10 otomatik oda kurulumu

birbeygelmis

Yeni üye
Özür dileyerek soruyorum okudum anlayamadım dediğim çadıra 10 otomatik tohum için şöyle bi lamba alsam işimi görürmü yeterli olurmu
Bu ışıkların miladı geçeli yıllar oldu. O çadıra 2 adet 480W Samsung LM301H quantum board lazım. 4 adet 240W şeklinde de koyabilirsin. Samsung LM301H/B dışında led tavsiye etmem. Hele bu mor renkli ledlerden ne olursa olsun uzak dur üzülürsün. V4 Anahtarlı Samsung LM301H modeller alabileceğin en iyi ışık şu anda. Sahibindende quantum board diye aratırsan uygun fiyatlı bulabilirsin çok rahat. Bu söylediğim ışıklarla watt başına minimum 1gr maksimum 2gr alman lazım. Bestvanın bu modeliyle 0.5g alırsan öp başına koy. 3000W falan değil 375Watt tüketiyor dolandırılırsın bunu alırsan

yerligrower

Yeni üye
Bu ışıkların miladı geçeli yıllar oldu. O çadıra 2 adet 480W Samsung LM301H quantum board lazım. 4 adet 240W şeklinde de koyabilirsin. Samsung LM301H/B dışında led tavsiye etmem. Hele bu mor renkli ledlerden ne olursa olsun uzak dur üzülürsün. V4 Anahtarlı Samsung LM301H modeller alabileceğin en iyi ışık şu anda. Sahibindende quantum board diye aratırsan uygun fiyatlı bulabilirsin çok rahat. Bu söylediğim ışıklarla watt başına minimum 1gr maksimum 2gr alman lazım. Bestvanın bu modeliyle 0.5g alırsan öp başına koy. 3000W falan değil 375Watt tüketiyor dolandırılırsın bunu alırsan
hocam biraz göz gezdirdim ancak birazcık pahalı gibi duruyor dediğim sisteme şunu al işini görecek diyebileceğiniz bir ürün varmıdır

Woppy

Ordinaryüs
Bro ışık ve havalandırma cok önemli ne kadar yatırım yaparsan hasatın da o kadar farkedecrktir.

Uzay11

Kıdemli Üye
Selam kanka konuna baktimda biraz acele ediyosun gibi, bence ucuz yollu bi sistem kur tecruben yoksa; deneyim kazanmak adına 2 saksi oto yap en baba 3,5 ay sürer ama tecrube çok önemli, tecrüben varsa sıkıntı yok ama 10 bitki uzgraşmak için gerçekyen zaman ister bana 2 photo zor geliyor.Ben işi biliyorum diyosan 4 tane lm301h 240w işini görür cadirinin ölculerine bu ışık güzel oturur. Bol şans

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!