın bir yerine elini sürsen bile o kokuyu alır köpek,paramparça ederler aracını.
sen yapmışsın kafayı moleküler biyoloji ve genetik bilimine kafa yoruyorsun sanırım.
Dostum boşver sen beni anlamadın, koku denen şey fizikidir yani o kokunun yine fiziki unsurlarla itin burnuna ulaşması engellenebilir. Köpek bu **** büyücü değil

Tunç

Kıdemli Üye
En kral narkotik köpeğini bile atlatırlar koku problemini çözmüşlerdir çoktan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Karabasan35 Karabasan35:
    Ama klima çalışıyor mobil klima olduğu için motorundaki sıcak hava odanın dışına tahliye ediyorum bacadan
  • higthead higthead:
    Karabasan35' Alıntı:
    Çıkış fanı odanın içine veriyor sp 580m3 600m3 can lite karbon filtre var
    olmaz odanın ıcıne. kullanılmıs hava donup dolasıcak yıne kabıne gıorıcek olmaz
  • higthead higthead:
    penceren yokmu
    evet yakın olsun diye yapıyorum
    higthead' Alıntı:
    onemlı deıl esıtlemende auto dımı
    Yok kanka direkt kapısı var balkona
    Baca çıkışı var ama klima kullanmak zorundayım
    Mobil klima var o da çok sıcak hava üflüyor borusu var
  • higthead higthead:
    yazdınya cıkıs fanı odanın ıcıne verıyor dıye
    Onu bacaya bağladım içeriye hava temiz hava giriyor devamlı oradan hava atıyor odadan
    Evet bu sebepten havalar biraz daha düşsün derece direkt bacadan dışarı vericem
  • higthead higthead:
    tamam super
    Giriş fanı da odadan çekecek
    O da yan odadan çekiyor orada da derece kontrolüm altında çok oynama olmaz bu şekilde
  • higthead higthead:
    gırısler zaten odadan ceker yeterkı cıkısı dısarı tahlıye et
    Doğalgaz flanşından kapı altından giriyor çıkarttıktan sonra
  • higthead higthead:
    bu arada 500m3 cıkıs fana yanlıs karbon almıssın yanlıs degılde aynı m3ler ve yakın m3h ler kullanılmaz
    Nem makinesini kabin dışından kullanmayı tavsiye ediyorlar fikrin nedir
  • higthead higthead:
    ee tamam bro guzel sısem
  • higthead higthead:
    kım onu tavsıye eden?=??
  • higthead higthead:
    onu kım tavsıye edıosa grow yapmısmı sorsana
  • higthead higthead:
    hayatmda ılk defa duydum kabın dısı nem kaınasını=)))
    Kanka yabancı videolarda rastladım
    Ben daha önce yaptım
  • higthead higthead:
    yahu kabın ıcınde olur nemıde vantı dagıtır
    %5 falan fark ettiriyor
    Karabasan35 Karabasan35: %5 falan fark ettiriyor