1000x mini mikroskop SİDDETLE TAVSİYE!

Kankalar öncelikle hepinize selamlar tohumsuz ailesi olarak çok iyi işler cıkarıyoruz kulaktan duyma bilgilerle değil tecrübe ile hareket etmeye çalısıyoruz hersey doğru olsun 4/4 olsun diye uğrasıyoruz ama gözlemlediğim kadar harman olmanın da etkisiyle 3 4 ay ugrastıgımız bitkiyi çat diye bilinçsizce kesiyoruz bazen daha 1 haftası varken biraz arastırma ile bu kameraya takılan 50 60 liraya satılan kötü lensler yerine ki çogu telefon artık tek kameralı degil saglıklı Bi çekip olmuyor 1000 x zomm aldım işin güzel tarafı telefona takıp usb kamera uygulamasını play store dan indirip direk tak calıtır yapıyoruz ve efsane derecede tabiri caizse kabak gibi trikomları selamlıyoruz ve benm gibi tecrübesiz bile olsanız mikroskop trikomu gözünüzün icine kadar sokuyor ve bitki bildiğiniz canavar gibi gözüküyor fiyatında baya uygun bence gübre lamba kadar önemli trikom takibi de sağ olsun kanka larım sayesinde cok tecrübe edindim birine faydamız olursa ne ala bu konuyu açmak istedim simdiden kazasız belasız bol hasatlar tohumsuz kankalar linkide buraya bırakıyorum https://ty.gl/tdcpdqz

apple içinde olurmu acaba dostum
Kanka sanmıyorum ama bilgisayar varsa onla da halledebilirsin veya app store a Bi baksana usb camera diye sarı renkte uygulama varmı bide onun İcin usb Apple a dönüstürücü alman gerekiyor ben telefoncu yum usb Micro typc dönüstürücü gördüm ama Apple hic görmedim

yok kanka öyle bi uygulama banada lazım mikroskop ama işte böyle bişeyi olsa bişeyi olmyo
Al, bundan kanka pisman olmazsıın en azından pc ye takarsın 1000x hafife alınacak Bi büyüklük degl tam emin olursun o kameraya takılan lensler zaten ısık parlaynca rakı kıvamı gibi gözüküyor seni yanıltır denedim onuda 50 liram çöp oldı

Uygulama indirmeden otg baglantisi ile halledebilirsiniz telefonunuzda otg baglantisini acip cihazi takmaniz yeterli bu sekilde her hangi bir cihazi kullanabilirsiniz cizim tableti vs. Cihazin giris kablosu iphone mi ne bilmiyorum ama onu da telefonunuza uygun girise donusturmek kolay ek uc takicaksiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****