İnternetten tohum tedariği

Asittttttttt

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Türkiye’de yaşıyorum, internetten sipariş verebileceğim daha önce tecrübe ettiğiniz siteler var mi?

Krmctn07

Yeni üye
Degeneticadan 2 ay oldu hala göndermediler her hafta gelcek hafta cıkcak diyolad yada stok yenileniyor yazıyorum wp den siteden dönmüyolar

Son düzenleme:

HurTa

Yeni üye
Beyler yıllar önce çorbacıdan çıkan tohumları saklamıştım bugün buldum bunların dişi mi erkek mi olduğunu anlayamıyorum bilen varsa yorumlarınızı rica ederim03896A99-56EE-4C98-AE0A-848706A6FCE3.jpeg

higthead

Jolly Green
NEDENSE TOHUMU GELMEYEN VEYA ŞİKAYET EDEN VEYA 3 AYDIR BEKLİYORUM DİYEN KİŞİLER YENİ KAYIT OLMUŞ VE KONULARA 3-5 YORUM ATMIŞ KİŞİLER.

YA MEDEM 2 AYDIR TOHUM BEKLİYORUM YAZIYOSUN 2 AYDIR HİÇMİ TOHUMLA ALAKALI YORUM ATMADIN DA ŞİMDİ KONU AÇILINCA YORUM ATIYOSUN PROFİLİ YENİ KAYITLI KİŞİLERDEN BAHSEDİYORUM.YA BU ARKADAŞLAR GİDİN KUMDA OYNAYIN. (SÖZÜM 2-3 AYDIR TOHUM BEKLIYORUM DEYIP YENI KULLANICI OLUP 2-3 AYDIR MESAJ SAYISI 2-5 KISI OLANLARDAN BAHSEDIYORUM)
SİZ ANLADINIZ BENİ. Şimdi diyeceksiniz ki o arkadaşlar üyeliklerini silip yeni üyelikle kayıt olmuşlardır evet olabilirler ama 2 aydır hiç mi hakkını aramadında böle konuyu okuyunca 2 ay sonra yorum atıyosun ben bunda art niyet ararım=)

Mesela yukarıdakı güya 2 aydır tohum bekleyen vatandaş dün forumumuza kayıt olmuş ve şimdi yorum yazıyor 2 aydır bekliyorum diye ulan akıllı vatandaş kimseye çamur atmayın herkes kendinden sorumlu.

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
Beyler yıllar önce çorbacıdan çıkan tohumları saklamıştım bugün buldum bunların dişi mi erkek mi olduğunu anlayamıyorum bilen varsa yorumlarınızı rica ederimEkli dosyayı görüntüle 9501

Dostum tohum bakarak dişi erkek anlaşılmaz=))) corbacı ise photodur risklidir hepsi erkek te çıkma ihtimali var çıkmama ihtimali var veya 1 dişi çıkma vsvsvs ihtimalleri var zamanını yuazık etme.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B bandaleros: ********* ******* ********