İlk LSD deneyimim

CTB

Yeni üye
Evet arkadaşlar 2 gün önce ilk lsd deneyimimi yaşadım. Burada başımdan geçenleri anlatacağım. Ayrıca deneyimli arkadaşların diğer tripler için tavsiyeleri olursa yorumlarını bekliyorum.

Renkli kağıt parçaları elime ulaştığında saat gece ikiydi. Hayvan gibi yorgun ve uykusuzdum. İlk başta "yarın atarım yaa şuan bu yorgunlukla iyi olmaz" diye düşündüm ama heyecanıma yenik düşüp yapıştırdım bi 125'lik.

45 dakika geçti, bir şey yok.
"Ulan dolandırıldım galiba. Bi tane daha atsam kafası gelir mi?" diye düşündüm ki çok şükür önce vendoruma sormak geldi aklıma.
"Kanka normalde gelmesi lazım şimdiye, bi 15-20 dakika daha bekle bakalım."
Aradan 60-70 dakika geçince bir şeyler hissetmeye başladım.
"Aha şimdi başlıyor."

Önce bir öfori söz konusuydu. İstemsizce gülüyordum her şeye. Ama yeterince etki etmediğini düşünüyordum. Bi yarım saat daha bekledim.
"Ulan iyi hoş bir şeyler oluyor da bu kadarcık mı yani?"
Sonra spotify'dan güzel bir trip playlisti buldum. Başladım dinlemeye. Müzik gerçekten çok farklı hissettiriyordu beni. Bir süre sonra tuvalete gittim ve orada başladı mevzu.
Bi yandan müzik dinlerken fayanslardaki şekillerin (evdeki fayanslarda rastgele, düzensiz şekiller var) yavaş yavaş kıpraştığını fark ettim. Adeta nefes alıp veriyor gibiydiler. Bir genişleyip bir daralıyorlardı. O kadar ilginç geliyordu ki bu durum bana herhalde yaklaşık 30-35 dakika boyunca gözümü fayanslara dikip bakakaldım. Ardından yatağıma geçip biraz fraktal trip videoları izledim. Açıkcası düşündüğüm kadar etkili olmadı ve 10 dakika kadar izledikten sonra sıkılıp kapattım.
Bu vakitten sonra yorgunluk iyice bastırdı ve biraz uyumak istedim ama ne mümkün. Yatağımın içinde sürekli dönüp duruyordum. Sırıtmaktan ve gülmekten karnıma ağrılar girmişti ayrıca dokunma duyum o kadar hassasslaşmıştı ki... O hissi anlatamam.
Baktım böyle olmayacak balkona çıkıp bir sigara içeyim dedim (boş sigara). Hata yaptığımı daha sonra fark edecektim. Biraz balkonda takıldım, biraz mutfakta. Genel olarak yoğun bir öfori durumu vardı ve az önce anlattığım gibi küçük şekillerin dans ettiklerini görüyordum. Başka bir şey yok.
Geri yatağıma yattım ve yine şu fraktal trip videolarından birini açtım.
"Yok abi bu bana göre değil, bi bok anlamıyorum bundan ben." deyip kapattım.
"Ne izlesem lan?" diye düşünürken
"Çok kasma abi yaa aç şuradan 2 çizgi film izle" dedim.
Açtım, Gumball izlemeye başladım. Açıkcası çok keyifliydi. Her şeye gülüyor, olayları çok anlayamıyor ama yine de hoşuma gidiyordu. Sonra sıkıldım ve tekrar gözlerimi kapatıp uyumaya çalıştım.
Uyumaya çalışırken nefesim o kadar daraldı ki adeta boğuluyormuşum gibiydi. Ben kronik astım hastasıyım ve sigara içiyorum. Son zamanlarda da nefesim birazcık sıkıntılı. Ama o geceki çok ekstrem bir durumdu. Bu LSD yüzünden mi oldu yoksa sigaradan mı bilemiyorum ama gerçekten çok berbat bir durumdu. Üstüne bu yetmezmiş gibi ego ölümüde gerçekleşmeye başladı (burada anlatacağım şeyin ego ölümü olup olmadığını tam olarak bilmiyorum o yüzden yanlış dediysem affola). Sanki ben, ben değilmişim gibi hissetmeye başladım. Kafamda kendi fiziksel görünüşümü canlandırmaya çalışıyordum ama hep bambaşka vücutları, bambaşka yüzleri düşünüyordum. İşin garibi o vücutları, o yüzleri benle hiç alakası olmamasına rağmen kabulleniyordum. "Evet ben buna benziyorum." diyordum. Bu kısım biraz uzun sürdü ve birazcık korkutucuydu.
Sonra doğruldum ve yatağımda oturmaya başladım. Ellerime baktım. Ellerimi hareket ettirdikçe arkasında bir iz bırakıyordu resmen. Müzik ile uğraşanlar bilir; resmen "delay" efekti gibiydi. Yaklaşık 10 dakika bununla eğlendim ve yine sigara içemeye gittim.
Sigara içtikten sonra acıktığımı fark ettim ve mutfağa girdim. Daha önce anlattığım halüsinasyonlar devam ediyordu. Sanki yer, ayağımın altından kayıyor gibiydi. Biraz yeri izleyip masadaki cipsi aldım ve tekrar balkona geçtim.
Saat yaklaşık 6 civarıydı. Gün aydınlanmaya başlamıştı ve ben balkondaki salıncakta oturup cips yiyordum. Başım ağrıyor, nefesim daralıyor ve midem bulanıyordu (o gün nefret etmeme rağmen arkadaşların zorlamasıyla kore yemeği yemiştik. Muhtemelen bu yüzden). Artık öfori durumu geçmişti ve halüsinasyonlarda yok olmaya başlamıştı. Bu zamandan sonrası benim için tam bir eziyeti. Zaten yorgundum ve tüm gece öforiden dolayı hem karnımı hem bacaklarımı feci şekilde kasmıştım. Üstüne üstlük 21 saattir ayaktaydım.
Yaklaşık 9 gibi annem ve kardeşim kalktı, kahvaltı hazırladık. Kurt gibi aç olmama rağmen iştahım hiç yoktu. Bir parça ekmek yiyip uzandım ama uykudan eser yoktu.
Daha sonra saat akşam 5'e kadar işlerimi halledip sonunda uykuya dalabildim ve tam 16 saat boyunca aralıksız uyudum.

Evet benim ilk deneyimim böyle oldu. Biraz hayal kırıklığına uğradım. Çünkü deneyimlemek istediğim şeyler çok gerçekleşmedi. Düşüncelerimle baş başa kalmak istiyordum ama trip esnasında meditasyon yapmama rağmen (ki düzenli olarak yaparım) bu gerçekleşmedi. Daha güçlü, daha canlı görseller bekliyordum, o da tatmin etmedi. Belki gece olduğu ve çok yorgun olduğum içindir, bilemiyorum.
Elimde bir tane 125 uq ve iki tane 200 uq var. Bunları hangi koşullarda ne şekilde almalıyım, trip esnasında neler yapmalıyım? Deneyimli arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Sağlıcakla kalın, iyi günler dilerim...

obeb

Üye
Tavsiyem, yanında içmeyen biriyle ormanlık alanda sessiz sakin bir yerde deneyimlemen. Görsellik daha fazla olacaktır.

• Like
Tepkiler: CTB

Avare

Doktor
Kankam vendorun güvenilir mi?
125 diye düşük ug bir şey kullanmış olabilir misin?
İlk seferler fazla bir şey anlamayabilirsin kankam.
Güzel bir meditasyon müziği sakin bir ortam ile gayet güzel oluyor normalde.
Evde deneyimli olmadan sıkılabiliyor insan kanka tavsiyem ağaçlık,ormanlık bir yere gitmen.
İzlemek için de görsel efekti bol filmler yahut görüntü kalitesi yüksek belgesel tavsiye ederim.
Hayırlı yolculukların olsun...

obeb

Üye
Evde deneyimli olmadan sıkılabiliyor insan kanka tavsiyem ağaçlık,ormanlık bir yere gitmen.
İzlemek için de görsel efekti bol filmler yahut görüntü kalitesi yüksek belgesel tavsiye ederim.
Kankam sen film deyince aklıma geldi. İlk lsd deyenimlerinden birinde Lucy diye bir film izlemiştim :) baya etkilemişti. Film tavsiyelerin varsa alabilirim :)

Avare

Doktor
Kankam sen film deyince aklıma geldi. İlk lsd deyenimlerinden birinde Lucy diye bir film izlemiştim :) baya etkilemişti. Film tavsiyelerin varsa alabilirim :)

Kanka film dedin doğru yere geldin.
Lotr serisi
Hobbit serisi
Star wars serisi
Transformers serisi
Marvel filmleri
Dc filmleri
Pi
Enter the void
Las vegasta korku ve dehşet
The fall
Baraka
Netfliksten midnight gospel
Netfliksten love death robots
Bilumum animasyon filmleri

Bunlara ek olarak bu cumartesi gecesi yolculuğumda 4 bölüm prens dizisini izledim :)

Geçen ay ki yolculukta kanalları gezerken tv2 de geniş aileye denk gelip reklamsız kaç bölüm peş peşe izledim farkında değilim ama 3-4 saat de orda yemiştim:)

CTB

Yeni üye
Vendorum Almanya'da. Kağıtlar da Almanyadan geldi zaten. O yüzden yanlışlık olmamıştır diye düşünüyorum. Yazıda da bahsettiğim gibi asiti atarken çok yorgundum belki onun bir etkisi vardır. Evde gerçekten çok sıkıldım, bir dahakine ağaçlık bir yere gitmeyi düşünüyorum, öneri için teşekkür ederim.

John Snow

Doktor
Bunu bende merak ediyorum

Mantar ve lsd çok merak ediyorum

pulcucino

Yeni üye
kanka senin pulunda bir sıkıntı var normalde ilk deneyim için yarım 125 lik ciddi bir deneyim yaşatır çünkü
ama yorgunluk vs derken kendini verememişsin zaten rahat ettiğin bir ortamda güvendiğin ve işi bilen bir kişi ile denemen daha yararlı olur bence
bir daha ki denemeden önce netflixten how to change your mind ve psikedelik maceraları izlemeni öneririm bakış açını iyi yönde etkiliyecektir bu konuyla ilgili.

pulcucino

Yeni üye
Vendorum Almanya'da. Kağıtlar da Almanyadan geldi zaten. O yüzden yanlışlık olmamıştır diye düşünüyorum. Yazıda da bahsettiğim gibi asiti atarken çok yorgundum belki onun bir etkisi vardır. Evde gerçekten çok sıkıldım, bir dahakine ağaçlık bir yere gitmeyi düşünüyorum, öneri için teşekkür ederim.
pulu hava almayan bi şekilde buz dolabında saklaman lazım iyi muhafaza edememişsen ondan da kaynaklanmış olabilir

CTB

Yeni üye
kanka senin pulunda bir sıkıntı var normalde ilk deneyim için yarım 125 lik ciddi bir deneyim yaşatır çünkü
ama yorgunluk vs derken kendini verememişsin zaten rahat ettiğin bir ortamda güvendiğin ve işi bilen bir kişi ile denemen daha yararlı olur bence
bir daha ki denemeden önce netflixten how to change your mind ve psikedelik maceraları izlemeni öneririm bakış açını iyi yönde etkiliyecektir bu konuyla ilgili.
Ben daha çok yorgunlukla alakalı olduğunu düşünüyorum yaa. Çünkü gerçekten çok yorgundum ve trip esnasında sürekli uyumaya çalıştım. Dediğin gibi kendimi çok veremedim.
pulu hava almayan bi şekilde buz dolabında saklaman lazım iyi muhafaza edememişsen ondan da kaynaklanmış olabilir
Evet onu vendorum söyledi o şekilde saklıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ********* hahahaha *****
  • Madkusa Madkusa:
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ***** ****** hahahaha ****** ***** *********
    ********* hahahaha*** ******** *** ****** ***** ****** ** *****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** *** ***** ** ***** ** *** ** ***** **** ********
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ********* ****** ****** *** ****** ********** *** ** ********* *** ***** ******** ********
    hahahaha* * ***** ****** ******* ******
  • Madkusa Madkusa:
    *** *** ****** ****** *** ***** **** ***** hahahaha hahahaha** **** ******* *** ** ******** ********* hahahaha***** hahahaha ********** ***** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    *** ***** **** ********** ****** ********* ******* ** ******** **** ** ********** ********* ****** **********
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** ** ****** hahahaha** ***** ***** ********** ******
    +1
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    +1
  • Madkusa Madkusa:
    ** *