İsik icin destek

Mpt77

Yeni üye
Bende cöpe atilacak 30 kadar torch var, ondan önce HPS attim cöpe. parayi buldum, simdi mars 2 tane TS 3000 var, bilseydim zamaninda marsa bu kadar para vermezdim. Sponsordan alirdim.
Ustam emin ol bütçem olmuş olsa direkt o şekilde yapacağım ama ülkenin şartlar malum bu maaşlarla hayatta kalmaya çalışıyoruz üstünde birde bu sevdaya düştük

Yesil888

Ordinaryüs
Ustam emin ol bütçem olmuş olsa direkt o şekilde yapacağım ama ülkenin şartlar malum bu maaşlarla hayatta kalmaya çalışıyoruz üstünde birde bu sevdaya düştük
Tamam kanka, bende yazdigim gibi ilk baslarda HPS ve torch kullandim, Googlaya yaz, "cata 50 watt torch" istedigin isiklari bulursun. Yalniz iyi arastir siteler göre arada cok fiyat farki oluyor. Yada googlaya direk "50 watt torch" da yazabilirsin. Torch alirsan üzerindeki beyaz kaplari cikart. Kapaklar yapistirma, sagini,solunu sik biraz cikiyor.

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
Sana bir fikir vereyim, Istanbul da tanidigin varsa, karaköyde elektirikciler carsilari var. En ucuzunu orda bulursun, nette göre neredeyse yari fiyatina.

Yesil888

Ordinaryüs
Aynen dedigim gibi iyi arastir, hepsiburada,trendyol gibi siteler yerine bunu ilk elden satan firmalar var, onlari bul.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    Bandaleros Bandaleros: ****** hahahaha *********