İlk grow 3 süper lemon haze

Merhaba arkadaşlar 11.12.21 de toprağa almıştım bugün sabah azda olsa görüntü vermişti kızlar
13.12.21 de ise iyice çıkmışlar şimdilik durumlar böyle gelişmelerden haberdar ederim :)

evet arkadaşlar bugün 4. Günümüz kızlarımızın anlıkları bu şekilde
20 saat ışık veriyorum 4 saat uyuyorlar pet bardakta bekletiyorum dün voodoo verdim ilk kez birazda fazla su vermişim :( neyse ki sıkıntı yok gibi şu anlık böyleler tavsiyelerinize açığım görüşmek üzere :)

Arkadaşlar bugün 10. Gün çiçekler dün biraz soğukta kalmışlar ondan nı bilmiyorum yapraklar biraz sarardı gibi geldi bana yoksa normal mi

kankalar bugün topraktan çıkışlarının 13. Günü inanılmaz büyüyorlar hele son 2 3 gündür her eve geldiğim de çok şaşırıyorum :) 4 5 günü buluyor sulamam ama nem konusun da biraz sıkıntı yaşıyorum şu an da 5 lt pet geçirdim ama nem makinesi almam gerekiyor şu anlık gelişimleri mükemmel her baktıkça seviniyorum resmen :)

Kankalar bugün yılbaşı tohumdan çıkalı 18 gün oldu biraz ışık yüzünden strese soktum kızları yapraklarda sararlamalar oldu ama şimdi iyiler gelişmeye devam ediyorlar lst başladım bugün hepsini bir tarafa yatırdım metrelik yeşil bi plastik birşey aldım ondan file yapıcam içlerine sonra dalları sağa sola yatırmayı düşünüyorum . Voodo gübre vermiyorum artık ama bu kızları kişi başı kaç lt su ile sulamam lazım ? Bir daha ki hafta güncellerim

Selam kankalar bugün tam 1. Ayımız güzel gidiyoruz ama siparişim 5 lemon haze +1 tane de hediye geldi sponsordan ama +1 olan hem indica hem photo gibi anlayamadım bi yardımcı olur musunuz , onun dışında herşey iyi lst yaptıkça lst istiyor gibiler indica diye tahmin ettiğim hiç boya gitmedi fotoları atayım :)
Bu indica diye tahmin ettiğim
Bu normal olan https://imgyukle.com/i/oO2WsQ yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum :)

6. hafta içerisinde girdiler çiçeğe zaman su gibi akıp gidiyor :)

kankalar çiçeklenme 1. Haftadayım :)
Kankalar çiçeklenme 3. Hafta içerisindeyim durumlar böyle bir kızım calmag eksikliği yaşadı onun dışında pek olağan dışı durum yok güzel lst yapamadım geçen gün iyice açtım ortaları dalları yatırdım kenarlara

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Dostum ilk grow icin cok zorlu genetik secmissin, o kizlar cok cabuk büyür ve cok gelisir, yani o kizlari zapt etmek kolya degildir,:) eger photo ise simdiden sen HST tekniklerini ögren, egitimizsiz o kizalar kabine filan sigmaz,:) eger hakkini vererek bakarsan kizlara.

Dostum ilk grow icin cok zorlu genetik secmissin, o kizlar cok cabuk büyür ve cok gelisir, yani o kizlari zapt etmek kolya degildir,:) eger photo ise simdiden sen HST tekniklerini ögren, egitimizsiz o kizalar kabine filan sigmaz,:) eger hakkini vererek bakarsan kizlara.
Hayır kral Auto lemon haze lst yapıcam kral inşallah bekliyorum az daha büyümelerini boya gitmeleri anca böyle durdurum :)

Kankalar elimde voodoo var başlarını kaldırdılar voodoo vermelimiyim 10 gün sonra gübre vermek istiyordum ama sensi grow bloom voodoo bud candy big bud ve overdrive gübreleri var elimde ilk gübreye haftaya pazartesi düşünüyordum ama vodoo vermelimiyim?

C

Canna

Guest
Dostum AN gübreleri hakkinda tecrübem yok o konuyu bir bilene danis, forumda cok kanka var o gübreleri cok iyi bilen, ac yeni konu danis foruma.

Kanka

Administrator
Yönetici
calmag vermedıysen ver kanka onun harıcınde guzel gıdıyo grow gubrelerınede yarım doz belkı daha azında vererek başlayabılırsın hasatın bol olsun

Cal mag gereksinimi yok demişlerdi dün bir daha ki sulamada veririm kanka 2. Kez gübreli sulayışım 4 5 günde 1 suluyorum ortalama kanka , teşekkürler:)

SentetikZenci

Müptezel
Son attığın resimdeki yani biraz daha kalın yapraklı olan bitkide yavaştan gübre yanığı başlıyor. Grow gübrelerini kesmeni tavsiye ederim. Onun dışında bitkin sağlıklı

Bigbut

Müptezel
Var var daha seker yapraklarina bakmiyorsun dimi.
Tricom az gibi geldi bana. Dogru yerelere bakmak da onemli.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    ********** ********** hahahaha
  • K Kolpa.:
    ********* hahahaha* ******* ********* ****** ******** hahahaha***** *****
  • K Kolpa.:
    hahahaha** ** ** *******
  • K Kolpa.:
    ********** ********** hahahaha ******* hahahaha* ******* **** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
  • E ErdemRS6:
    ******* hahahaha* ******* **** hahahaha* ******* **** ********** ****** ********* ********* *********
  • K Kolpa.:
    hahahahahahahaha ******** *********
  • lavrens lavrens:
  • K Kolpa.:
    hahahahahahahaha **** ****** ***
  • K Kolpa.:
    hahahaha** ******
  • K Kolpa.:
  • lavrens lavrens:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** **** ***** **** ***** *** ****** ******** ****** *** *** ******* ********** ********* ******** hahahaha hahahaha****
  • K Kolpa.:
    **** hahahaha ***** ***** ***** ********** **** ******** ******** *****
  • K Kolpa.:
    ******* ***** *** ******** hahahaha ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ** ***** ******** ***** * ******* ***** ******* ****** ******* ********** ******* **** *** ******* ********
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** *** ******** hahahaha ****
  • lavrens lavrens:
    **** **** ********* ******** *** hahahaha* ********** *********
    lavrens lavrens: **** **** ********* ******** *** hahahaha* ********** *********