Şans eseri büyüyen photo

OttoMan347

√SEFİR√
Ya aslında bende organikçiyim, bir ağbimin ağacı vardı 2 metreden biraz daha büyük dü ağacın biri 1kg felan olurdu oda ful organikçiydi
Sağlam güneş alan verimli bir toprakta yerini sevmişse devasa büyüklükleri ulaşıyor kanka organik sentetiklere nazaran %20 daha az hasat verir ama daha güzel kötü triple işin olmaz rahat içilir gerçek sigara tadı alırsın :)

Legend86

Müptezel
Sağlam güneş alan verimli bir toprakta yerini sevmişse devasa büyüklükleri ulaşıyor kanka organik sentetiklere nazaran %20 daha az hasat verir ama daha güzel kötü triple işin olmaz rahat içilir gerçek sigara tadı alırsın :)
Aynen, benim yerim sabah 6 da yan çapraz olarak inceden güneş vurur, güneş yükseldikçe daha da vurur saat iki buçuğa kadar güneşi alırlar sonra gölgeye kalırlar cigazla bakarım gölge halinde 13 bin lümen ışık vurur

OttoMan347

√SEFİR√
Aynen, benim yerim sabah 6 da yan çapraz olarak inceden güneş vurur, güneş yükseldikçe daha da vurur saat iki buçuğa kadar güneşi alırlar sonra gölgeye kalırlar cigazla bakarım gölge halinde 13 bin lümen ışık vurur
Ben lümen hesaplarından falan hiç mi hiç anlamam tam bir iç mekan cahiliyim OldSchool tarzı kanka :D eskiden benim de günün her saati güneş alan bir çatım vardı babamlarla yaşarken evlendim artık yok 3 buçuk 4 saat güneş alan rüzgarsız bi balkonda elimden geleni yapıyorum güzel de oluyor ama biraz dallar zayıf kalıyor idare ediyoruz işte :) şimdi 6 torch ampul aldım yolda nem makinesi ve fan da hediye gelecek dükkanda tek photoluk bi kabin yapıp iç mekanda deneyecem ilk defa bakalım ne olacak

Legend86

Müptezel
Ben lümen hesaplarından falan hiç mi hiç anlamam tam bir iç mekan cahiliyim OldSchool tarzı kanka :D eskiden benim de günün her saati güneş alan bir çatım vardı babamlarla yaşarken evlendim artık yok 3 buçuk 4 saat güneş alan rüzgarsız bi balkonda elimden geleni yapıyorum güzel de oluyor ama biraz dallar zayıf kalıyor idare ediyoruz işte :) şimdi 6 torch ampul aldım yolda nem makinesi ve fan da hediye gelecek dükkanda tek photoluk bi kabin yapıp iç mekanda deneyecem ilk defa bakalım ne olacak
Kanka bende dışarda bakıyorum ormanlık alanda, fakat bir bitki gelişimi için özellikle kenevir için en az 10 bin lüx (lüx=lümen) güneş ışını 100 bin lümen ve üstüdür yani o kadar ışığa pek gerek yoktur ama ağaç gelişince full güneş ışığı 7 saat alırsa iyi mahsul ve kafa oluyor

Legend86

Müptezel
Kanka bende dışarda bakıyorum ormanlık alanda, fakat bir bitki gelişimi için özellikle kenevir için en az 10 bin lüx (lüx=lümen) güneş ışını 100 bin lümen ve üstüdür yani o kadar ışığa pek gerek yoktur ama ağaç gelişince full güneş ışığı 7 saat alırsa iyi mahsul ve kafa oluyor
Şimdi sana buradan uygulama ismi versem, amcalar oradan bulma gibi bir sorun olacağını düşünmüyorum, eğer ki telefonunda ekran ışığını otamatik günün ışık saatlerine göre parlaklığını ayarlama varsa o uygulama %99 doğruyu söylüyor

OttoMan347

√SEFİR√
Şimdi sana buradan uygulama ismi versem, amcalar oradan bulma gibi bir sorun olacağını düşünmüyorum, eğer ki telefonunda ekran ışığını otamatik günün ışık saatlerine göre parlaklığını ayarlama varsa o uygulama %99 doğruyu söylüyor
Ben hiç anlamıyorum ilk defa bakacam onu da değiştirmeyecek outdoor zaten her sene bakıyorum 3 beyaz 3 sarı torch ile değişmeden devam edecem evde sadece kış bakacam yazın outdoor devam. Sadece ucuz yollu gariban işi evde nasıl bakılır onu göstermek istiyorum. Sen benim 2 saat sadece sabah güneşiyle ve full organik baktığım bitkiyi gördün mü?

Legend86

Müptezel
Ben hiç anlamıyorum ilk defa bakacam onu da değiştirmeyecek outdoor zaten her sene bakıyorum 3 beyaz 3 sarı torch ile değişmeden devam edecem evde sadece kış bakacam yazın outdoor devam. Sadece ucuz yollu gariban işi evde nasıl bakılır onu göstermek istiyorum. Sen benim 2 saat sadece sabah güneşiyle ve full organik baktığım bitkiyi gördün mü?
Evet, dün attığın değilmiydi

Legend86

Müptezel
Senelik içimini rahat çıkarmışsın. Gerilla grow mu?
Evet, erken çiçeğe giren var ya sevmediğim daldaki alt sömekleri aldım, kuruttum, 1 dal sigaranın içini boşalttım ona koydum, tütünüyle, çok azdı, harmanım ama iyi kırdı kafamı, tekli bile çıkmamıştı, 4 saat arabanın ön camında kuruttum güneşte nemli gibi birşeydi, tam olunca tek dumanlık olacak gibi, daha sömek bile diyemezsin o kadar küçüktü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K Kolpa.:
    ********* ******** ********* ******** *** ********** ***** ********* **** *** ******** dready*** dready** **** *** ** ***** *** ** ******* ******
  • zero00 zero00:
    **** ********** ****** ***** dready** *** ********* ******* ********** ***** ********
  • zero00 zero00:
    ***** ********** ** **
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
    dready**********
    +1
  • camelonhigland camelonhigland:
  • zero00 zero00:
    ***** ***** ****** dready** ****
  • K Kolpa.:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********
  • kawinnnz kawinnnz:
    dready********** **** *** dready*** *****
    +1
  • K Kolpa.:
    dready********** **** ********* ***** ******** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** ********* dready *** ***** ****** **** *** ***** *** ***** *** *********** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** * ** ****** *** *** *** ***** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ******** *** dready ***** ****** ***
    +1
  • zero00 zero00:
    ** ***** ** **** **** *** *** ****** *** ** *********** ******** *** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    *** * ** ****** *** *** *** dready ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    **** dready* ******* ********* *********** *** *** ******* ***** ** dready ******** ****** ***
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • zero00 zero00:
    **** ** ****** ******** *** ** ** *** ****** ******* **** *** ***** **** ******** ********** **** ** ******** ******** ****** ********* ******
  • Night owl Night owl:
    *** *********** ***** *** * ****** ******** ** ***** ****** ***** ******** *****
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: ** *** ** ****** ********* *** **** ***********