İpsala'dan Çiçek Geçirmek

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi eğlenceler. Bir konu hakkında tecrübeli arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.
Yazın arabayla Yunanistan'a tatile gitmek istiyorum. İpsala Sınır Kapısı'ndan geçeceğim. Tatile giderken 2-4 gr. arasında çiçek götürmek istiyorum.
Araba Ford Courier ticari beyaz renkli ( Arabanın modelini söyleme nedenim , sınırdan geçen araçların profiline göre farklı muamele edilip edilmediğiyle ilgili ).

1. Araçta saklarsam sınırdan geçebilir miyim ? Detaylı arama oluyor mu ?
2. Narkotik köpekleri sınırda bulunur mu ?
3. Sınırdan geçebileceksem sizce nereye saklamalıyım ?

Ü

Üye silindi 899

Guest
Kolay kolay bu tarz aramalara girmezsin dostum, aile ile gidiceksen daha da sıkıntısız geçiyorsun genelde. Şüpheli tavırlarda seni detaylı incelemeye alırlar. Benim önerim, sigaraları sar, ağzı açılmamış paketin döt kısmının yarısını güzelce kes zarar vermeden, sigaraları boşalt doluları koy, döt kısmını tekrar monte et oraya, 8-10 paket daha normal sigaran olsun yanında. Onların arasına koy torpidoya sıkıntı yaşamazsın..

Geyve5454

Müptezel
Hocam , kendimce verebildiğim her bilgiyi vermeye çalıştım sağlıklı bir bilgi alabilmek için.
Kanka önemli olan tipinin görüntünün aracının nasıl olduğu değil 2-3 gr sigarayı gözümde canlandırdığım da aracın her yerine zula yapabilirim. Bagaj hariç her yer uyar araç ford zaten direksiyonun sol altında sigorta kutusunun kapağı çıkıyordur elbet at oraya bak işine işte tedirgin olma bu kadar

Kanka önemli olan tipinin görüntünün aracının nasıl olduğu değil 2-3 gr sigarayı gözümde canlandırdığım da aracın her yerine zula yapabilirim. Bagaj hariç her yer uyar araç ford zaten direksiyonun sol altında sigorta kutusunun kapağı çıkıyordur elbet at oraya bak işine işte tedirgin olma bu kadar
Köpekle ya da x-ray ile arama olmasından ve kokudan çekiniyorum aslında.

acemiceday

Müptezel
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi eğlenceler. Bir konu hakkında tecrübeli arkadaşların bilgisine ihtiyacım var.
Yazın arabayla Yunanistan'a tatile gitmek istiyorum. İpsala Sınır Kapısı'ndan geçeceğim. Tatile giderken 2-4 gr. arasında çiçek götürmek istiyorum.
Araba Ford Courier ticari beyaz renkli ( Arabanın modelini söyleme nedenim , sınırdan geçen araçların profiline göre farklı muamele edilip edilmediğiyle ilgili ).

1. Araçta saklarsam sınırdan geçebilir miyim ? Detaylı arama oluyor mu ?
2. Narkotik köpekleri sınırda bulunur mu ?
3. Sınırdan geçebileceksem sizce nereye saklamalıyım ?
Akadasim kusura bakma ama girme böyle işlere kanka. 2 gram sigara için başına ne işler gelecek kim bilir. Muftelamisin lütfen bırak bu işleri.
Sen Netflix ten Yunanistan daki yabancıların kaldığı cezaevini gosteren belgesele bak bakalım. Birde Türk olarak orada nasıl olursun bir düşün lutfen.
Hakikaten düşünmek dahi istemiyorum halini/halinizi Yunan hapishanesinde.
Dua edebilirsin keşke Türkiye de yakalansaydik diye belkide.

Paraniz yok mu ? Yunanistan da bulamazmisin kayniyordur orada da.
Uzun kalacaksan eğer, bir Yunan yerel arkadas edinirsin düzgün bir insan ve sorarsın samimiyete göre ve inan bulunur kolaylıkla belkide daha iyileri yenileri

KRAL rahatta kal arabayla gidecegin için üst baş araması yapmıyorlar sıkıntıya girersende aracı xraya sokuyorlar aracın ıcınde sen olmuyorsun çiçekleri sigara paketinin içine koy devam et

harmangenc

Kıdemli Üye
Bence hiç riske atma uzun yolda bi tane cigara yapıştırın bitince atın. Oraya vardığınızda bulursunuz zaten her türlü. Yunanlar keyifçi adamlardır cigarayı severler :D

convik

Doktor
rsigara paketine koy devam et kanka. rahat olmak lazım. 2-4 gr bir şey değil. ama şimdiden bu sana stres yaratıp burada akıl arıyorsan polis görünce de panik yaparsın. hiç riske girme gittiğin yerde soruştur bulursun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ****** ********* ******* ******** ******* ***** ******** ***** hahahaha** ***** ********* ***** ********* ********* ***** hahahaha* *** ***** ********* ******* **** ****** ******** ** ********* ******* ******* ******* ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******** **** *** ***** **** ****** **** ******** *** ***** **** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha ** **** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ** hahahaha* *******
    +1
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
  • NewGardener NewGardener:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Night owl Night owl:
    ********** ******* ******* ********* ***** ** ******* **** ****** **** ****** ********* ******* ******** ******* ***** ******** ***** hahahaha** ***** ********* ***** ********* ********* ***** hahahaha* *** ***** ********* ******* **** ****** ******** ** ********* ******* ******* ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** hahahaha* ****** *** ***** **** *** **** *** ****** ****** ***** ****** ******* *** ***** **** *********
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • A ax-b:
    ***** ****** hahahaha ***** ** ******* ****** hahahaha* ****** *** ***** ****
    +1
  • D despotdes:
    ***** ********* ****** ********** *** ******* hahahaha*
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ***** *** *** ***** **** ***** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ** ***** ****** hahahaha ***** ** **
  • G Groww:
    **** ******* ********** hahahaha* ***** ******** hahahaha******** ********** ** ***** ********
    G Groww: **** ******* ********** hahahaha* ***** ******** hahahaha******** ********** ** ***** ********