10 AUTO İÇİN LED ÖNERİSİ

Akmfarm

Yeni üye
Arkadaşlar sistem için bütün ihtiyaçlarımı tedarik ettim. Tek ihtiyacım ışıklandırma şu anda. Yerim şehirden uzakta 5m*4m bi kulübede iç mekan yetiştirme yapıcam. Led ışık için önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 20 bin lira .Ancak bütçeyi aşan tekliflere de açığım. İndoor için acemiyim ama ziraat mühendisiyim, çok fide yetiştirdim üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar :)

Mertali54

Doktor
Qb kullaniyorum soyliyceklerim quantum bort ile ilgilidir . 1 bitki için 120 watt ve 60 cm * 60 cm ihyac var gerisini siz hesaplarınız ?

Mertali54

Doktor
Arkadaşlar sistem için bütün ihtiyaçlarımı tedarik ettim. Tek ihtiyacım ışıklandırma şu anda. Yerim şehirden uzakta 5m*4m bi kulübede iç mekan yetiştirme yapıcam. Led ışık için önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 20 bin lira .Ancak bütçeyi aşan tekliflere de açığım. İndoor için acemiyim ama ziraat mühendisiyim, çok fide yetiştirdim üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar :)
20.000 liraya da böyle bir ışık bulabilirsin yani ben bir hesapladım aşağı yukarı 20 bin lira sana yeterli gelecektir

LucaChangretta

Kıdemli Üye
YXO cob led kullanıyorum 250w 250w 250w şeklinde 3 ayrı panel + 240w QB var 8 adet bitkim mis gibi büyüyor cob led ile 2.growum daha arıza vermedi :D

Geyve5454

Müptezel
Alan çok geniş ustalar tavsiyede bulunur fakat tam potansiyel üretim için 100x100 başına fc6500 alınsa muhteşem olur
Bakın arkadaşım sana naçizane tavsiye vereyim ilk önce fc6500ün boyutuna bak ondan sonra cevap ver kabin kuracak birisi yorumunu görür adamı zarara sokarsın. Fc6500ün boyutu 113x112dir yani 100x100 alana sığmaz öneride bulunurken 150x150 için fc6500 öner

Mertali54

Doktor
Bu fiyatlarda alabileceğim quantum bordlar 100x100 cm gibi tüm bitkilere yeterli olur mu bu ışık emin değilim
En fazla auto tohum olacaksa bu alanda 4 tane ve 480 watt Samsung quantom bort ile harika is çıkar tabi bakımına bağlı gubrene bağlı toprağı iyi kuruttuktan sonra sulamana bağlı vs

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TroubleStyla TroubleStyla: **** ******** **