İlk hasat kötü kafa

Hemlock

Yeni üye

Dolar$

Kıdemli Üye
tricom takibi kestikten sonra kuruturken 72 saat karanlıkta bekletme ve kürleme işlemi yaptın mı?

Berzan

Kıdemli Üye
Merhaba arkadaşlar marsh hydro tsw2000 ve 100 lük çadırım var ve advanced gübrelerim hasat yaptım fakat şekli güzel olmasına rağmen kafası yok blue dream yaptım sizce problem nedir
Hasat nasil aldın memnun ettimi seni birde vegde ne kadar tuttun bende de şuan bluedrem var photo

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka öyle güzel bi kafa yakalayamadım
Kanka benim kızlarda böyleydi şekil şema 10 numara ama kafa tatmin edici değil. Ben benim kızları içmeden önce çorbacı takılıyordum. Çorbacıda da yüksek kafa sigara vardı. Tam tezgahlık sigara. O bitti sonra benimkine devam ettim ama benim dalga da kafa yok. Uyuz oldum bu sefer tam köye tatile gidecekken. Gittim çorbacıdan 20 g aldım. Benim sigarayıda köyde bir çobana tattırdım. Adam bayıldı. Yani sigaram aslında bok değildi ama zehir de değildi. Pasif içici sigarası gibiydi. Auto gorilladı benim ki senin genetikte ayto muydu

Hemlock

Yeni üye
Kanka benim kızlarda böyleydi şekil şema 10 numara ama kafa tatmin edici değil. Ben benim kızları içmeden önce çorbacı takılıyordum. Çorbacıda da yüksek kafa sigara vardı. Tam tezgahlık sigara. O bitti sonra benimkine devam ettim ama benim dalga da kafa yok. Uyuz oldum bu sefer tam köye tatile gidecekken. Gittim çorbacıdan 20 g aldım. Benim sigarayıda köyde bir çobana tattırdım. Adam bayıldı. Yani sigaram aslında bok değildi ama zehir de değildi. Pasif içici sigarası gibiydi. Auto gorilladı benim ki senin genetikte ayto muydu
Kanka auto diğer kız yine bundan iyi çıktı ama bunda koyuyorum koyuyorum yok yani 5 tohum söyledim hepsi birbirinden farklı anlayamadım çok emek yedi ya

#Cigâ

Doktor
güzel bir cure yap kanka bir süre içme tolorans varsa çıksın vücudundan sonra curelediğin cigarayı içersin cureden sonra

Night owl

Doktor
Merhaba arkadaşlar marsh hydro tsw2000 ve 100 lük çadırım var ve advanced gübrelerim hasat yaptım fakat şekli güzel olmasına rağmen kafası yok blue dream yaptım sizce problem nedir
Bro tohumla alakalı

Night owl

Doktor
Ts2000 ve an gübreleri ile çorbacı tohumu yapsan uçması lazım bro genetikle alakalı bir dahaki sefere avrupa'dan kuzen den iste

Bu tatar

Üye
Blue dream auto bende yetiştirdim 3 adet, güzel hasat verdi ama çok soft bir sigaraydı uçuran kaçıran bir şey değildi auto bitkiler ruderalis ile mixlendiğinden thc oranlarında düşme oluyor sanırım yabancı forumlarda böyle yazılara denk gelmiştim veya blue dream genetiğinin etkileri böyledir bilemiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    S sonradangelıo: *****