Şans eseri büyüyen photo

OttoMan347

√SEFİR√
Evet, erken çiçeğe giren var ya sevmediğim daldaki alt sömekleri aldım, kuruttum, 1 dal sigaranın içini boşalttım ona koydum, tütünüyle, çok azdı, harmanım ama iyi kırdı kafamı, tekli bile çıkmamıştı, 4 saat arabanın ön camında kuruttum güneşte nemli gibi birşeydi, tam olunca tek dumanlık olacak gibi, daha sömek bile diyemezsin o kadar küçüktü
Maşallah ozaman 2 senelik diyorsun :D

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Beyler siz siz olun tam güven duymadiginjz hiç bı yere yapmayın ben çok güveniyordum fakat güven yetmezmiş onu öğrendim sağlık olsun olsaydı iyi olacaktı çok emek vermiştim fakat nasip değilmiş :(((

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Beyler Size bişey sorucam genetik tohumlardan bu saatten sonra aktif topraklarla çok sağlam gubrelemeyle vs Ekim sonuna kadar hasat alinabilirmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Keyifcihtiyar:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready*
  • O Omnibuw:
    ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* ***** ***** ******** ******* ** **** ******** ******* ********** ***** dready* ***** ****** ***** ******* ***** **** ** **** ***** *********** **** ***** dready**** *** ** ***** ***** ********** *** ********** ********* ****** ***** ****** ********* **** ******* ******* ******** **** ****** ********* ****** **** ****** ****** **** ********* ** *** ****** ***** ******** ** ********** ***** *********** *** **** *** **** *** * ***** **** *********** ********* ********* ******* ***** ******** *** ******* ***** **** dready** ** *********** **** ********
    O Omnibuw: ******** ** ******* *** *** *********** ******* ******* ********** **** ******* ******* *****...