İlk sihirli mantar deneyimim

nighthero

Yeni üye
Herkese merhaba dostlar bugün ormanda 2.5 gram psilocybe cubensis Mazatapec adlı mantardan yedim ilk başta ise yaramadigini sandım yaklaşık 2 saat sonra kafası geldi ilk bir üşüme donma hissi başladı oysaki hava o kadar da soğuk değildi bildiğin ellerim ve ayaklarım donuyordu sonra gevsedim el ve ayaklarım boşalmıştı resmen sürekli esneme hissi geldi uykum gelmiş gibi esniyordum ayakta durmakta zorlanıyordum dengemi korumakta zorlandım başım dönüyordu ağaçlar bana el sallıyor gibiydi sonra gülme krizleri başladı kendimi durduramadim sürekli güldüm neden güldüğümü bilmiyordum ve sanki ateşim çıkmış gibi kafam yanmaya başladı kafam yanıyordu ellerim ve ayaklarım donuyordu sonra ağaçlar dalgalanmaya başladı her şey kımıl kımıl olmuştu sonra kayalara baktığımda sürekli gulen suratlar gördüm hangi kayaya baksam sürekli gulen suratlar,kahkaha atan yüzler vardı bazı kayalar sarılan insanlara benziyordu sürekli her yerde bir surat görme egilimindeydim gerçek dışı bir şey görmüyordum gördüğüm her şey gerçekti ama gördüğüm şeyleri farklı algılıyordum sonra uzandım bir yere taktım kulaklığımı yere yattım müzik açtım gözlerimi kapadım ve gine gulen suratlar sanki evren bana gulmemi söylüyordu ağaçlarin dallarını kollara benzettim sanki bana sarılmak istiyor gibiydiler ve el sallıyor gibiydiler sonra bulutlara baktım gine her şey surata benziyordu ve bulutlar kalp şekline büründü ben de ellerimle kalp yapıp göğe doğru ellerimi tuttum sanki evren canlıydı bana seni seviyorum der gibiydi zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum kafam çok karışmıştı ne yapmam gerektiğini nereye gitmem gerek bilmiyordum kafam aşırı karışmıştı ve kayalara baktığımda hep gulen suratlar görüyordum kahkaha atıyorlardı artık yorulmuştum komik olan neydi ben de gülmüştüm ama artık yolculuğum yormustu beni zaten etkiler hafiflemeye başladı eve dönmek istedim o sırada Gine agaclara baktım gine dallarıyla dönüş yolunu işaret ediyordu sanki kafamın karıştığını biliyorlar bana yol gosteriyorlar gibiydi dalları ellere benziyor ve işaret ediyorlardı dönüş yolunu ve etkiler azalmaya başladı yavaş yavas kendime geldim ve eve dönerken kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim her şey baştan başlamıştı sanki duyduğum sesler kokular tatlar ilk defa alıyor gibiydim renkler daha dolgun ve canlıydı her şey daha parlaktı kokular daha keskindi her şeyin daha farkında olmaya başladım hassiyetlerim artti ilk başta ne oldugunu anlamasam da yolculuğunun sonuna doğru her şeyin ne kadar yaşamaya değer olduğunu anladım ve her şey daha yaşanmaya değer gibiydi benim yolculuğum ve deneyimlerim bu şekildeydi okudugunuz için teşekkürler

nighthero

Yeni üye
Kaç saat sürdü kanka kafası ve tekmiydin
Bir de ben tok yedim aç karnına yemek sanırım etkiyi arttırıyormuş orada hata yaptım.Bir de ilk deneyim için 2.5 gram fazlaymış vucut ilk maddeyi minik dozlarla tanımalı sonra ortalama dozlarda alınmalı bence bu da ders oldu bana .

hep merak ediyordum kafasını sağol kanka. Bu arada yurtdışına çıktın geldin galiba ? Yoksa zor magicmushroom

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R raw.w33ds:
    ******** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
  • İstanbul İstanbul:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha*
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ***** **** ********** ** ***** *** *** ** ****** *** ***** ********* **
    ***** ***** * ***** **** ******* *** ***** **** ** ***** ******** ********** ******* ** ****** *** **** ******* *** **
  • K Kafirimam:
    ******* ******* ****** ***** ******* *** ***** ****** *** ** ** hahahaha***
    +1
    +1
    +2
  • K Kafirimam:
  • K Kafirimam:
    ****** ***** **
  • R raw.w33ds:
  • K Kafirimam:
    ***** hahahaha *** ********* ******* **** ******* ******** ********** **** ***** ***** **** ********* ***** ********* *** ******
  • R raw.w33ds:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ******* ****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • R raw.w33ds:
  • K Kafirimam:
    ******* **
  • zero00 zero00:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00: