İlk Grow ilk günlük ilk heyecan Auto günlük

cannabis16

Ordinaryüs
İlk growum nasıl sizce
burada paylaşmayı kimse görmez..elinde haftadan haftaya fotoğraflar varsa , ne yaptığın ve nasıl gübrelediğinle birlikte konu paylaş ki,öyle yapınca sonuç bu oluyormuş desin insanlar ve bir işe yarasın...
bu arada çok güzel bir sürü tepe sömeği oluşturmuşsun,ellerine sağlık...sömekler şişipbüyük bud olmazlarsa gübreye falan abanma yakarsın bitkiyi..ışığın ve havalandırmanı kuvvetlendir..tek diyeceğim bu

cannabis16

Ordinaryüs
23. gün biri bodur kaldı biraz ışığı uzaklaştırdım diğerine yetişsin diye ama kızlar mutlu görünüyor :)
400 ml 400 ml sulama yapıldı gübre verilmedi ph=6.4
canavar gibiler.. bir tık fazla gübre fazla gelirdi,o kadar sınırda ve güzel gübre dozajın...hiçbir sorunları da yok..

vdeniz

Yeni üye
Eyvallah usta tesekkur ederim marshydro 6 inc havalandırma kullanıyorum ama ışık yetersiz nasipse 2 .ci growda sp 3000 eklemeyi düşünüyorum çok fazla fotoğraf çekemedim hafta hafta çekilmiş var onları atsam ise yarar mi ne kullandığımı ne kadar kullandığımı yaza bilirim nasıl olur sence

burada paylaşmayı kimse görmez..elinde haftadan haftaya fotoğraflar varsa , ne yaptığın ve nasıl gübrelediğinle birlikte konu paylaş ki,öyle yapınca sonuç bu oluyormuş desin insanlar ve bir işe yarasın...
bu arada çok güzel bir sürü tepe sömeği oluşturmuşsun,ellerine sağlık...sömekler şişip kca bud olmazlarsa gübreye falan abanma yakarsın bitkiyi..ışığın ve havalandırmanı kuvvetlendir..tek diyeceğim budur

cannabis16

Ordinaryüs
Eyvallah usta tesekkur ederim marshydro 6 inc havalandırma kullanıyorum ama ışık yetersiz nasipse 2 .ci growda sp 3000 eklemeyi düşünüyorum çok fazla fotoğraf çekemedim hafta hafta çekilmiş var onları atsam ise yarar mi ne kullandığımı ne kadar kullandığımı yaza bilirim nasıl olur sence
on numara olur...alet edevatını,kabin içindeki fanları vantilatörü de yazarsın..toprağını mesela..saksı miktarlarını...kaç litre suyu verince run off oluyor gibi..detaya inersin biraz mis gibi günlük olur..

Ü

Üye silindi 39151

Guest
23. gün biri bodur kaldı biraz ışığı uzaklaştırdım diğerine yetişsin diye ama kızlar mutlu görünüyor :)
400 ml 400 ml sulama yapıldı gübre verilmedi ph=6.4
Çok güzel gidiyor maşallah kankam,sende şu gunlugun başına kabin ışık genetik vs eklesene kankam.Simdi merak ettim genetik ney oto mu photo mu? Zira bitkilerin çok güzel maşallah Başa kadar baktım ama detayları göremedim.

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Aynen kankam ,sistemimiz kabinimiz ve gubrelerimiz hemen hemen aynı. Bi ışık farklı.

NewGardener

Müptezel
Aynen kankam ,sistemimiz kabinimiz ve gubrelerimiz hemen hemen aynı. Bi ışık farklı.
Aynen hocaları dinle kanka fazla sulamamı yapıyorsun bi düşün ben mesela kurusa bile 2 gün değil garanti olsun diyorum 3 gün bekliyorum 1 günden ölmez diyorum çiçek susuzluktan ama fazla sudan kötü oluyor onu gördüm yine hocalar daha iyisini bilir

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Aynen hocaları dinle kanka fazla sulamamı yapıyorsun bi düşün ben mesela kurusa bile 2 gün değil garanti olsun diyorum 3 gün bekliyorum 1 günden ölmez diyorum çiçek susuzluktan ama fazla sudan kötü oluyor onu gördüm yine hocalar daha iyisini bilir
Dinlememmi kankam,cok sulama yapmıyorum. Benim başlangıç biraz sıkıntılı oldu.Kabin ışık vs baya geç kurdum.ilk niyetim balkondu. Kızlarım ilk haftalarini balkon,projektör karışık geçirdiler. Bide topping yaptım. Bende bi güncelleme yapayım günlüğe dur canım çekti:D

NewGardener

Müptezel
Dinlememmi kankam,cok sulama yapmıyorum. Benim başlangıç biraz sıkıntılı oldu.Kabin ışık vs baya geç kurdum.ilk niyetim balkondu. Kızlarım ilk haftalarini balkon,projektör karışık geçirdiler. Bide topping yaptım. Bende bi güncelleme yapayım günlüğe dur canım çekti:D
Bebişlere yapmadığın eziyet kalmadı takip ediyorum kanka
ben 70 gram alsam yeter diyorum ikisinden Scrog çekicem bi herhalde :D

Ü

Üye silindi 39151

Guest
Ben bi mola vericem bunlardan sonra Ocak gibi devam sonra inşallah :)
Aynı kankam bende balik sezonu sonu ocağı buluyor,eylüle kadar iki oto daha sıkıştırabilirsem süper olur benim için ama sanırım zaman yetmez.Eylul başı boğaza çıkarım. 4 aya yakın denizdeyim,stoğu saglam yapmam lazım :) Hayırlısı bakalım.Sonra gelince bir photo daha bilinçli olarak.Insallah her şey gönlümüzce olur.

NewGardener

Müptezel
Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ****** ** hahahaha***** ***** hahahaha*** ***** ******** ******** ***** ****** *****
  • muadip muadip:
    ********* ** ** *** ******* **** hahahaha* ******** hahahaha******
  • Bomberx Bomberx:
    ****** **** ***** ******* hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ** hahahaha**** ** ** *** ******* **** hahahaha* ******** hahahaha******
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ****** *** ******* ****** *** ******* ** ***** *** ******* ***** **** **** * ***** ***** ********* ****** *** *****
  • muadip muadip:
    ****** ********* ********** ** ******* ********* hahahaha* ******** ****** ***** ********* ****** ******** ***** ****** ****** ***** ***** ********* ** ** ******
  • Emmy Emmy:
    *** hahahaha** **
  • muadip muadip:
    ***** hahahaha **** ***** ******* hahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ******* *** *** ******** ****** ********* *** *** ****** **** *** ****** *** **** *** **** ********** **** ***** *** ***** ***** ******** ****** ********* **** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** ******
  • muadip muadip:
    ****** *** *** ********** ***** ******* ****** *** ****** ******** ******* ***** *** ****** *** ** ***** hahahaha hahahaha** **
  • O Omnibuw:
    ********** ******* ****** **** ********* ** ******* ********* ** ******* ***** ****** ********* ** ***** ********* *** **** * **** ****** ** ***** ******* ******* **** *** ****** **** ***** ** hahahaha** ***** ** ***** ******* ******** ******** ***** ******* ******* ****** ***** hahahaha ****** *** **** ******* **** ***** ****** ***** ****** ********* ******** ****** ********* ***** ** ****** ****** *****
  • muadip muadip:
    *** **** *** hahahaha **** ***** ********** ***** ** ****** *** ****** **** ***** ***** hahahaha ****** ********* ******** ******* ***** ******** *** **** **** ****** hahahaha**** *** *** ******** ****** ********* *** *** ****** **** *** ****** *** **** *** **** ********** **** ***** *** ***** ***** ******** ****** ********* **** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ***** ***** *** *** *** ****** ******* ***** **** *** **** ** ****** *** *** ********** ***** ******* ****** *** ****** ******** ******* ***** *** ****** *** ** ***** ********
  • Bomberx Bomberx:
    ** ****** ********** hahahaha** ***** *** **** ******** *** **** *** hahahaha **** ***** ********** ***** ** ****** *** ****** **** ***** ***** hahahaha ****** ********* ******** ******* ***** ******** *** **** **** ****** ********
  • muadip muadip:
    *** ***** **** ***** ***** ******* ******* ****** ********* **** ***** ***** ***** ******* ****** ** ** *** ******** *** ********* ** ** ******

********** ******* ****** **** ********* ** ******* ********* ** ******* ***** ****** ********* ** ***** ********* *** **** * **** ****** ** ***** ******* ******* **** *** ****** **** ***** ** hahahaha** ***** ** ***** ******* ******** ******** ***** ******* ******* ****** ***** hahahaha ****** *** **** ******* **** ***** ****** ***** ****** ********* ******** ****** ********* ***** ** ****** ****** *****
  • O Omnibuw:
    *** ***** **** ***** ***** ******* ******* ****** ********* **** ***** ***** ***** ******* ****** ** ** *** ******** *** ********* ** ** ****** *** ***** ******** ******* hahahaha ***
  • muadip muadip:
  • O Omnibuw:
  • O Omnibuw:
  • muadip muadip:
    ***** ***** *** ****** ***** ****** ****** ******** **** ***** ***** *** *** *** ****** ******* ***** **** *** **** **
  • IcBlue IcBlue:
    ******* *** *** ******** ****** ********* *** *** ****** **** *** ****** *** **** *** **** ********** **** ***** *** ***** ***** ******** ****** ********* **** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** ****** ******* ******** ******* *** *** hahahaha* **** *** ***** ********* ** ***** ********** ***** hahahaha hahahaha ****** ******** ** ******** hahahaha* ******* ******* ***** ******* **** ******** ****** ******* **** ** ******* ***** ********** ***** **** ********* hahahaha *********
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    hahahaha* ***** **** ********** *** ******* ***** ******** * ****** ********* ******** ****** * *** ** **** ****** *****
  • Bomberx Bomberx:
    ********** ****** ******** ********* ******** ***** ******* ******** ******* *** *** hahahaha* **** *** ***** ********* ** ***** ********** ***** hahahaha hahahaha ****** ******** ** ******** hahahaha* ******* ******* ***** ******* **** ******** ****** ******* **** ** ******* ***** ********** ***** **** ********* hahahaha *********
    +1
    Bomberx Bomberx: ********** ****** ******** ********* ******** ***** ******* ******** ******* *** ***... +1