İlk San Pedro Deneyimim

desperto

Yeni üye
Geçen haberini gördüm halisülojen etkisi olan bilmem kaç kg kaktüs yakalandı diye yalam haber mi diyorsun. Kaktüslerin önünde cendermeler vardı :D
kanka kanuna göre yetiştirmesi yasal ama çoklu satılması belgen yoksa yasak bide ordaki iran üzerinden kaçak geçirildiği için alını koymuş verigisi verselermiş girermiş botanikçilere git yada normal bir çiçekçiye sana her türlü istediğin şeyi uğraşırsa getirir yeterki satış belgen olsun

OttoMan347

√SEFİR√
kanka kanuna göre yetiştirmesi yasal ama çoklu satılması belgen yoksa yasak bide ordaki iran üzerinden kaçak geçirildiği için alını koymuş verigisi verselermiş girermiş botanikçilere git yada normal bir çiçekçiye sana her türlü istediğin şeyi uğraşırsa getirir yeterki satış belgen olsun
Ben bütük kaktüsçülerime haber salam bulan olursa getirsin bakam :)

Geçen haberini gördüm halisülojen etkisi olan bilmem kaç kg kaktüs yakalandı diye yalam haber mi diyorsun. Kaktüslerin önünde cendermeler vardı :D
O haberini gördüğün kişi İrandan Türkiyeye kaçak yani resmi bir belge olmadan sokmaya kalktı. Ve peyoteye gönderme yapıldı o haberde işin komik kısmı peyoteler aşılıydı kendi kökünde değildi kendi kökünde olmayan peyotede meskalin olmaz, ama güya test etmişler ve meskalin bulmuşlar işin aslı gümrük şov yaptı. Adam binlerce çeşit kaktüs sokmaya kalktı haberini hepsi peyoteymiş gibi hatta bilmem kaç kilo peyote diye yaptılar halbuki peyote sadece %1'ydi diğer %99 başka çeşit kaktüslerdi. Diyeceğim o ki kaçak kaktüs ele geçirildik deseler olay olmayacaktı şov yaptılar ortada ne meskalin var ne de kendi kökünde peyote var. Haberi tam incelemeyenler, eksik bilgisi olanlar ve sadece başlığı okuyanlar bunu yedi internetten araştırıp resimlere bakabilirsiniz

Türkiyenin her yerinde kaktüs satıcıları tarafından çiçekciler tarafından satılır san pedro kaktüsü. Dünyanın hiç bi yerinde san pedro kaktüsünü satmak yasak değil. Onu alıp uyuşturucu hale getirir toz veya sıvı hale hatta saf meskalin haline getirirmek ve satmak yasaktır. Kaktüsü büyütmek satmak yasak değildir. Sadece o satıcı satmıyor yani türkiyede bauhose da bile gördüm zaman zaman
satıyor olabilirler ama sen belli bir satıcıyı polislerin cirit attığı bir uyuşturucu forumunda hedef gösterirsen adamın totosundan kan alırlar bunu hiçbir zaman unutma

desperto

Yeni üye
18 cm San pedro calismadi ( vendor gg). Görünüm san pedro ile uyumlu. Uygun doz icin Önkol boyu kadar lazım en az.
kanka 18 cm içinde maskalin içeriği çok az olur büyütüp denemen lazım ben 35 santimde kesip kullandım sana esrardan örnek vereyim yada mantardan farketmez esrarın sömeklerini olmasını beklemeden içersen kafan olurmu olmaz neden thc si az kaktüste aynı şekil ben siparişi verdim arkadaşın dediği yerden mesela gelir yarın yada öbürgün bunları hemen tüketmicem en az 3 ay bekleticem gübresini ışığını iyi vercemki oda bana iyi kafa versin :)

Mrrobot

Yeni üye
Kankalar yorumlarda bir linkten bahsediliyor ama silinmiş sanırım bir hayır sahibi gönderebilir mi bana

ananyo

Yeni üye
O haberini gördüğün kişi İrandan Türkiyeye kaçak yani resmi bir belge olmadan sokmaya kalktı. Ve peyoteye gönderme yapıldı o haberde işin komik kısmı peyoteler aşılıydı kendi kökünde değildi kendi kökünde olmayan peyotede meskalin olmaz, ama güya test etmişler ve meskalin bulmuşlar işin aslı gümrük şov yaptı. Adam binlerce çeşit kaktüs sokmaya kalktı haberini hepsi peyoteymiş gibi hatta bilmem kaç kilo peyote diye yaptılar halbuki peyote sadece %1'ydi diğer %99 başka çeşit kaktüslerdi. Diyeceğim o ki kaçak kaktüs ele geçirildik deseler olay olmayacaktı şov yaptılar ortada ne meskalin var ne de kendi kökünde peyote var. Haberi tam incelemeyenler, eksik bilgisi olanlar ve sadece başlığı okuyanlar bunu yedi internetten araştırıp resimlere bakabilirsiniz
Aşılı peyote'de meskalin olmaz bilgisi yanlış. Belki aynı boyutta aşısıza göre daha az olur yaşından dolayı lakin aşıyla 3 4 kat hızlı büyütüyorlar.

MasterOf

Kıdemli Üye
Aga lar orjinal san pedro nerden bulabiliriz ya cok merak ediyorum onayli guvenilir daha o ceden test edilmis bibyer varmi alabilecegimiz

Aga lar orjinal san pedro nerden bulabiliriz ya cok merak ediyorum onayli guvenilir daha o ceden test edilmis bibyer varmi alabilecegimiz
Kaktüscülerden, meşhur alışveriş sitelerinden ama trendyol hariç oradaki san pedrolar sahte, bi de google arat çiçekciler var kaktüs satan şeyma çiçekcilik, ünal kaktüs, sahibinden, n11 mevsimburada sitesi gibi bunlardan alabilirsin kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ****** *******