İlk grow 3 süper lemon haze

Ü

Üye silindi 29801

Guest
Yanlis bilmiyosam seker yapraklarindaki trikomlar daha cabuk sarariyor. Cicege bakmak daha dogru olabilir

Cok guzel gozukuyor. Bu straini yetistirmeyi dusunuyorum, hem auto hem de bayagi populermis. Bi arkadas zor demis ama sen zorlandin mi kanka? Nem problemin disinda? Gerci nem makinesi almissin o da cozulmustur. Koku durumu nasil?

Yanlis bilmiyosam seker yapraklarindaki trikomlar daha cabuk sarariyor. Cicege bakmak daha dogru olabilir

Cok guzel gozukuyor. Bu straini yetistirmeyi dusunuyorum, hem auto hem de bayagi populermis. Bi arkadas zor demis ama sen zorlandin mi kanka? Nem problemin disinda? Gerci nem makinesi almissin o da cozulmustur. Koku durumu nasil?
Kanka öncelikle selam evet tabi sömekler bakıyoruz ama netlik açısından attım 60x mikroskop pek iş görmüyor genetik super lemon haze diye aldım sponsordan ama sativayla alakası yok gibi farklı genetik var ne olduğunu pek bilmiyorum şu an :) koku yok denecek kadar az karbon filtre hallediyor bir problem yaşamadım besin ve ışık stresi dışında :)

Kankalar selamlar kurutma işlemi tamamlandı 2 çiçeği traş ettim birini etmedim bi bakıcam farka :) 113 gr çekti 3 kızdan tabi ışık iyi değildi stres yaşadılar ben memnunum açıkçası beni kurtarır :) yardımlarınız İçin çok teşekkürler @Bigbut @Canna @arapfaik çok danıştım size çok teşekkür ederim tekrardan :)

arapfaik

Kıdemli Üye
Kankalar selamlar kurutma işlemi tamamlandı 2 çiçeği traş ettim birini etmedim bi bakıcam farka :) 113 gr çekti 3 kızdan tabi ışık iyi değildi stres yaşadılar ben memnunum açıkçası beni kurtarır :) yardımlarınız İçin çok teşekkürler @Bigbut @Canna @arapfaik çok danıştım size çok teşekkür ederim tekrardan :)
Nice hasatlarin olsun, afiyet olsun brom :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • J Chat bot:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • N newbieweeder:
    **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** ** hahahaha *** ******** ****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** **** ********* *** ***** *** ** ******** hahahaha* ******* ****** *** *** ********** ***** *** *********
    +1
  • K Kblaybrn:
    hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **
    K Kblaybrn: hahahaha ******** ******* *** **** **** ***** ********* ******* **