Şunları yapmayın birader...

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23063
  • Başlangıç tarihi

Daisyes

Üye
kanka ben 10 yıldır ıcıcıyım 3 yıl ıthalat ıhracatı ıle ugrastım bırıne sıgara cozersem bı sarımlık kırparım 5 yıldırdırda ımalatını yapıyorum babam bahcıvan abım tıbbı ve aramotık bıtkıler bolumunden mezun kucuk bı seramız var allah nasıp ederse bu yıl bende tekrar unıye gıdıcem ben yardımcı olabılır mıyım ?

Ü

Üye silindi 23063

Guest
kanka ben 10 yıldır ıcıcıyım 3 yıl ıthalat ıhracatı ıle ugrastım bırıne sıgara cozersem bı sarımlık kırparım 5 yıldırdırda ımalatını yapıyorum babam bahcıvan abım tıbbı ve aramotık bıtkıler bolumunden mezun kucuk bı seramız var allah nasıp ederse bu yıl bende tekrar unıye gıdıcem ben yardımcı olabılır mıyım ?
Kanka bir tane arkadaşın bitkileri nitrojenden kararmış sen cevap olarak "sal bıtkıyı kanka bıseyı yok olanda gecer" diye cevap vermişsin. Eğer yardımın buysa yani etme bence tabi sen bilirsin hobi olarak yine yaz konulara ama taşak yapacaksan bunun için ayrı bölümler vardır forumda. Yazdığın içicilik,torbacılık, tırnakçılık, abinle babanın mesleği, üniversite maceran falan bunların da hiç ilgisi yok. 5 yıldır imalatını yapıyorsan at bakalım mamüllerini de ona göre bir şey söyleyelim. Ben burada da işin taşağında olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi yeri var git orada istediğin kadar yap insanları olmayan bilginle yanlış yönlendirme.

IMG_20210411_083244.jpgIMG_20210411_082816.jpgIMG_20210411_082828.jpgIMG_20210411_082707.jpg

Ü

Üye silindi 25098

Guest
bende uni esrar yetistirme 101 bolumunde %90 ortalamayla mezunum kapisalimmi

Organik

Kıdemli Üye
Yabancı forumlarda bu bilgileri vermeden yardımcı olmuyorlar bu arada çok doğru konuyada değinmiş arkadaş faydası olurmu bilmem :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
    ** ****** hahahaha** ******* ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • lavrens lavrens:
    ** ******** ***** **** ***** ******* hahahaha**** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ***** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha** ******** ***** **** ***** ******* hahahaha**** ***** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** ***** ******* ******** ***** ***** ********** ********* ***** *********
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha***** ****** ******** ***** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ******** hahahaha ***** **** ******** ******* ******** ***** ******* ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ****** ****** ******* ***** ******* hahahaha***** *
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** ****** ***** hahahaha ** ***** *** ***** hahahaha
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** ******** hahahahahahahaha**** hahahaha
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** **** ******** ***** hahahaha*** ***
  • bandaleros bandaleros: