İlk topping

maxbedo

Yeni üye
Merhabalar ilk grow deneyimime Jack herer auto ile başlamıştım kafamda birkaç soru var şuan 19. Gündeyiz burdan okuduklarımla bı topping yapmayı denedim kestigim yer doğru mu
İkinci sorum hazırladığım gübreli su 1 hafta ağzı kapalı beklese bı sıkıntı olur mu yoksa yeni su mu hazırlıyım

Üçüncü sorum da ilk çıkan alttaki küçük yapraklar sarardı normalmi acaba onları koparmalımıyım

[

Şimdiden teşekkürler iyi growlar herkese

Son düzenleme:
Merhabalar ilk grow deneyimime Jack herer auto ile başlamıştım kafamda birkaç soru var şuan 19. Gündeyiz burdan okuduklarımla bı topping yapmayı denedim kestigim yer doğru mu
İkinci sorum hazırladığım gübreli su 1 hafta ağzı kapalı beklese bı sıkıntı olur mu yoksa yeni su mu hazırlıyım

Üçüncü sorum da ilk çıkan alttaki küçük yapraklar sarardı normalmi acaba onları koparmalımıyım

Şimdiden teşekkürler iyi growlar herkese
Auto bitkilere 25.günden önce eğitim vermezsen daha iyi olur bundan sonraki growlarında. Strese girip çiçeğe geçebiliyorlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha* ********* *** ******* *** ********** ********* ****** ***** **** hahahaha *****
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ********** ***** **** ********** ***** hahahaha ******* ******** ********** *
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ***** *** ***** hahahaha ******* *** ***** ****** ** hahahaha****** * **** ********** *** ***** *** ****** **** ********* hahahaha ****** **** ****** ***** ** hahahaha ** **** ****** *** **********
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******** hahahaha ** hahahaha
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    **** **** **** ** **** * ******* ** **** ******* ********* **** **
    ********** hahahaha* ********* *** ******* *** ********** ********* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ******* ******** ***** hahahaha ***** ****** ****** * ** hahahaha ***** ***** ** **** ***** ********* ***** *** ***** ******* **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ***** ***** *** ********* ******** ****** hahahaha****
  • nicozaniolo nicozaniolo:

*** ******* ******** ***** hahahaha ***** ****** ****** * ** hahahaha ***** ***** ** **** ***** ********* ***** *** ***** ******* **** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ******** ****** ***** ********** ** hahahaha**** ** ******** **** ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** ****** hahahaha* *** ****** ****** ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********* ***** ****** ********* hahahaha*** ** **** **** **** ***** hahahaha* *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ****** ***** *
  • İstanbul İstanbul:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ****** **
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha**** ********* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** hahahaha** hahahaha ********* *** ********** ******** ****** ******** ****** ********** ***** **** ** ******** ******** **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* **** *** ********** **** ***** ********** **
    Bandaleros Bandaleros: ***** ********* **** *** ********** **** ***** ********** **