1 kökten en fazla ne kadar ürün alabiliriz?

Mertali54

Doktor
Okyanusta iyne aramak gibi bişey kısa dönemli mi uzun dönem mi yapiyorsun bilmiyoruz genetiği bilmiyoruz gubreni ışığını yetiştirdiğim yeri vs vs ama auto için ben kendi yaptıklarından soyliyim 100 110 arası kuru aldim

Kanka tamamen bitkiye ne verebildiğinle alakalı bir durum iyi bir genetik iyi bir eğitim iyi bir ışık ve kaliteli gübreler güzel sirkülasyon ile çok yüksek rakamlar alabilirsin ama tam tersi olursa 15-10 gramda alabilirsin yani durum tamamen senin imkanlarına bilgi birikimine uygulamana bağlı denebilir.

Senator9

Yeni üye
Mesela 70 bin civarı bir sistem kursam 15 kök civarı photo Sistem ile nasıl bir düzenek önerirsiniz

higthead

Jolly Green
Mesela 70 bin civarı bir sistem kursam 15 kök civarı photo Sistem ile nasıl bir düzenek önerirsiniz

Konuyu incelemeni tavsiye ederim. Sormak istediğin aklına takılan birşey olur ise ister bu konu üzerinden istersen duvarıma yazabilirsin.Konudaki ısık yeni seri son led cipi 240w lm301h evo qb ile değiştirilebilir aynı ısık sitesinde.

higthead

Jolly Green
3 ana demirbaş vardır bunlar alan(kabin) - havalandırma -ışık bu 3 ü 7-24 kullanıcagın demırbas urunlerdır ve asla maddısel kısılmaz ki sorunlar yaşama.

kabin

havalandırma

Girişin ise

ısık

son led cipleri lm301h evo serisi her 2 bıtkı uzerıne 1 adet 240w qb konumlandırıcaksın.

3 ana demişrbasın bunlardır.

Night owl

Doktor
3 ana demirbaş vardır bunlar alan(kabin) - havalandırma -ışık bu 3 ü 7-24 kullanıcagın demırbas urunlerdır ve asla maddısel kısılmaz ki sorunlar yaşama.

kabin

havalandırma

Girişin ise

ısık

son led cipleri lm301h evo serisi her 2 bıtkı uzerıne 1 adet 240w qb konumlandırıcaksın.

3 ana demişrbasın bunlardır.
Knka 301h panel v4 model mi

higthead

Jolly Green
Knka 301h panel v4 model mi

Bildiğim kadarı ile v4 ün espirisi sadece red lerde 660nm de cree kullanması bence bi espirisi yok. Burda ana led çip i yani lm301h evo olması önemli bence. Sürekli yeni birşeyler çıkıyor bakalım lm301h evo ana led cipi üzerine ileride ne çıkıcak merak ediyorum. Ben hps ciyim

Greenn

Üye
Ben olsam az daha ekleme yapar 1.5x3 kabine 2 adet fc6500 cakar rahatima bakardim. Gerisi bitkiler buyudukce olur gider (havalandirma v.s)

WeedMann

Üye
Öncelikle şöyle söyliyim arkadaşlar her defasında 400 alıyorum diye bişey yok aldığım oldu inşallah sizlerde bi gün alırsınız. Daha önce de böyle bi konu geçmişti max 100 alırsın falan deniyodu yine yazdım böyle atladı bi kaç arkadaş alaycı tavırla videolu olarak göstermiştim. Neyse öyle fazla kayıt tutmayı sevmem

Bu arkadaşdan 220 + aldım
3.jpg2.jpg
Bunlardan da 200 +

4.jpg
Bu arkadaş da overdrive girilmemiş zamanı yaklaşık 20 gün sonra hasat ettim 300 +

Söylediğim rakamlar KURU ( DRY )

Bir kaç yıldır bu forumdayım arkadaşlar maksadım burda gelip atıp sıkmak değil öyle çok fazla yorum yapmam bildiğim konular varsa yardımcı olmaya çalışırım. Herkese bol dumanlar

Kimde Bu

Müptezel
Öncelikle şöyle söyliyim arkadaşlar her defasında 400 alıyorum diye bişey yok aldığım oldu inşallah sizlerde bi gün alırsınız. Daha önce de böyle bi konu geçmişti max 100 alırsın falan deniyodu yine yazdım böyle atladı bi kaç arkadaş alaycı tavırla videolu olarak göstermiştim. Neyse öyle fazla kayıt tutmayı sevmem

Bu arkadaşdan 220 + aldım
Ekli dosyayı görüntüle 17676Ekli dosyayı görüntüle 17677
Bunlardan da 200 +

Ekli dosyayı görüntüle 17678
Bu arkadaş da overdrive girilmemiş zamanı yaklaşık 20 gün sonra hasat ettim 300 +

Söylediğim rakamlar KURU ( DRY )

Bir kaç yıldır bu forumdayım arkadaşlar maksadım burda gelip atıp sıkmak değil öyle çok fazla yorum yapmam bildiğim konular varsa yardımcı olmaya çalışırım. Herkese bol dumanlar
Bro süreyi nasıl yetiştiriyorsun autonun süresi böyle büyümeye yetmiyor tohum çok çok kaliteli olmadığı sürece

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Tokarev Tokarev:
    ******** ******* ********** ******* ****** ******* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ****** **
  • Tokarev Tokarev:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ****** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** **** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ** ****** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** hahahaha**** ****** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ****** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha*
    +1
  • U Ubo:
    ********** ******* hahahaha** hahahaha**** **** ********** ******
  • U Ubo:
  • istr istr:
  • istr istr:
    ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha ********** ****** ******* ***** ** ******* ******* ** ******** ********** ***** ******** hahahaha ******** ********
    istr istr: ********** ******** ****** ******** ********** ******* ****** ** ***** hahahaha **********...