İlk Grow 2x Super Lemon Haze

G_man

Kıdemli Üye
25/07/23 fidan olan durumu aynı bir gelişme yok bir kere daha aynı miktarda sulama yaptım. patlamayan tohumu çöpe atıp hemen yeni tohum hazırladım iyice çalkaladım bir kabın içinde çatlasın diye bu sefer 1 bardak oksijenli suyun içine attım 24 saat sonra peçeteye alacağım.

G_man

Kıdemli Üye
27/07/23 tohum çok güzel patladı 1 gün suda bekledi 1 gün peçetede hemen patladı
1690429392839.png

fidan olan bir ke boş sulama yaptım ve tohumu 0.4 lt lik plastik saksıya ekdim ve can suyunu verdim
1690429456219.png

27/04/23 2. lemon haze in ilk günü olmuş oldu diğer tohum tam 12/04/23 de saksıya alındı yani aralarında tam 15 gün fark var

G_man

Kıdemli Üye
30/07/23 1 L suya 1ml grow ekleyip 200 ml sulama yaptım. nem makinesi problemli çalışıyor diye nem mi artırmak için üstüne fısfıs sıktım. Geriden gelen bitkinin 3. günü çok güzel toprak dan çıktı sorunsuz bol bol fısfısla suluyorum günde 1 bazen 2 kere toprağı kurutmuyorum.
1690740393922.png

G_man

Kıdemli Üye
06/06/23 gübresiz sulama yapıldı
06/08/23 1 tane 50w ışığım bozuldu onun yerine 3 tane 50w ışıklandırma eklendi artık 200w full spec cod led ışıklandırmam var.
1691283992921.png
1691284026442.png

Ü

Üye silindi 32956

Guest
Nem ayarını iyi yap yoksa bitkinin gelişimi yavaş olur.

G_man

Kıdemli Üye
16/09/23 uzun bir süredir bilgi girmiyordum havalandırma çok güçlü olduğu için ekstra zaman ayarlı priz alıp 15 dk çalıştırıp 15 dk kapanacak şekil de ayarladım daha sonra sıcaklıklar arttı bu yüzden ikisi birden çiçeklenmeye girdi 15 gün sonra ektiğim baya küçük kaldı diğer yine idare eder. foruma kaç gr. alırım diye sordum. İnsanlar çok zayıf kaldığını söyledi ve ışık takviyesi yapmam söylendi bende +300 w hazır full spec cod led el yapımı alıp bugün taktım havalar biraz serinlemeye başlamıştı fakat sıcaklık bu sefer 40 derecelere kadar çıktı havalandırmayı full çalışacak şekilde ayarladım şuan 30 derece.

G_man

Kıdemli Üye
30/10/23 hasat alındı küçük olan 6-7 gr. civarı büyük olan 50 gr. civarı. kuru super lemon haze

konuyu düzenli bir şekilde yazamadım ve hasattan 15 gün önce denemek için küçük bir sömek kesip içtim ve gazımı alamayıp hasatta kadar kesip içmeye devam ettim sonrasında kurutmada da içtim en son elimde 15 gr. kadar sıgara kaldı yukarıdaki gramajı göz kararı söyledim daha fazla olabilir daha az olduğunu sanmıyorum

hemen 3 tohum daha çimlendirdim 2 tanesi sorunsuz çıktı toprağa ektim 1 tanesinin bekliyor peçetede hala

çok fazla ders çıkardım bu hasadım da ilk growum deneyim kazandım daha düzgün ekipmanlarım var ve yatırım yapmaya devam edeceğim
yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum

MrDaltoN

Üye
30/10/23 hasat alındı küçük olan 6-7 gr. civarı büyük olan 50 gr. civarı. kuru super lemon haze

konuyu düzenli bir şekilde yazamadım ve hasattan 15 gün önce denemek için küçük bir sömek kesip içtim ve gazımı alamayıp hasatta kadar kesip içmeye devam ettim sonrasında kurutmada da içtim en son elimde 15 gr. kadar sıgara kaldı yukarıdaki gramajı göz kararı söyledim daha fazla olabilir daha az olduğunu sanmıyorum

hemen 3 tohum daha çimlendirdim 2 tanesi sorunsuz çıktı toprağa ektim 1 tanesinin bekliyor peçetede hala

çok fazla ders çıkardım bu hasadım da ilk growum deneyim kazandım daha düzgün ekipmanlarım var ve yatırım yapmaya devam edeceğim
yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum
Mesela neleri tecrübe ettin kanka kısa cümlelerle aktarabilirmisin
Kankacım bende ilk growuma başlayacağım lütfen deneyim ettiğin hataları yada doğruları aktarır mısın bize

G_man

Kıdemli Üye
Mesela neleri tecrübe ettin kanka kısa cümlelerle aktarabilirmisin
Kankacım bende ilk growuma başlayacağım lütfen deneyim ettiğin hataları yada doğruları aktarır mısın bize
forum bilgi kirliliği dolu ağzı olan konuşuyor o yüzden tek kişinin lafına göre hareket etmemek gerekiyor
bazı şeyleri deneyimlemeden tam oturmuyor kafaya ne kadar çok şey okursanız okuyun bazı şeyleri deneyimledik den sonra anlıyorsunuz

ama vereceğim en büyük tavsiye kesinlikle tırtıklamayın ben hasatta kadar yarısını içtim yapmayın o hatayı benim elime geçmişse bu zaman kadar maks 15gr. geçti bu kadar çok geçince hepsini içtim bitirdim dozunuzu iyi ayarlayın harman kalmayın bir sonraki hasatta kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******