İlk lsd deneyimim olacak

Lucky47

Yeni üye
İlk defa lsd deneyeceğim.2 kişiyiz daha önce hiç lsd almadık.Konuları en az 2 şer kez okudum ama bilgili dostlarımdan yardım almak bana çok sıcak geldi neler yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim :)

AwaKe4

Müptezel
kaç ug alıyorsunuz ona dikkat edin hocam öncelikle. ikinizde ilk kez alıyorsanız mümkünse daha önce kullanmış birini yanınıza alın yoksa sizle beraber içmeyecek 3. bir kişi olsun ilk deneyiminiz sonuçta dikkatli olmak iyidir :)

Lucky47

Yeni üye
300 ug verdi arkadaş bayram tatilini bekliyoruz :) muğlalıyız doğayla iç içe sakin relax bir ortam kurup en yakın iki arkadaş oturmayı planlıyorduk.Yanımıza ayık bir kişiyide ekleyeceğiz :) 8-12 saat dayanabilirse

AwaKe4

Müptezel
300 ug verdi arkadaş bayram tatilini bekliyoruz :) muğlalıyız doğayla iç içe sakin relax bir ortam kurup en yakın iki arkadaş oturmayı planlıyorduk.Yanımıza ayık bir kişiyide ekleyeceğiz :) 8-12 saat dayanabilirse
Doz da güzel mekan da güzel :) Birbirinizle iyi anlaşıp çok dibe düşmemeye çalışın, Benim favorim dış mekanda olacaksanız güneşin batışına yakın almanız. yaklaşık 45 dk içinde etki göstermeye başlar 90 dakika falan sonra tam anlamıyla kafanız gelmiş olur :) Renk parlamaları,ışık yansımaları, hafif halisler olabilir, herşeyin tadını çıkarmaya çalışın, gün batımı özellikle ilk etkilemeye başlayınca acayip güzel oluyor :) Mutlaka su tüketin 2-3 saat içinde yarım litre kadar.

Doz da güzel mekan da güzel :) Birbirinizle iyi anlaşıp çok dibe düşmemeye çalışın, Benim favorim dış mekanda olacaksanız güneşin batışına yakın almanız. yaklaşık 45 dk içinde etki göstermeye başlar 90 dakika falan sonra tam anlamıyla kafanız gelmiş olur :) Renk parlamaları,ışık yansımaları, hafif halisler olabilir, herşeyin tadını çıkarmaya çalışın, gün batımı özellikle ilk etkilemeye başlayınca acayip güzel oluyor :) Mutlaka su tüketin 2-3 saat içinde yarım litre kadar.
Aga niye güneşin batışına yakın alsınlar karanlıkta lsd kafası mı yaşanır. 2,3 gibi al kanka sen bakma buna

AwaKe4

Müptezel
Aga niye güneşin batışına yakın alsınlar karanlıkta lsd kafası mı yaşanır. 2,3 gibi al kanka sen bakma buna
Knka karanlıkta mk dağ başında olmayacaksın benim bağ evim var ışığım vs vardı gün batışında güzel manzaram vardı. Güzel renkler gördüm tecrübemi paylaştım. Sanki al sonra uyu dedim gibi çıkış yapıyosun :)

needmorethc

Yeni üye
İlk defa lsd deneyeceğim.2 kişiyiz daha önce hiç lsd almadık.Konuları en az 2 şer kez okudum ama bilgili dostlarımdan yardım almak bana çok sıcak geldi neler yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim :)
Bence o kadar fazla şeye dikkat etmelisin ki. Redditte insanların diet yaptıgını bile görmüştüm. Bence öncelikle En önemlisi o gün kendini nasıl hissettiğin. Daha sonra mekan. Dış mekan tavsiye ederim. Özellikle şehirden uzak su kenarı veya orman içi bir yer kendini huzurda ve güvende hissettirir. Yüksek ug de özellikle kalabalık gerçekten beyni jelibon eden faktörlerden

99Grind

Üye
Kankacım eğer aldığın ürüne güveniyorsan aklında soru işareti olmasın bile. Kendi kendini yiyen birisi değilsen ( ki böyleysen psikiyatriye git :D ) kendini doğaya sal, ormanda karanlıkta kalma ama ortamda biri ürkerse sen de ürkersin. ben genellikle sabah uyanır mis duşumu alır sigaramı içer hafif kahvaltımı yapar doğama çıkarım öğlen 2-3 gibi yapıştırırım. saat 4 gibi gelse güneşte geçirdiğin 4 saat sana mükemmel fosfor desteği sağlayacak ve bu da görselini daha önce görmediğin mükemmelliklere dönüştürecek :)) keyfini çıkarman ve kendinden alman gerekenleri görmen dileğiyle...

knightcigenc

Yeni üye
kesinlikle bu kardesime katılıyorum 2-3 bile geç alacagınız doz 12-14 saat gidecek seviyede
öglen 11 gibi hafif bi kahvaltı 12 gibide atmanızı öneririm dogada olacaksanız güvende hissedeceginize emin olun cadırınız yakında olsun ayarlayabilir misiniz bilmem ama gece 1-2 cigara ayarlamak uyumayı kolaylastıracaktır
günesten gelen ısıklar kadar güzelleştiren bişey yok bitişini degil bütün güneşten yararlanmanız faydanıza olacaktır

https://www.tohumsuz.com/threads/mushrooms-günlükleri-golden-teacher.16283/page-18 su postun 18.yle 19. sayfasını okuyun orda 2-3 kisi güzel bilgiler verdik yardımcı olur

edit: post eskiymis la arkadas hortlayınca yeni sandım umarım iyi geçmiştir :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
    ** ***** ***** ********* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** **** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ***** * ********** ****** ******* ******* ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **
  • elonmusk elonmusk:
    *** *** hahahaha***** **** **** ***** ***** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • elonmusk elonmusk:
    ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • B bandaleros:
    ***** ******** hahahaha******* * ** ****** *******
    ******** ***** ***** ********* ******* ****** **** ********** **** ****** ******** ******** *******
    **** ****** ***** ******* ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
    TabldotLife TabldotLife: **** ****** ***** ******* ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** **...