İlk lsd deneyimi ve kötü biten bi trip

AlqoSt

Üye
Bir onceki aynı konum silindi kural ihlali yazıyor ama keşke sebep paylaşılsa hatamızı bilsek.başlıktaki help yazısından oldugunu tahmin ediyorum ve 2.kez aynı konuyu paylasiyorum

Uzun zamandır lsd'yi merak ediyorum forumda konuları okuyorum ama ulaşamıyordum ama şans eseri bi şekilde ulaştım ve bulmuşken 3 tane 120ug dr seus aldım.

Yaşadığım yerde bana eşlik edebilecek arkadaşım yok araç kullanmak tavsiye edilmediği için ilk deneyimim evde tek başıma yarım pul la oldu pek bir etki göremedim belki biraz bulutlar gozume hoş geldi o kadar.
Sonrasında stresli bi ev degiştirme süreci oldu ve 1 ay kadar sonra 1+1 kuçük bi eve geçtim.

Yeni evimde yine tek başıma bu sefer pullarıda hafife alarak bir buçuk pul yapıstırdım.sabah 9-10 gibi.bir saat kadar sonra herşey guzel basladı farklı hissetmeye basladım renkler farklilasmaya basladı yavas yavas.suratımda saçma bi gülümseme kendimide cok iyi hissediyorum.mutfak dolaplarının ahsap desenlerinde anlamlı sekiller goruyorum. odanın ışığı açık ve ampul beyaz dolaba yansıyor o yuvarlak parlak yansıma sanki bi geçit oturdugum yerden oraya gitmeye calisiyordum yaklasiyorum ama ulasamiyorum cok zevkliydi(not:ahşap dolapta trip yasarken gordugum desenler artik hep orda ve aynı ampulun yansimasina odaklaninca aynı duyguyu hala alabiliyorum kafam dumanlıyken.)
Neyse herşey guzel ama konuşabileceğim kimse yok sıkıldım biraz evde trip videoları izlemek istedim forumda onerilen ama hicbiri beni sarmadı hatta rahatsız bile etti.müziklerde sarmadı nasıl vakit geçireceğimi pek bilemedim dogrusu.yeni evim baya kucuk ve manzarada yok sıkıldım evde ama hala ucuyorum kararsız kalsamda çıktım dışarı yayan gidilecek en yakın yer 1.2 cadde asagida geniş bi park fazla uzaklaşmakta istemedim evden neyse çıktım çıkmasına ama etrafta insanların olması bile beni çok rahatsız etti parka gittigimde de rahat hissetmedim kendimi oturmadan geri evin yolunu tuttum.

Ve olabilecek en kotu seylerden biri basima geldi.evin alt caddesinde onumde cocuk motorla apacilik yaparken agaca girdi.koştum ben kaldırdım çocugu sanki ben kaza yaptım öyle bi şok geçirdim.çocukta bisey yok bindi gitti ama ben sanırım bad tribe giriş yaptım eve geldim surekli bi heycan içindeyim kalbim hizli atiyor evde duvarlarlar ustume geliyo zaten evden sıkılıp çıkmıştım yarım saatte bu olaya düştük.aklıma forumdaki bi kac konudan kalan tavsiyeler geldi derin nefesler alıp kendime sakin ol bi sorun yok hersey yolunda dememle sakinleşebildim ama bundan sonrası benim için artık şu lsd kafamdan ciksada kurtulsam la geçti yine nasıl vakit gecirecegimi bilemedim gece 1.2 gibi ancak uyuyabildim.

İyi başlayan ama kötü biten bi trip oldu.uygun koşulları tam anlamıyla sağlayamadım ve zamanı yönetemedim farkındayım lsd yi anlayabildigimi tam yasayabildigimi dusunmuyorum halâ.

1 pulum daha var ama şartlar değişmedi halâ tekim ve evde aynı olayları yaşamak istemiyorum.1 saat mesafede deniz ve ormanlık alanlar var motorumla sabahtan gidip oralarda takılmak istiyorum ama saatler sorun oluyor kafam açılmadan veya hava kararmadan eve motorla geri nasıl gelicem veya o kadar saat ormanda deniz kenarında zamanı nasıl yoneticem tek basima kafam çok karışık baştan sona güzel bi trip yaşamak istiyorum.lsd kafamda kötü anılarla kalmayı haketmiyor.

LSD konusunda deneyimli arkadaşların tüm tavsiyelerine açığım.

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka motorla gitcende nasıl döncen , kafasını anlamışsın nerde kullanman gerektıgını anlamışsın bence kullanma o ana sakla

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Boyle can sikici bir deneyim yasamana uzuldum kankam. Ama yine de trip boyunca aklindan gecen dusunceler uzerine odaklanip tefekkur etmeni tavsiye ederim, bunu yapmak bana kotu trip diye bir sey olmadigini ogretti.

Biraz ne yapacagini dusunmeden yapmissin da ondan kendini boyle bir durumda bulmussun diye yorumladim. Benim bu konuda gerek forumda, gerek cevremde gordugum en yaygin problem insanlarin hep disaridan bir takviye beklemesi. Yok disariya cikinca guzel olur evde sarmaz, yok muzik dinlemezsen tadi cikmaz, yok dizi izlemezsen tadi cikmaz, yok sigara icmeden ayni tadi vermiyor vs vs. Bana kalirsa insanlar bunlara odaklaninca lsd ve diger psychedeliclerin beyin uzerindeki etkilerini cope atiyor. Sonucta bu maddeler insanin normatif dusuncelerini trip esnasinda tamamen durduruyor ve bu sayede bir seye cok farkli pencerelerden bakip dusuncelerini yeniden insa edebiliyorsun. Tamamen nasil kullandigina bagli tabi.

Yani elinde boyle guclu bir sey varken neredeyse kimse kendisini rahatsiz eden o dusunceyle, o hislerle sessiz bir sekilde oturamiyor. Cogu kisi rahatsiz hissetmeye, cani sikilmaya basladigi an kuduruyor illa bir sey bulup kendinden kaciyor. E kendinden en fazla ne kadar kacabilirsin ki? Cogumuzun asla dayanamayip, yuzlesmek yerine bir an once kacip kurtulmaya calistigi rahatsizlik ve can sikintisi trip esnasinda bize 10 kati olarak geri doner. O yuzden bana kalirsa bad trip diye bir sey yok, kalin kafamiza guzellikle girmeyen onemli konular var. Ben de bunu 600ug deneyimimde cok kotu bir sekilde yasadim ve zor yoldan aldim dersimi.

Yani sana ve seninle ayni sorunu yasayan kankalarima tavsiyem, caniniz sikildiginda hicbir sey yapmayin. Kapatin gozlerinizi, meditasyon yapin. Kendinizden de kacmayin, kacan kovalanir.

AlqoSt

Üye
Kanka motorla gitcende nasıl döncen , kafasını anlamışsın nerde kullanman gerektıgını anlamışsın bence kullanma o ana sakla
En büyük eksikliğim tripsitter.cunku evde normal zamanda da daralıyorum ben.bir diğer sorun disarı ciktigimda cevredeki insanlardan rahatsızlık duymam kendi kendime tribe giriyorum cigara icince de yasiyorum bahsetmeyi unuttum o kotu tripte ara ara cokca kapak aldım belki cigara beni insanlardan çekinip rahat olamama neden oldu

AlqoSt

Üye
Boyle can sikici bir deneyim yasamana uzuldum kankam. Ama yine de trip boyunca aklindan gecen dusunceler uzerine odaklanip tefekkur etmeni tavsiye ederim, bunu yapmak bana kotu trip diye bir sey olmadigini ogretti.

Biraz ne yapacagini dusunmeden yapmissin da ondan kendini boyle bir durumda bulmussun diye yorumladim. Benim bu konuda gerek forumda, gerek cevremde gordugum en yaygin problem insanlarin hep disaridan bir takviye beklemesi. Yok disariya cikinca guzel olur evde sarmaz, yok muzik dinlemezsen tadi cikmaz, yok dizi izlemezsen tadi cikmaz, yok sigara icmeden ayni tadi vermiyor vs vs. Bana kalirsa insanlar bunlara odaklaninca lsd ve diger psychedeliclerin beyin uzerindeki etkilerini cope atiyor. Sonucta bu maddeler insanin normatif dusuncelerini trip esnasinda tamamen durduruyor ve bu sayede bir seye cok farkli pencerelerden bakip dusuncelerini yeniden insa edebiliyorsun. Tamamen nasil kullandigina bagli tabi.

Yani elinde boyle guclu bir sey varken neredeyse kimse kendisini rahatsiz eden o dusunceyle, o hislerle sessiz bir sekilde oturamiyor. Cogu kisi rahatsiz hissetmeye, cani sikilmaya basladigi an kuduruyor illa bir sey bulup kendinden kaciyor. E kendinden en fazla ne kadar kacabilirsin ki? Cogumuzun asla dayanamayip, yuzlesmek yerine bir an once kacip kurtulmaya calistigi rahatsizlik ve can sikintisi trip esnasinda bize 10 kati olarak geri doner. O yuzden bana kalirsa bad trip diye bir sey yok, kalin kafamiza guzellikle girmeyen onemli konular var. Ben de bunu 600ug deneyimimde cok kotu bir sekilde yasadim ve zor yoldan aldim dersimi.

Yani sana ve seninle ayni sorunu yasayan kankalarima tavsiyem, caniniz sikildiginda hicbir sey yapmayin. Kapatin gozlerinizi, meditasyon yapin. Kendinizden de kacmayin, kacan kovalanir.
Evet doğru tespitler nelere odaklanıcam vaktimi nasıl değerlendiricem vs.herşey hala kafamda muamma beni taşıyacak ve guzelce muhabbet edebileceğim beraber disari cikabilecegim biri olsa tum sorunlar cozulecek aslında farkındayım.konuyu acmamdaki en buyuk sebeplerden biri tek basina takılan kankalarım nasıl tripler yasiyor neler yapiyor ogrenmek.

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Kankacım öncelikle deneyimle fırsatı bulduğuna çok sevindim.

İlk deneyime göre 180 ug biraz yoğun geçmiş olabilir, hem kafayı bilmediğinden hemde ilk denemede yaşadığın olay biraz üzücü olmuş.
Her insanın normalde vericeği tepki gibi sende tepki vermişsin tabi LSD etkisinde olman olayı biraz daha yoğun yaşamana sebep olmuş.

Set & Setting olayını iyi ayarlamanı tavsiye ederim ilk olarak yapmak istediğin yeri seçmen en mantıklısı. Benim tavsiyem bir Trip-sitter bulabilirsen doğada deneyimlemen. Ama 120 ug kullanıcağın için bir önceki denemen kadar yoğun bir etki yaşamazsın, doğada tek başına olman biraz anksiyetik olabilir.
Evde yapıcaksan ev ortamını ayarlaman gerek evini toparla kendine hoş vakit geçirmelik setup hazırla. Örnek lav lambası, bir kaç psychedelic tablo, poster vs ayarlayabilirsin, güzel bir playlist hazırla. Kafan bu süre zarfında normalden hızlı çalışıcağı için her şeyden sıkılman , her şeyin boş gelmesi oldukça normal. Bir önceki deneyiminden artık neyi sevip neyi sevmediğini anlamış olmalısın, ona göre kendine hoş vakit geçirmelik aktiveteler düzenleyebilirsin.
Ev içi veya doğada meditasyon yapabilirsin sadece görsel değil aynı zamanda içsel bir yolculuk olur senin için.

Set & Setting iyi hazırladığın sürece güzel tripler yaşıcağına eminim, birde bir kaç deneyimden sonra kafanda her şey daha rahat oturucaktır. İlk deneyimler için 120 ug fazlasıyla yeterli olur.

Umarım bir sonraki trip senin için verimli geçer.

Have a Nice Trip :cool::cool:

AlqoSt

Üye
Kankacım öncelikle deneyimle fırsatı bulduğuna çok sevindim.

İlk deneyime göre 180 ug biraz yoğun geçmiş olabilir, hem kafayı bilmediğinden hemde ilk denemede yaşadığın olay biraz üzücü olmuş.
Her insanın normalde vericeği tepki gibi sende tepki vermişsin tabi LSD etkisinde olman olayı biraz daha yoğun yaşamana sebep olmuş.

Set & Setting olayını iyi ayarlamanı tavsiye ederim ilk olarak yapmak istediğin yeri seçmen en mantıklısı. Benim tavsiyem bir Trip-sitter bulabilirsen doğada deneyimlemen. Ama 120 ug kullanıcağın için bir önceki denemen kadar yoğun bir etki yaşamazsın, doğada tek başına olman biraz anksiyetik olabilir.
Evde yapıcaksan ev ortamını ayarlaman gerek evini toparla kendine hoş vakit geçirmelik setup hazırla. Örnek lav lambası, bir kaç psychedelic tablo, poster vs ayarlayabilirsin, güzel bir playlist hazırla. Kafan bu süre zarfında normalden hızlı çalışıcağı için her şeyden sıkılman , her şeyin boş gelmesi oldukça normal. Bir önceki deneyiminden artık neyi sevip neyi sevmediğini anlamış olmalısın, ona göre kendine hoş vakit geçirmelik aktiveteler düzenleyebilirsin.
Ev içi veya doğada meditasyon yapabilirsin sadece görsel değil aynı zamanda içsel bir yolculuk olur senin için.

Set & Setting iyi hazırladığın sürece güzel tripler yaşıcağına eminim, birde bir kaç deneyimden sonra kafanda her şey daha rahat oturucaktır. İlk deneyimler için 120 ug fazlasıyla yeterli olur.

Umarım bir sonraki trip senin için verimli geçer.

Have a Nice Trip :cool::cool:
Teşekkur ederim tavsiyelerin için. yine evde takılıcam gibi duruyor bu sefer ot icmiycem ve o sekilde evime yakın ormanlik biyerlere cikmayi dusunuyorum evde çok bunalırsam.önceliğim evde kendime uygun aktiviteler.ama şöyle birşey var ben pek müzik zevki olmayan biriyim var mı benim için mutlaka dinle dediğin muzikler veya film.
Meditasyon nedir tam olarak bilmiyorum bile araştirmaya basliyorum hemen.
kafamda soru işareti kalan şeylerden biride ne tur dusuncelere odaklanmam gerektiği tam kavrayamadım bu kısmı.ilk deneyimde mesela yeni bişey denedim ve kafasını yaşadım o kadar,yüzelsel bi deneyimdi.nasıl derinleştirebilirim bu deneyimi

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye
Kankacım müzik için çok bir şey söyleyemem herkesin tarzı farklı ben genel olarak Türkçe indie seviyorum özellikle gaye su akyol, tabi ortam ve şartlar önemli. Netflixte meditasyon için rehberlik dizileri var onlar eşliğinde onun yönlendirmesinde yapabilirsin.

Dizi için potcast tarzı The Midnight Gospel var inanılmaz konular ve görseller içeriyor.
Deneyim derinleştirmek istiyorsan ilk başta deneyimlerinin olması gerekli bu zamanla oturucak ve bir kaç deneyimden sonra daha çok verim aldığını anlıcaksın.

Ot içme konusunda hybrit otları tavsiye ederim kesinlikle indica olmasın hibrit sativa ağırlıklı veya sativa sigaralar tavsiyem. Onuda deneyim hafiflediğinde içersen daha iyi olur.

AlqoSt

Üye
Kankacım müzik için çok bir şey söyleyemem herkesin tarzı farklı ben genel olarak Türkçe indie seviyorum özellikle gaye su akyol, tabi ortam ve şartlar önemli. Netflixte meditasyon için rehberlik dizileri var onlar eşliğinde onun yönlendirmesinde yapabilirsin.

Dizi için potcast tarzı The Midnight Gospel var inanılmaz konular ve görseller içeriyor.
Deneyim derinleştirmek istiyorsan ilk başta deneyimlerinin olması gerekli bu zamanla oturucak ve bir kaç deneyimden sonra daha çok verim aldığını anlıcaksın.

Ot içme konusunda hybrit otları tavsiye ederim kesinlikle indica olmasın hibrit sativa ağırlıklı veya sativa sigaralar tavsiyem. Onuda deneyim hafiflediğinde içersen daha iyi olur.
Tavsiyeler için sağol.anladım ki tribimin kotu gecmesindeki sebeplerden biride baştan sona kendi hasatım olan indica sigara tuketmem disari ciktigimda yasadigim rahatsizlik hissi sanirim ictigim ottan kaynaklı.

AlqoSt

Üye
Yarın 2. Denememi tek bir pulla yapıcam dozaj azalmıs olacak ve bu kez sadece trip sonu ot içicem.daha programlı tavsilere dikkat ederek daha güzel bi trip olacağına inanıyorum.hepinize teşekkur ederim.

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Yarın 2. Denememi tek bir pulla yapıcam dozaj azalmıs olacak ve bu kez sadece trip sonu ot içicem.daha programlı tavsilere dikkat ederek daha güzel bi trip olacağına inanıyorum.hepinize teşekkur ederim.
Araya en az 2 hafta koydugundan emin ol. Lsd toleransi cok hizli gelisen bir sey

Mycena lux-coeli

Kıdemli Üye

Birde not olarak bırakıyım tam ne zaman kullandığını bilmiyorum. LSD tolerans yaratır 13 günden önce tam etkilerini göstermez. Yakın zamanda kullandıysan, verim almak istiyorsan 13 gün beklemen gerekir.
Ayrıca rica ederim yardımcı olabiliysem ne mutlu bana
Have a Nice Trip :cool: :cool:

Ü

Üye silindi 38520

Guest
Ayrica toleransin sifira inse bile o buyulu hissiyatin geri gelmesi icin 1-3 ay beklemeni tavsiye ederim

AlqoSt

Üye
1 ay olmuştur ilk deneyim kotu bitince yüzüne bakmadım dolapta hava ışık nem gormicek sekilde duruyor.

Avare

Doktor
Kanka öncelikle geçmiş olsun.
Bad trip yaşama nedenin yüksek doz ile yasadığın kafa karışıklığı.
Müzik olarak Anadolu rock ve Türk saykodelik rock epey iyi. Evde hiç bir şey yapamazsan aç su altı belgeseli falan izle çok iyi geliyor.
Ben 7-8 aydır evde takılıyorum illa yanına biri olması şart değil. Gücünü yalnızlıktan alanı kimse kolay kolay yıkamaz.
Güvenli yolculuklar dilerim;)

obeb

Yeni üye
İlk zamanlarda insan görünce bir tuhaf hissediyordum. İçmeyen insan olunca beni çok rahatsız ediyordu. Şimdi alıştım. Sokakta kimseyle muhattap olmayacak şekilde dolaşabiliyorum.
Birde kesinlikle araç kullanma.

Avare

Doktor
Kanka aklıma gelmişken sen ot içtiğinde de bad trip yaşadığından bahsetmişsin bu çoğunlukla bana ilk zamanlar güvende hissetmediğim ortam,tanımadığım kişi falan olduğunda oluyordu. Bir de zamanı yönetme isteğin seni zorlamış olabilir. Bırak zaman kendi seyrinde aksın. Sen ışıldamana bak zaten onu yakalamak yada hükmetmek bizim harcımız değil;)
Güvenli yolculuklar...

Ü

Üye silindi 38520

Guest
İlk zamanlarda insan görünce bir tuhaf hissediyordum. İçmeyen insan olunca beni çok rahatsız ediyordu. Şimdi alıştım. Sokakta kimseyle muhattap olmayacak şekilde dolaşabiliyorum.
Birde kesinlikle araç kullanma.
Ben de hala tanimadigim insanlarla goz goze gelemiyorum ya. Disari cikiyoruz mesela acikip bir yere gecip yemek siparisi verirken gotumden terliyorum. Kac kere kullandim hala alisamadim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
    P PsyWeed: hahahahahahahaha