Şiştimmmmm

benridarkblue

Kıdemli Üye
Selam Kankalar 3 4 güne bir torbacılardan alışveriş yapıyorum ilk defa bu sene 3 4 gr sigara almakta zorlanır oldum eli yüzü düzgün bir şey alayım diyorum 200 225 'den kapı açıyorlar 1 gr sigara bir gecede **** zoruyla yetiyor . hadi genetik almayayım mahalle sigarası köy sigarası alayım diyorum 5 6 sene önce 50 liralık sigarayı su bardağı ile veren adam şimdi gramı 125 kanka diye diretiyor . Yurtdışın da ki arkadaşlarım 10 euro'lara bizim içtiğimiz en baba sigaranın da babasını içerken 1 gr bitkiye 200 tl vermek artık çok fazla koyar oldu etraftan gördüğüm kadarıyla insanlar jam bonz ya da değişik isimli salak saçma seyler içer oldular tamam seviyoruz içmeyi bu memlekette kafamızı başka dağıtacak bir yol bulamıyoruz akşam iş stresinden yaşam gayesinden sıyrılalım biraz neşemiz gelsin diye yaptığımız tekli sigara 70 80 lirayı buluyor bu iş nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum ama iyice sıkmaya başladı

Tohum dışında nerdeyse tüm malzemelerim 1.kalite olarak kutularında bekliyor yaklaşık 1.5 senede ekipmana güzel para döktüm ama bir yandan da kafamda deli sorular bu işin devamlılığı olur mu her zaman kendi baktığım sigarayı içebilir miyim yakalanmadan nereye kadar götürebilirim. vs yani sizin anlayacağınız iyice şiştimmmm

İnsanlar yasal olarak bahçelerde parklarda partilerken bizim bok gibi hayatımızın içinde rahatlamamız için min 200 tl vermemiz gerekmesi beni artık iyice dellendiriyor . hepinizin dumanı bol olsun

benridarkblue

Kıdemli Üye
Doğru söylüyorsun kanka sanırım yapmamız gereken tek şey kendimizi dışarıda unutturup kendi kendimize yetmemiz olacak başka çare yok

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Selam Kankalar 3 4 güne bir torbacılardan alışveriş yapıyorum ilk defa bu sene 3 4 gr sigara almakta zorlanır oldum eli yüzü düzgün bir şey alayım diyorum 200 225 'den kapı açıyorlar 1 gr sigara bir gecede **** zoruyla yetiyor . hadi genetik almayayım mahalle sigarası köy sigarası alayım diyorum 5 6 sene önce 50 liralık sigarayı su bardağı ile veren adam şimdi gramı 125 kanka diye diretiyor . Yurtdışın da ki arkadaşlarım 10 euro'lara bizim içtiğimiz en baba sigaranın da babasını içerken 1 gr bitkiye 200 tl vermek artık çok fazla koyar oldu etraftan gördüğüm kadarıyla insanlar jam bonz ya da değişik isimli salak saçma seyler içer oldular tamam seviyoruz içmeyi bu memlekette kafamızı başka dağıtacak bir yol bulamıyoruz akşam iş stresinden yaşam gayesinden sıyrılalım biraz neşemiz gelsin diye yaptığımız tekli sigara 70 80 lirayı buluyor bu iş nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum ama iyice sıkmaya başladı

Tohum dışında nerdeyse tüm malzemelerim 1.kalite olarak kutularında bekliyor yaklaşık 1.5 senede ekipmana güzel para döktüm ama bir yandan da kafamda deli sorular bu işin devamlılığı olur mu her zaman kendi baktığım sigarayı içebilir miyim yakalanmadan nereye kadar götürebilirim. vs yani sizin anlayacağınız iyice şiştimmmm

İnsanlar yasal olarak bahçelerde parklarda partilerken bizim bok gibi hayatımızın içinde rahatlamamız için min 200 tl vermemiz gerekmesi beni artık iyice dellendiriyor . hepinizin dumanı bol olsun
Tamamen katılıyorum
Kendi sigaranın kendin yetiştiricen kanka başka yolu yok bu işin

Donpablo789.

Yeni üye
Doğru söylüyorsun kanka sanırım yapmamız gereken tek şey kendimizi dışarıda unutturup kendi kendimize yetmemiz olacak başka çare yok
Yok tabi başka çaresi bende öğrenciyim anam ağladı itin puştun peşinden koşmaktan adam dediğim gibi gr ına 200 çekiyo şaka gibi en güzel en temizi kimseye ses etmeden söylemeden evde büyütüp mis gibi kendi ürettiğin genetiği içmek bende şuan topluyorum ekipmanlarımı en kısa sürede başlicam

benridarkblue

Kıdemli Üye
Aynen en güzeli herkesin dediği gibi kimseye ayıktırmadan kendi gemini kurtarmak dışarıdan bakıldığın da bu ne anlar lan 2 dumanda bayılır dedirtmek :)

Yakın bir tarihte evde belirli sayıda bitki ekimine izin verecekler ama dışarıda satılmasına ve içilmesine yine müsade etmeyecekler gibi geliyor . sanırım biz yetiştirici adayları ve yetiştiricilerin de en büyük isteği bu . hele ki tüm malzemeleri düzmüşken böyle bir karar çıkarsa bugün en kötü bitki çadırı 7binden falan başlar :)

Donpablo789.

Yeni üye
Aynen en güzeli herkesin dediği gibi kimseye ayıktırmadan kendi gemini kurtarmak dışarıdan bakıldığın da bu ne anlar lan 2 dumanda bayılır dedirtmek :)

Yakın bir tarihte evde belirli sayıda bitki ekimine izin verecekler ama dışarıda satılmasına ve içilmesine yine müsade etmeyecekler gibi geliyor . sanırım biz yetiştirici adayları ve yetiştiricilerin de en büyük isteği bu . hele ki tüm malzemeleri düzmüşken böyle bir karar çıkarsa bugün en kötü bitki çadırı 7binden falan başlar :)
İmkanı yok tr de dediğin gibi olmasının galakside bile yok imkansız tr de izin vermezler

Donpablo789.

Yeni üye
20 yıl önce Türkiye böyle olacak deseler inanırmıydın kanka ?

Her şey değişir emin ol türk insanı ot'a alkol kadar tepki bile vermez herkes memnun olur bu durumdan emin ol buna
Kamka bunu diyen sen ben olunca bişey değişmiyor önemli olan devletin adım atması ki bence imkanı yok ben hiç yetkili merciden öyle bir açıklama duymadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Carl:
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ***** ********* **** hahahaha* hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Carl Carl:
    *** ******** ***** ******* hahahaha
  • Carl Carl:
  • kkush kkush:
    *** ****** ********* * ********* ********* ** **
  • Carl Carl:
  • Carl Carl:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ********** hahahaha* ****** *** **** ****** ********** **** ******** *******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    * ******** hahahaha** *******
  • kkush kkush:
    ****** ****** ******* ** hahahaha******
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** ******* ********* ********* ***** ***** ********** ********** ********** **** **** **** **** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ********** **
  • kkush kkush:
    ********** ********* ******** **** ******* ******* hahahaha** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha** ** ** ********* ******
  • kkush kkush:
    **** hahahaha* ********** **** hahahaha******* ****** hahahaha** ** ** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** ****** ********* ***** ******* ********* **** ** ********* *********
  • Carl Carl:
    ****** **
  • Carl Carl:
    ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Carl Carl:
    **
    Carl Carl: **