100% ÇAKMAK GAZI / ESRAR YAĞI

M1GaryLord

Yeni üye
Herkese iyi günler...

Başlıkta belirttiğim gibi çakmak gazı ile esrar yağı çıkarıldığını daha önce görmüştüm. O yıllar esrarla işim olmadığı için hiç üzerinde durmadım. 

Hatırladığım kadarı 40 50 cm borunun içine sömekleri doldurarak borunun iki tarafını da poşetle kapatıp borunun iki tarafına da tam ortadan birer delik açarak bir ucundan sömeklere 2 3 tüp 100% çakmak gazı basarak altta sıcak su dolu leğen üzerindeki cam kaba çakmak gazını basarken sömeklerin yağını akıttığını yağ cam üzerinde kaynarken fazla çakmak gazının yağ üzerinden uçtuğunu gördüm.. 

İşlemler kısaca yukarıda anlattığım gibiydi.. bu konuda detaylı bilgisi olanlardan yanıt bekliyorum.. bol sömekli günler kankalar...

evi havaya uçurmanın gereği yok :) saç düzleştirici maşa ve yaglı fırın kagıdı yeterli. kagıdın arasına bır mıktar koyup katladıktan sonra saç maşasının arasına koyup pres uygulamak yeterli kanka. denemedim ama yapıldığını gördüm.. press makina mantıgı...

Herkese iyi günler...

Başlıkta belirttiğim gibi çakmak gazı ile esrar yağı çıkarıldığını daha önce görmüştüm. O yıllar esrarla işim olmadığı için hiç üzerinde durmadım.

Hatırladığım kadarı 40 50 cm borunun içine sömekleri doldurarak borunun iki tarafını da poşetle kapatıp borunun iki tarafına da tam ortadan birer delik açarak bir ucundan sömeklere 2 3 tüp 100% çakmak gazı basarak altta sıcak su dolu leğen üzerindeki cam kaba çakmak gazını basarken sömeklerin yağını akıttığını yağ cam üzerinde kaynarken fazla çakmak gazının yağ üzerinden uçtuğunu gördüm..

İşlemler kısaca yukarıda anlattığım gibiydi.. bu konuda detaylı bilgisi olanlardan yanıt bekliyorum.. bol sömekli günler kankalar...

Bende yapıyorum evet doğru anlattığın gibi yapılıyor.ben sömeklere kıyamıyorum ama bitkinin sömeğe gittikten sonraki budadığım yapraklardan yapıyorum gayette başarılı oluyor.yani ağacın etinden sütünden faydalanıyorum tavsiye ederim herkese hem basit hem başarılı

Bende yapıyorum evet doğru anlattığın gibi yapılıyor.ben sömeklere kıyamıyorum ama bitkinin sömeğe gittikten sonraki budadığım yapraklardan yapıyorum gayette başarılı oluyor.yani ağacın etinden sütünden faydalanıyorum tavsiye ederim herkese hem basit hem başarılı
Yapraktan yapınca kafası varmı hacı yoksa yaprağı ziyan etmemek için mi yapıyorsun çok güzel bişey olsa sömeğede kıyarız

Kennethdum

Yeni üye
Собак упряжки приучают к специальному снаряжению так же, как и собак-буксировщиков лыжника http://kioskindustry.ru/index.php?subaction=userinfo&user=petitegas7 - Одноразовые сочетания не вызывают образования условных рефлексов, тем более навыков, необходимых в применении собаки на службе https://passport.yandex.ru/passport...&error=badretpath&badretpath=https://nsdog.ru...

Kennethdum

Yeni üye
Красно-белые собаки появились раньше собак сплошного окраса, он был получен благодаря селекции 5%D0%BD%D0%B0%D0%BC+%D1%81+%D0%B2%D1%8B%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D0%BC+%D0%BD%D0%B0+%D0%B4%D0%BE%D0%BC.#form. Эстонская Гончая: Описание Породы, Внешний Вид, Характер Азартная собака с крепким телом и небольшого роста - такова эстонская гончая и ее описание породы в кратком варианте http://nahvalka-ssh.suhobusimo.ru/profile.php?lookup=1723

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Nası yapıyosun yapraklardan reis

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
  • F FraudeG:
    ********* ******** **** ** ** ***** *** ***** ****** ***** ***** dready* ***** ********* ********* ********* *****
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • F FraudeG:
    ***** *********** **** ******** ******** * *********** ***** ********* ********* ***** dready** **** ***** *** ****** ********** ******* ***
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    *** dready****** ******* *** ****** *
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ********** ******** **** **** ***** ** ******** dready ****** ***** ******** **** ******* **** ***** **** ******* ******** dready ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    **** dready** ***** ******** ****** ******
  • F FraudeG:
    ****** ********** ******* ***** **** ***** ***** ******* ***** ******* ********** ***** ** ********** ***** ***** ******* dready *** ******** **** ** **** ***** *** ***** *********
    +1
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ******** ** ** ******** **** ***** ******* **** ** ******** ***** **** ********* *** **** **** ******** *******
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** ***** *********** ****** ******* ******* ******** **** **** **** ****** *** ********** ** ********* ********* ***** ********
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ***** *********** ****** ******* ******* ******** **** **** **** ****** *** ********** **...