İsik icin destek

Frenkestayn

Kıdemli Üye
Alanın nedir ?
Bütçen nedir ?
Alan ile kaç tane yetistreecegin bir birii ile doğru orantılıdır .
Havalandırman var mı
Havalandırma çok onemli

Frenkestayn

Kıdemli Üye
150-150 cadir 895 karbnftre havalandirmalar flan bu ilk gtowum 8 le baslamayi dusinuyorm snra bakarm ilerdr 10 13 alirmi bakarm
Kanka bir bitki için min . 50 cm 50 cm alan lazım . Öncelikle bunu belirtiyim . Quantom board ışık alırsan elektrik faturan da düşük gelir verim çok olur . Bitkilerin birbirine yapışık olmaması lazım Ne kadar geniş alanda kalır ise ne kadar güzel ışık alır ise o kadar güzel büyür . Mesela Samsung quantum board yaz googleye orda bak benim önerim ilk etapta 480 watt kuantum bord alacaksın . En fazla 6 adet bitki olur senin kabininde tabii adam gibi 6 tane olur auto'dan bahsediyorum uzun dönem bitkilerden bahsetmiyorum 480 watt kuantum board ışığını da koyduğunda güzel bir nemlendirici alicaksin tabii havalandırma çok önemli aslında havalandırmanın önemi biraz da şudur saksılarının çabuk kuruması lazım Ne kadar çok sularsan tabii Toprak kuruduktan sonra tam anlamıyla kuruyacak o kadar çok büyür o kadar çabuk büyür

Frenkestayn

Kıdemli Üye

Mpt77

Yeni üye

Mpt77

Yeni üye
Kanka bir bitki için min . 50 cm 50 cm alan lazım . Öncelikle bunu belirtiyim . Quantom board ışık alırsan elektrik faturan da düşük gelir verim çok olur . Bitkilerin birbirine yapışık olmaması lazım Ne kadar geniş alanda kalır ise ne kadar güzel ışık alır ise o kadar güzel büyür . Mesela Samsung quantum board yaz googleye orda bak benim önerim ilk etapta 480 watt kuantum bord alacaksın . En fazla 6 adet bitki olur senin kabininde tabii adam gibi 6 tane olur auto'dan bahsediyorum uzun dönem bitkilerden bahsetmiyorum 480 watt kuantum board ışığını da koyduğunda güzel bir nemlendirici alicaksin tabii havalandırma çok önemli aslında havalandırmanın önemi biraz da şudur saksılarının çabuk kuruması lazım Ne kadar çok sularsan tabii Toprak kuruduktan sonra tam anlamıyla kuruyacak o kadar çok büyür o kadar çabuk büyür
150*150*200 kabin ölçüleri 600w full spectrum Cob LED 4-5 bitki için yeterli olur mu

Sinarit

Müptezel
Ben bu vivaled siteden vantilatör aldım, kargo seçenekleri içinde aras en çabuk gelecek diye daha pahalı olmasına rağmen onu seçtim.Adam gitmiş sürat kargoya vermiş, üstelik şube teslim ve bulunduğum ilçede şubesi yok. Yakın bir ilçeye gelmiş, daha bekliyorum.Diyecegim o ki bir vantilatör de böyle davranan esnaf,siz karar verin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...