İzci kız kurabiyesi

Hypermuse

Yeni üye
Saygı değer müptezel kankalar selamlar .

4 adet photo gsc kızım var . 95 günlükler ver ust dallar ışık alip olgunlasti fakat alt dallar isik yetersizliginden pek gelismedi.

Ben bu arkadaslari kademeli olarak hasat etmek istiyorum . Yani mayis basinda olgunlasmis ust someksleri alips bitkinin kalanindaki ufak somekleri isigin altina koyacagim . 20 gun sonra da diger someklerin olgunlasacahini dusunuyorum.

Daha once boyle bi olay deneyen oldj mu oneri tavsiye bekliyorum kankalar.

Ü

Üye silindi 25098

Guest
genetigin ismini turkceye cevirmen cok sekil olmus kanka :D istiyosan once hasat al birazini ama ben bu tarz seyleri yapmayi seven biri degilim denedim sacma buldum hepsi genel olarak ayni zamanlarda birbirine yakin olur zaten bitkinin calyxlerine bak saclarin renkleri donmusmu bu kadar paranoya verme bitkinin kendini tamamlamisini bitir hepsini kes benim gorusum

nasa

Doktor
Saygı değer müptezel kankalar selamlar .

4 adet photo gsc kızım var . 95 günlükler ver ust dallar ışık alip olgunlasti fakat alt dallar isik yetersizliginden pek gelismedi.

Ben bu arkadaslari kademeli olarak hasat etmek istiyorum . Yani mayis basinda olgunlasmis ust someksleri alips bitkinin kalanindaki ufak somekleri isigin altina koyacagim . 20 gun sonra da diger someklerin olgunlasacahini dusunuyorum.

Daha once boyle bi olay deneyen oldj mu oneri tavsiye bekliyorum kankalar.
hiç önermem bitkin reveg stresine girebilir sıkıntı çıkaratabilir sana ayrıca öyle kesim yapmak kafana göre olmuyor trikom muayenesi gerekiyor gübre kullanıyorsun bitkini flush layacaksın kesmeden önce ki içinde boğaz yakan etki kalmasın diye. ayrıca zaten bitki orta çiçek dönemini geçtikten sonra sen naparsan yap sömek potansiyeli vegde belli oluyor dalı ne kadar kalınsa o kadar iyi olur o sömek yani sen end bloom döneminde bitkiye istediğin kadar gübre su takviye ver bitki değişmeyecektir

Ü

Üye silindi 23638

Guest
kanka selam,

yabancı growerlarda yapanlar var ve bunu methot olarak görüyolar. araştırdıkca bulursun.

bu arada gsc felaket tadı ve kokusu var simdiden afiyet olsun

Hypermuse

Yeni üye
hiç önermem bitkin reveg stresine girebilir sıkıntı çıkaratabilir sana ayrıca öyle kesim yapmak kafana göre olmuyor trikom muayenesi gerekiyor gübre kullanıyorsun bitkini flush layacaksın kesmeden önce ki içinde boğaz yakan etki kalmasın diye. ayrıca zaten bitki orta çiçek dönemini geçtikten sonra sen naparsan yap sömek potansiyeli vegde belli oluyor dalı ne kadar kalınsa o kadar iyi olur o sömek yani sen end bloom döneminde bitkiye istediğin kadar gübre su takviye ver bitki değişmeyecektir
Arkadasim bitkinin hangi asamada nasil kesilecegini biliyorum . Flush ve gubreleme olayi da tamam zaten kafamda. Ust dallar da trikomlar okey , alt dallarda no . Bu durumda ust dallar hasat digerleri blooma ve gubreye devam .

Bitki photo oldugu icin soyledigin seyin cok anlamli oldugunu sanmiyorum keke

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** **
    ******* ******** ****** hahahaha* *
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ******** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ** ** hahahaha ** **** ** ** *** ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ********* hahahaha* * *****
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ** ** ****** ******** ****** ** ***** ** ** ****** ***** ******* ********
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha ********** *** ******* *** *
    ****** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ***** ** *** ****** ******** ********* **** ***** ** ********* ****