Şu mantara bi çözüm bulalım

Arkadaşlar buyrun ben size dotoğraf göstereyim. Artık daha inanmayanınız varsa daha bizim diyecek bir lafımız yok takdir sizin.

Ü

Üye silindi 24395

Guest
Arkadaşlar buyrun ben size dotoğraf göstereyim. Artık daha inanmayanınız varsa daha bizim diyecek bir lafımız yok takdir sizin.

kanka senin profilde 1 2 post varda diğer arkadaşlar hep geçen hafta hesap açmış ve sadece bu postun altına yazmışlar örgüt gibi anlamadım ki

carma6745

Kıdemli Üye
buda grubun fotosu 9 üye 3 ilk üyelerden yönetici ve 1 kanal sahibi ile 13 kişiyiz toplam.

herkes nasbini yer artık daha da artık uğraşmayalım.

Bedük

Üye
Tekrar tekrar söylüyorum kimse göte gelmesin de ithamlarım yüzünden utanan sıkılan ben olayım yeter ki beyler.

Pasha35

Yeni üye
Valla kahkaha attım yorumları okurken çünkü ben de aynı durumu yaşadım paramın gitmesinden çok büyük hayal kırıklığı yaşamaktan korktum ama bugün print elime sorunsuz ulaştı ve gidip gerekli malzemeleri de aldım yarın işlemlere başlıyorum inşallah fotoğraf da atıyorum alta grubumuz çok canlı gelmek isteyeni bekleriz. Biz anlamadık ki sizin derdiniz üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mı

Son düzenleme:
satıcının hesabı açalı 25gün olmamış bir anda bu konu için açılmış üst üste yeni üyelikler gelip ısrarla övüp güven sağlamaya çalışıyorlar bu fake muhabetler olmamalı. birisi gelse direk ben bu işe başladım şöyle böyle dese yine bir nebze

Arkadaşlar flood mesajların sebebi vendorun mantar yedikten sonra foruma girip mesajların altına kopyala yapıştır yapmasından kaynaklanıyor. Ben ve @Pasha35 de şüphelendik. Ama benim bu tarz bir alış veriş ilk seferim olduğu için güvenmek zor oldu foruma atılan mesajlar ortada. Vendor ne zaman bana telegramdan video attı o günün tarihini söyleyerek o zaman inandım siparişi geçtim. İlk alanlardanım ve grup efsane ilerliyor. 2 arkadaşımız ilk aşıyı gerçekleştirdiler. Bu gün bir tanesi belli olacak hatta tutup tutmadığı ve ikinci aşamaya geçecekler.

Not: grupta çok deneyimli growerlar da var grupta sadece mantar konuşmuyoruz. Makara kukaradan, growerlığa oradan mantara oradan farklı konularda destek ufak bir kominitiye dönüştük :)

Zivanasiz

Yeni üye
Yukarıda bahsedilen yerli vendordan bende alışveriş yaptım burdaki yorumları okuyunca ilk şüphelenmiştim ama düşündüğümün aksine çok başarılı ve kaliteli iş yapıyor aynı gün kargoya verdi
Mantarın m sini bilmiyordum sağolsun 7/24 canlı destek vererek yardımcı oldu kendi eğitim yardımlaşma grubuna aldı ordan da faydalandım kısaca beyler gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz ben memnun kaldım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A akaaka123:
    *** ***** *** dready **** ***** *********
  • A akaaka123: