İsik degisimi

ucuzyollucio

Yeni üye
Kankalar selamlar benim yavrular biraz bodur kaldi ama guzel sık yaprakli ciceklenmeye sokmak icin isigi degistirmem gerekiyor degil mi? Yoksa bir cicek piriltisi gorup mu degistirecegim isigi?

C

Canna

Guest
Dostum 600 lüks cok yetersiz bir isik, rengi ne o isiklarin, gönderdigin linkleri incele lütfen.
htthttps://www.tohumsuz.com/threads/isik-bilgilendirme-2-devami.19246/

C

Canna

Guest

#Cigâ

Doktor
Dostum 600 lüks cok yetersiz bir isik, rengi ne o isiklarin, gönderdigin linkleri incele lütfen.
htthttps://www.tohumsuz.com/threads/isik-bilgilendirme-2-devami.19246/
600w demek istemiş arkadaş galiba lux değil

C

Canna

Guest
Olabilir ben de 600 watt diye düsündüm ama bakalim kanka ne cevap yazacak

Lucky

Müptezel
cıcege almak ıcın photo bıtkı oldugunu farz edıp degıstır hps yapıp 12 / 12 ye al mesafeyı bırden yaklastırma pıstıller belırgınlestıkce yaklastır olcerek ama bıtkının lambaya yakın yerlerını kontrol et yuksek ısısdan yanmasınlar

ucuzyollucio

Yeni üye
cıcege almak ıcın photo bıtkı oldugunu farz edıp degıstır hps yapıp 12 / 12 ye al mesafeyı bırden yaklastırma pıstıller belırgınlestıkce yaklastır olcerek ama bıtkının lambaya yakın yerlerını kontrol et yuksek ısısdan yanmasınlar
Tamamdir kankam benim bitkiler biraz bodur kaldi ama sık yapraklilar boylanmalari onemli mi 1. Aylari bitti 2 hafta daha buyumede tutup sonra cicege alayim mi?

Lucky

Müptezel
cıcege aldıgında ılk 3 hafta buyuyecek boylanacaklar senın tercıhın kabının yerın musaıtse vege devam edebılırsın sana soyle ornekler verıyım.2050k shp 600 watt lamba ıle 18/6 ısıkla 2 hafta veg verdıgım 20 cm 5 inci katta bogumda olan 3 bıtkının ıkısı suan 70 cm bırı 50 cm / 24/0 ıkı hafta ısık 18/6 ıkı hafta ısık verdıgım cıcege almadan 80 cm olan ıkı bıtkının bırı suan 160 cm dıgerı 138 cm cıcegın 4 ncu haftasındalar.senın ortamına yerıne gore buyume egıtım stratejın olmalı sonra zaptedemeyebılırsın

ucuzyollucio

Yeni üye
cıcege aldıgında ılk 3 hafta buyuyecek boylanacaklar senın tercıhın kabının yerın musaıtse vege devam edebılırsın sana soyle ornekler verıyım.2050k shp 600 watt lamba ıle 18/6 ısıkla 2 hafta veg verdıgım 20 cm 5 inci katta bogumda olan 3 bıtkının ıkısı suan 70 cm bırı 50 cm / 24/0 ıkı hafta ısık 18/6 ıkı hafta ısık verdıgım cıcege almadan 80 cm olan ıkı bıtkının bırı suan 160 cm dıgerı 138 cm cıcegın 4 ncu haftasındalar.senın ortamına yerıne gore buyume egıtım stratejın olmalı sonra zaptedemeyebılırsın
Anladim kankam isigi biraz yukselttim basladilar boylanmaya biraz biraz suan guzel gidiyor acemilik oldugu icin ara sira sorun yasiyorum ama genel olarak fena degil boylanma problemini de cozersem cok guzel olucak yavrular

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
    * ***** ***** ***** ******* ****** ***** ****** ******* ** *********** dready* *** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    +1
  • İnksel İnksel:
    ** ****** **** ******* *** ******** ****** ***** **** dready ***
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • İnksel İnksel:
    +1
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ***** ***** **** ********* ******** ******* **** ********** ******* ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** *** **
  • İnksel İnksel:
    ********** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** ****** **** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
    ****** ** ***** ******** *** ****** * ** ******** ***** ***** ** ***** ****** dready ****** ******** ******** **
  • Sleepless Sleepless:
    +1
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ***** ***** ** *** ******