1.buçuk aylık kızımızda son 10 gündür problem

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23782
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23782

Guest
DSC_0280-min.JPGIMG-20210306-WA0009.jpgselam merhaba ustalar 1. buçuk aylık kızımda son zamanlarda alt yapraklarında sararma kuruma ve üst yapraklarında kahverengi lekeler oluştu sebebini siteden değerli bir abimle arıyoruz 2-3 gün önce flush yaptım 20/4 ışık periyodunda hiç bir ek besin vermeden devam ediyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim , bugün altlardan bir yaprak daha kayıp ettiğimi anladım . IMG-20210306-WA0010.jpg

Ü

Üye silindi 23782

Guest
@Kanka usta senin iyi anladığını söylediler bi bakabilirsen çok sevinirim

Kanka hangi dönemde ne verdin ve ne aralıkta not aldın mı?aldıysan paylasirmisin ışık işi nem gübre bunlar çok önemli 1.5 aylık olmus artık bizim başımıza da gelebilir

Ü

Üye silindi 23782

Guest
kanka alt yapraklarının cevabı burda : https://www.tohumsuz.com/threads/bitkinin-hangi-dönem-hangi-besine-ihtiyacı-var-bilgilendirme.9447/
turuncu lekelerde zamanında gubreyi 1 tık fazla vermışsın ondan olmuş gıbı
usta şuan flush yaptım 4-5 gün hiç birşey vermeden beklemeyi düşünüyorum biobiz grubu gübre kullanıyorum ekstra atami bloombastic kullanıyorum ama 4-5 gün sonrasının devamında kullandığım bütün gübrelerin miktarlarını yarı yarıya düşürürerek haftada 2 defa vermeyi düşünüyorum, yine sen daha iyi bilirsin tabi

usta şuan flush yaptım 4-5 gün hiç birşey vermeden beklemeyi düşünüyorum biobiz grubu gübre kullanıyorum ekstra atami bloombastic kullanıyorum ama 4-5 gün sonrasının devamında kullandığım bütün gübrelerin miktarlarını yarı yarıya düşürürerek haftada 2 defa vermeyi düşünüyorum, yine sen daha iyi bilirsin tabi
Kanka ilk sulamada cal mag vermeni öneririm..Tabiki ustalar bakarlarsa daha iyi olur sonrasında zaten bitki yönünü çizeceksin

Organik

Kıdemli Üye
calmag ve micro element eksikliği yaşıyor sana tavsiyem topragın kurudugunda bi eksiklikleri tamamlıycak ek besinler vermen yavaş yavaş toparlıycaktır inşallah kızın bol hasatın olsun umarım düzelir en yakın zamanda

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Dostum genetik, ne kadar olduğu gübre ne kullandığını yazarmısın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A akaaka123:
    *** ***** *** dready **** ***** *********
  • A akaaka123: