İlk deneyimim olacak 35 bin TL harcadım geçen yıl iş sebebiyle sistemi kuramadım bu ay kuruyorum eksik varmı bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bubleb00m

Kıdemli Üye
Öncelikle ne düşündüğün beni ilgilendirmez ben kamu görevlisiyim yalnız yaşıyorum bu otu yıllardır içiyorum bu formun kurucusu tohumsuz ile 6 yıl önce görüşüyordum şimdi nerede bilmiyorum zaman zaman buraya üye olup bütün konuları okudum yakalanma riski herşeyi düşündüm elbette kolay bir karar değil benim için torbacıya verdiğim para ile 5 tane daire alırdım sizin gibi her yıl uğraşacak vaktim yok bir Sefer yapıp bana 1 yıl içeceğim çıksa yeter seviyorum bu naleti işte yapacak bişey yok
Brom bu forum da herkes herşeyi totosundan anlıyo diyebilirim :D birşey ima ettiğim yok sadece ilk kez yapıcam diyosun gerek yok bu kadar büyük sisteme para tabiki senin isterken 100k yatır. Ben mining yapıyorum 1.5k dan aşşağı fatura gelmiyo için rahat olsun o konuda, Dipnot belli başlı kişilerin dediklerini uygula ağzı olan boş boş konuşur iyi gözlem yap. İşin rast gitsin brom

cannabis16

Doktor
hay Allah'ına kurban ya... ışığa ve havalandırmaya parayı döküp maksimum verimi kovalayan canım kardeşim....
ne güzel de gübreleri en sona atmış..saksı boyutu bile büyük oynadığını gösteriyor..
yolun açık olsun keyifçi kardeşim , (50 yaşındayım o yüzden bu dil)
gazan mubarek olsun :)

1Duman

Yeni üye
Brom bu forum da herkes herşeyi totosundan anlıyo diyebilirim :D birşey ima ettiğim yok sadece ilk kez yapıcam diyosun gerek yok bu kadar büyük sisteme para tabiki senin isterken 100k yatır. Ben mining yapıyorum 1.5k dan aşşağı fatura gelmiyo için rahat olsun o konuda, Dipnot belli başlı kişilerin dediklerini uygula ağzı olan boş boş konuşur iyi gözlem yap. İşin rast gitsin brom
Eyvallah kardeşim

1Duman

Yeni üye
hay Allah'ına kurban ya... ışığa ve havalandırmaya parayı döküp maksimum verimi kovalayan canım kardeşim....
ne güzel de gübreleri en sona atmış..saksı boyutu bile büyük oynadığını gösteriyor..
yolun açık olsun keyifçi kardeşim , (50 yaşındayım o yüzden bu dil)
gazan mubarek olsun :)
keyifçi dayım diye hitap edeyim :) ilk defa yapıcam ama üstesinden geleceğime inanıyorum o kadar çok titiz ve ince düşündüm ki herşeyi bitkileri sağlıklı ve verimli büyütmek için elimden geleni yapacağım yazmadığım buraya birçok ufak tefek malzemeler var siyah ameliyat eldiveninden tut herşeyine kadar aldım bitkileri çıplak elle dokunmamak için gerisini sen düşün dayıcım :) başladığımda tekrar yardım isteyeceğim konular olacak el birliğiyle inşallah üstesinden geleceğiz güzel yorumun ve dileklerin için teşekkür ederim

1Duman

Yeni üye
Insaatta amele olarak calissan bile okadar cok esrar icecek vaktin olamaz hangi kamu kurumu bu boyle
Insaatta amele olarak calissan bile okadar cok esrar icecek vaktin olamaz hangi kamu kurumu bu boyle
Sanada eyvallah kardeşim ben esrar la 16 yaşında tanıştım hepte keyifçisi oldum esrar tek içip oturup tribe girilecek bişey değil oturup güzel dostlarla içip sohbet muhabbet edilen ortamlarda içerim ilk babamdan gördüm esrarı zamanla bende içmeye başladım öğrendi içtiğimi bigün bi cigara sarmış gel oğlum dedi madem içiyorsun benimle iç gidip başkasıyla içme demek istediği şeyde orda yıllar sonra anladım uyuşturucunun başlangıcı esrar gider madde vs başka bişey kullanmamdan korktuğu için hep benimle içerdi içip güzel sohbetler ederdik anlamışsındır umarım birazda olsa beni

1Duman

Yeni üye
saksıları şöyle yap 0.5lt saksıyla başla ilk 3 boğuma gelene kadar.
sonra 4 5 litreye aktar 6. 7.boğuma geldiğinde ise 20lt aire alırsın.
Evet dostum onu da düşündüm küçük boy ve orta boy saksılar aldım saksı değişimi yapacağım yalnız eğitim de vereceğim topping ve lst eğitimi saksı değiştirmede nasıl olacak onu bilmiyorum ama

merhaba kardeşim büyük bir işin alltına giriyorsun cesareinden dolayı seni taktir ediyorum her kes bu muhabete giremez sana diyeceğim elektrik faturanı e faturaya çevir mail olarak gelsin apartman dairesinde yaşıyorsan arkadaşın da dediği gibi şüpheyle bakabilirler onun dışında her şeyi eksiksik olarak tamamlamışsın zaten benim zannımca şimdiden hasat tahmini yazıyorum BİR BUÇUK KİLO :)
E fatura olmuyor diyorlar

kaiser

Kıdemli Üye
Birbirinize yardımcı olmaya mı çalışıyorsunuz bilmiyorum ama letgo linki falan konuşuyosunuz beyler özellikle sen @Esrarkesh sisteminin parasına bak peşinde olduğun şeye bak dikkatli ol biraz patlarsın haberin olmaz konuyu kilitliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ********
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ****** **
  • K Kolpa.:
    +1
  • K Kolpa.:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *********** ****** ***** ******* **** ***** ***** **
    ******* **** ****** ***** ** ***** *********** ****** ***** ******* **** ***** ***** **
  • G GaribanMüptezel:
    *** ******* ** ***** ***** ****** ********** **** ***** ***** **
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* dready** *****
  • G GaribanMüptezel:
    dready***** ***** ********* **********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** *** **** *** ** ******** ***** ***** ****** ******* **** *******
  • G GaribanMüptezel:
    **** ****** dready*
  • G GaribanMüptezel:
    ******* ********* ** *
    dready****** ** ****** ***** **** ** *****
  • G GaribanMüptezel:
    dready********** *** ***** ******* **** ****** ********* ********
  • G GaribanMüptezel:
  • K Kolpa.:
    * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** *********
    +1
  • B biggie34_:
  • M Merciless:
    dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** ********** ********** ***** *** ****
    M Merciless: dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** **********...