Şöför kartı için idrar

dercasalo9

Yeni üye
24. gün ve bir test daha yaptım. Testi gerçek şartlarda yaptım. 10 saatlik açlıkla, sabah kalkıp ilk idrarımı tuvalete hemen ardından gelen idrarı kaba yaptım. İdrar rengi sapsarıydı koyu idrarla negatif çıkarsam rahatlayacaktım ama test pozitif çıktı. Gerçek testime 4 gün kaldı. Eroinman olsan temizleniyorsun ama THC kullanınca resmen genlerine işliyor kafayı yicem
Selamlar hocam, nasıl kurtulamadığına hayret ediyorum gerçekten psikolojini tahmin edebiliyorum umarım başarabilirsin

montana1

Yeni üye
1-Boy ve kilo?
2-fiziksel aktivite durumun?
3-En son ne zaman, ne kadar içtin ? sardın mı ? bong mu?
4-kullandığınız maddenin kuvvetini
5-son içişinden öncesinde nasıl bir tüketimin vardı?
kanka testim sonucu negatif mi ?

1) 1.75 60-62 Kg
2) Genel olarak hareketli biriyim çok yürüyüyorum,ağırlık antrenmanı yapmıyorum
3) en son 10/06 da içtim yüksek thc liydi sarma olarak içiyorum
4) yüksek tesirli sigaralar içerdim hep
5)son içişimden önce non-stop 2-3 sene boyunca her gün min 1 g içerdim bunu da 3-4 joint olarak

dercasalo9

Yeni üye
kanka testim sonucu negatif mi ?

1) 1.75 60-62 Kg
2) Genel olarak hareketli biriyim çok yürüyüyorum,ağırlık antrenmanı yapmıyorum
3) en son 10/06 da içtim yüksek thc liydi sarma olarak içiyorum
4) yüksek tesirli sigaralar içerdim hep
5)son içişimden önce non-stop 2-3 sene boyunca her gün min 1 g içerdim bunu da 3-4 joint olarak
kanka testin negatif gibi gözüküyor ama sorulara da yanıt verseydin keşke. T3 kısmının yan satırında gözüken çizgi var bu test sonucunun negatif olduğunu gösteriyor.

Godrick

Üye

kanka resim dosyası büyük diye pdf yaptım girebiliyormusun sonuc görünüyor mu ?
Link kırık bakamadım.

Selamlar hocam, nasıl kurtulamadığına hayret ediyorum gerçekten psikolojini tahmin edebiliyorum umarım başarabilirsin
Ben de şaşkınım ne lanet bir şeyse yakamı bırakmadı. Sen teste gittin mi ya da ne zaman gideceksin belli mi?

montana1

Yeni üye
Şimdi görüntüleyebildim. Geçmiş olsun, buz gibi negatifsin. Darısı başıma..
kanka teşekkür ederim sana bir kaç tavsiye vermek istiyorum bu süreçte yaptığım ritüellerden olarak
1)Ilık suya bol limon sıkıp içiyordum
2)Kefir bunun çok faydası var
3)sade soda ve kola (cezaevi ve denetim görmüş bir tanıdık söyledi içebiliyorsan deli gibi kola iç dedi)

ayrıca eğer test yaparken biri seni görmeyecekse idrarına tuz dökersen sonuç negatif oluyor bu da kesin bir bilgi

Godrick

Üye
kanka teşekkür ederim sana bir kaç tavsiye vermek istiyorum bu süreçte yaptığım ritüellerden olarak
3)sade soda ve kola (cezaevi ve denetim görmüş bir tanıdık söyledi içebiliyorsan deli gibi kola iç dedi)

ayrıca eğer test yaparken biri seni görmeyecekse idrarına tuz dökersen sonuç negatif oluyor bu da kesin bir bilgi
Hocam öneriler için teşekkür ederim. Teste hile karıştırmam mümkün değil ama diğer dediklerini uygulayacağım.

montana1

Yeni üye

Hocam öneriler için teşekkür ederim. Teste hile karıştırmam mümkün değil ama diğer dediklerini uygulayacağım.
kanka limonlu suyu özellikle aç karna iç

Godrick

Üye
adli tıp mı bir fikrim yok açıkcası Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıklarına sevk ettiler. Adli tıp olduğunu sanmıyorum
Sadece tahmin ediyorum, testi sabah verirsen aynı gün ya da bir sonraki gün sonuçlar çıkar diye düşünüyorum. Haftasonuna denk geldiği için ve bir sonraki hafta başı da 15 temmuza denk geldiği için bi ihtimal uzayabilir.

dercasalo9

Yeni üye
Karakoldan kağıdı aldıktan sonra ertesi gün mü gitmen gerekiyor bilgilendirebilirmisin ?
sevk kağıdını geçtiğimiz cuma günü aldım. Kağıtta şu tarihe kadar gitmen gerekiyor diye bir şey yazmıyor fakat memur haftaya hafta içi git demişti. Bu hafta gitmesem de bir problem olacağını düşünmüyorum ama kullanmayı bırakalı 30 günden fazla olduğu için süreci daha fazla uzatmak istemediğimden dolayı gitmeyi planlıyorum.

montana1

Yeni üye
sevk kağıdını geçtiğimiz cuma günü aldım. Kağıtta şu tarihe kadar gitmen gerekiyor diye bir şey yazmıyor fakat memur haftaya hafta içi git demişti. Bu hafta gitmesem de bir problem olacağını düşünmüyorum ama kullanmayı bırakalı 30 günden fazla olduğu için süreci daha fazla uzatmak istemediğimden dolayı gitmeyi planlıyorum.teşekkürl

sevk kağıdını geçtiğimiz cuma günü aldım. Kağıtta şu tarihe kadar gitmen gerekiyor diye bir şey yazmıyor fakat memur haftaya hafta içi git demişti. Bu hafta gitmesem de bir problem olacağını düşünmüyorum ama kullanmayı bırakalı 30 günden fazla olduğu için süreci daha fazla uzatmak istemediğimden dolayı gitmeyi planlıyorum.
teşekkür ederim hocam inşallah negatiftir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********