İlk Grow Yardım Kankalar

vrasjes

Yeni üye
Selam kankalar, kafamda bir kaç şey var sizlere danışmak istedim.
Öncelikle 5 adet Blue Dream Auto almayı düşünüyorum. Kolay başlayıp yavaş yavaş, öğrenerek, gözlemleyerek ilerlemek için. Uzun süredir araştırma yapıyorum bir kaç şey toparladım. Gardrobumun bir kısmını boşaltıp orada yapacağım. 5'ini birden değil 2'şer olarak yetiştirmeyi düşünüyorum. 
-300 Watt Full Spektrum Led
-Light Mix ve All Mix
-Biobizz Besinleri almayı düşünüyorum. Sponsor açılana kadar bekleyeceğiz mecburen bu süreçte araştırmaya devam ediyorum. Amacım çok bitki yetiştirmek değil kaliteli bitki yetiştirmek, hakkını vererek. 
Ayrıca karbonfiltreye o kadar para vermek istemiyorum açıkçası kendimiz yapabiliyor muyuz veya alternetif olarak koku için önereceğiniz şeylere açığım. Çevrem apartman dolu dışarıya az bile olsa koku gitmesini istemem. Her türlü fikirlerinize açığım. Şimdiden teşekkürler, bol dumanlar kankalarım

Dostum ben de blue dream yetiştiriyorum. Kabinin ölçüsüne göre bitki yetiştir mutlaka özellikle 300 watt ışığın varsa kesinlikle en fazla 2 bitkiden fazla yetiştirmemeni şiddetle tavsiye ederim. Benim 2 tane cılız kızımı görebilirsin konumda sebebi hep ışık.
Çok verim almak istiyorsan ciddi bir eğitim vermen lazım. Lst konusunda hiç korkma ben pire-flower döneminde eğitimi bırakmıştım sen korkma. Pire-flower bitene kadar eğitimini dilediğin gibi ver elini korkak alıştırma. Ben deneysel olarak 3 bitkiye hiç acımadım dallar sömek doldu 2 bitkiyi biraz serbest bıraktım 1, 5 metreye yakın uzadı lar ama çiçeklerin görüntüsü diğerlerine göre hoş değil maalesef.
Vantilatör muhakkak kullan kol gibi oluyor dalları. Eğer kesip biçecek ekipmanın varsa karbon filtre yapımını kolayca bulabilirsin havalandırma bölümünde.

vrasjes

Yeni üye
Cvp: İlk Grow Yardım Kankalar

@darkbiohazards
[size=small]@ayranadam[/size]
[size=small]Kankalarım sanırım bi sıkıntı var cevap yazamadım umarım etiket olur.[/size]
Değerli yorumlarıınız için çok teşekkür ederim öncelikle. Havalandırma için araştırmayı yaptım. Kendi imkanlarımızla yapacağız umarım. @ayranadam kankam dediğim gibi amacım kaliteli yetiştirmek. 4 bitki yapsam da aynı hasadı alacağım 2 bitki yapsam da. O yüzden bitki sayısını düşük tutacağım. Hem fazla hasat hem de güzel bir sigaram olsun istiyorum. Bu arada senin kızını bayadır takip ediyorum. Umarım hayrını görürsün. 
Teşekkür ederim bol dumanlar kankalarım <3

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ** ** *** ******
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** hahahaha*****
  • Tokarev Tokarev:
    ******** ******* ********** ******* ****** ******* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ****** **
  • Tokarev Tokarev:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ***** ****** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak: