10. Gün. Sizce nasıl? Herhangi bir eksik görüyormusunuz?

Türk

Üye
Sevgili arkadaşlar merhaba. Genetik auto lemon og. 4 şubat doğumlu. Yarın ilk ufaktan gübreli suyunu vericem. 200ml suya 0.5ml grow vericem. 2 günde bir 200ml su veriyorum şuan. Gübreyle birlikte artıracağım suyu da. Saksım 7lt. 3 haftalıkken 1 litre suyla baslayip grow sonuna kadar 1lt suyla devam edebilirmiyim? Degisen tek sey azar azar gubre miktari olacak. Işık el yapimi 350w cob led. Nem 80 ısı 22 28 arası. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

https://ibb.co/yR7V60D

Hoca666

Müptezel
Gayet saglikli kanka. Yapraklarini dikmis cok guzdl. Kalsiyumunu eksik etmeyecek sekilde gubreleni yaparsan ilerde hic bi sikinti gozukmuyor. Bi de egitim vermeyi dusunuyosundur umarim

Türk

Üye
Gayet saglikli kanka. Yapraklarini dikmis cok guzdl. Kalsiyumunu eksik etmeyecek sekilde gubreleni yaparsan ilerde hic bi sikinti gozukmuyor. Bi de egitim vermeyi dusunuyosundur umarim
Hocam düşünüyorum. 4 gun arayla 3 bitki var. 2 si lemon og biri swiss cheese. Topping dusunuyordum ama

Hoca666

Müptezel
Itemden anlamadigin

Halde top allahin emri kardesim. Eminiz demi bu fikirde?
valla kanka ben bu son growda vuruyom kelleye. kuzen var onda da auto var. onun da ilk growuydu. o da iki defa tek kelle uçurdu. şimdi pişman daha fazla uçurmadığına. çiçeğe girene kadar atılabilir toping bence

Hoca666

Müptezel
Calmag sen ne kadar veriyon dostum? Bide her boş sulamada mı veriyorsun? Ben 2 günde bir yarım litre vereyim diyorum suyu
Kanka ilk growda veg zamani top max vermistim.
Calsiyum eksikligi gormeyince vermemistim ama bu grow gubreli sulamadan sonraki sulamada litre basina 2 ml veriyorum. Organik oldugu icin yakar korkusu yok. Hatta gecen growda hasat zamani keci boynuzu vermistim. Bitki ölmeye yakin olmasina ragmen oyle bi canlandi ki bu growda call mac suyuna ekliyorum. Icerigine baktim calsiyum magnezyum demir potasyum karbonat vitaminler... masallah yok yok :))

Türk

Üye
Dostum b3n şimdi 500ml suya başladım bugün. Bir süre 2 günde bir 500ml ve4cem. 500ml suya da yarim milim grow kattım. Bide topmax kattim ayriyetten kom gekisimine etki etsin diye. Nadir yaocam bunu. Biobizz marka kullaniyorsan bana bi detay var canini yerim hhocam hocam. Neyi ne kadar vereyim bi el at. Kolay bi ortamlarda beslemiyom ben. Cok yoruluyorum kafam rahatlasin biraz
Kanka ilk growda veg zamani top max vermistim.
Calsiyum eksikligi gormeyince vermemistim ama bu grow gubreli sulamadan sonraki sulamada litre basina 2 ml veriyorum. Organik oldugu icin yakar korkusu yok. Hatta gecen growda hasat zamani keci boynuzu vermistim. Bitki ölmeye yakin olmasina ragmen oyle bi canlandi ki bu growda call mac suyuna ekliyorum. Icerigine baktim calsiyum magnezyum demir potasyum karbonat vitaminler... masallah yok yok :))

Hoca666

Müptezel
kanka ilk growda çok takıyosun normal. benim de ikinci gerçi ama artık nem bile ölçmüyorum. nem makinası var çalıştırmıyorum. toping denemesi yapacam diye değişik yerlerini kesiyorum :)) gübre olayını da ölçü 1 litreye 2 ml biliyosun. dolduruyorum bi litreye. çiçeğin büyüklüğüne göre göz hesabı koyuyorum. az koymuşsam erken kuruyo. çok takma. ama bak çok verme. su çok olunca geç de kuruyo bu yüzden büyümesi yavaşlıyo. benim göz hesabıma göre bitkinin üstünde ne kadar varsa altında da o kadar vardır diyerek döküyorum.

Hoca666

Müptezel
kanka gübre olayında da biobizin grow, blom, top max, call mag + an'nin big bud overdrive. bunlar yetiyo. bende alg a mic de var. hastalık koruyucu. gerek duyup vermiyorum. ha bi de keçi boynuzu. benim ilk growun autosundan bi soru dişi tohum çıktı. bi bitkiyi sadece keçi boynuzu ve cal magla büyütecem. bakam büyüyecek mi :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    *** **** *** *** ***** hahahaha ******* ******* *** ******* ******** *******
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ** **** ** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    ****** ** ***** *** *** ******* ******* *** **** ********** ****** ********** *** ******* ***** **** *** ********* *******
  • Kanka Kanka:
    ***** **** **** ****** ***** ********* hahahaha** ***** ******
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
    ***** **** hahahaha* ********* ***
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ***** ** ***** *** *** ******** ** ** ******* ***** ***** ** * hahahaha ****** ***** ******* *********
    ***** ***** *** * ** ****** hahahaha** ***** ******* ***** hahahaha hahahaha** ***** ***** ****** **** ******* ***** ****** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    **** * ***** hahahaha ******* ** ** ****** ****** *********
    Madkusa Madkusa: **** * ***** hahahaha ******* ** ** ****** ****** *********