İlk lsd deneyimi

Shammy

Kıdemli Üye
Arkadaşlar Çarşamba günü ilk defa deneyecem.200 ug diye aldim. Kafası kaç saat sürer. Bende ilk olacağı için açayım bir konu dedim tavsiyeniz varsa basım üstüne...

casperalive

Kıdemli Üye
dostum öncelikle tek başına takılmanı tavsiye etmem ve bu şey blinç altında ne varsa ortaya çıkarabilir harika saatlerde geçirebilirsin bed triplerde yaşabilirsin bu olaylar kişiden kişiye değişir, yıllar önce amsterdam da almıştım harika 4 saat geçirmiştim 2018 senesinde exit festivalinde aldım sırbistanda ,festival alanı bana öyle ağır geldiki akşam uyumak için yarım lt viskiyi kafama dikmek zorunda kalmıştım. mutlak süretle açık alan ve kullanmayan bir arkadaşın yanında olsun derim.

Shammy

Kıdemli Üye
dostum öncelikle tek başına takılmanı tavsiye etmem ve bu şey blinç altında ne varsa ortaya çıkarabilir harika saatlerde geçirebilirsin bed triplerde yaşabilirsin bu olaylar kişiden kişiye değişir, yıllar önce amsterdam da almıştım harika 4 saat geçirmiştim 2018 senesinde exit festivalinde aldım sırbistanda ,festival alanı bana öyle ağır geldiki akşam uyumak için yarım lt viskiyi kafama dikmek zorunda kalmıştım. mutlak süretle açık alan ve kullanmayan bir arkadaşın yanında olsun derim.
Zaten 4 kişi olacaz kanka iki kişide yanımızda ayık olacak

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Arkadaşlar Çarşamba günü ilk defa deneyecem.200 ug diye aldim. Kafası kaç saat sürer. Bende ilk olacağı için açayım bir konu dedim tavsiyeniz varsa basım üstüne...
Kankam ben sabah 11.30 gibi aldım 12.30 da etkileri gelmeye başladı 1-2 gibi zirve yaptı. Akşam düşüş gelir diye kapak aldım tekrar zirve 2 saat sonra yine bu kapak daha alıp işe gittim (gece vardiyasına) fabrikaya değil sanki uzay mekiğine girdim. Zirve şeklinde değildi ama haala etkilerini hissettiriyordu.
Sabaha normale döndüm desem yalan olur çünkü kullandığımdan bu yana neredeyse 2 hafta geçti ama kendimi kullandıktan sonra çok daha farklı hissediyorum. Algılarım keskinleşti. Çoğu kişinin dikkat edemediği detayları yakalar oldum. Umarım güzel bir yolculuk olur. Yolun açık olsun.

Shammy

Kıdemli Üye
Kankam ben sabah 11.30 gibi aldım 12.30 da etkileri gelmeye başladı 1-2 gibi zirve yaptı. Akşam düşüş gelir diye kapak aldım tekrar zirve 2 saat sonra yine bu kapak daha alıp işe gittim (gece vardiyasına) fabrikaya değil sanki uzay mekiğine girdim. Zirve şeklinde değildi ama haala etkilerini hissettiriyordu.
Sabaha normale döndüm desem yalan olur çünkü kullandığımdan bu yana neredeyse 2 hafta geçti ama kendimi kullandıktan sonra çok daha farklı hissediyorum. Algılarım keskinleşti. Çoğu kişinin dikkat edemediği detayları yakalar oldum. Umarım güzel bir yolculuk olur. Yolun açık olsun.
İnşallah kanka daha önceden mantar deneyimim var az çok tahmin ediyorum neler olacağını ama diğer 3 arkadaşın ilk olacak umarım hepimiz için iyi geçer...

Ü

Üye silindi 19785

Guest
En temel içgüdümüz kanka. İç iç yüksel daha da yükselmek için daha çok iç

Ü

Üye silindi 24060

Guest
En temel içgüdümüz kanka. İç iç yüksel daha da yükselmek için daha çok iç
Keşke öyle olsa kankam. Çok tehlikeli sularda yüzen bir içgüdümüz varya bazan korkmuyor değilim. Bazı şeyleri bırakmışım üzerinden aylar geçmiş bağımlılık yada arama yaşamamışım aylarca. Geçen nasılda canımı çektirdi şerefsiz konuşuyor beynimin içinde benimle varya fırtınalar koparttı agresif şerefsiz.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Keşke öyle olsa kankam. Çok tehlikeli sularda yüzen bir içgüdümüz varya bazan korkmuyor değilim. Bazı şeyleri bırakmışım üzerinden aylar geçmiş bağımlılık yada arama yaşamamışım aylarca. Geçen nasılda canımı çektirdi şerefsiz konuşuyor beynimin içinde benimle varya fırtınalar koparttı agresif şerefsiz.
Kankam otu bile haftada bire düşürdüm. Ne sağlık kaldı ne tolerans iyice mokunu çıkardım son zamanlarda

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** **** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
    A akaaka123: ******* **** ******