İlk deneyim

SafOt

Yeni üye
Elime bi şekilde gamma goblin 150 ug geçti ilk kez kullanacagım tavsiyelernizi bekliyorum

Elime bi şekilde gamma goblin 150 ug geçti ilk kez kullanacagım tavsiyelernizi bekliyorum
dostum 300 e gore cok yuksek bır doz degıl kullanacagın sey . ama ilke göre iyi birsey.
lsd dekı olay su ılk kullanacaksan yanında hıc madde kullanmayan guvendıgın bırı olsun derler .
dış ortamda bahcede ormanda pıknık alanında bu tarz yerlerde olsun derler.ev içi biraz boğabilir seni.
portakal suyu ıcmek arada bı kac cevız atmak agza ıyı olur derler yanı cok alkol ıcme 1 2 bıra o kadar. takılmadan oncede2 3 gun onceden beslenmene dıkkat et yaglı su bu tuketme hafıf yemekler ye.
baska ne tavsıyesı ıstıyorsun ? yanı muzık psyhdelıck dınlersın yada sevdıgın muzık neyse .araba kullanmaya kalkma uçarsın :D ve odaklan nesnelere afıyet olsun .bu senın takılacak oldugun başlangıç sevıyesınde ben denedım aynısını. emın ol bunun cok cook yuksek katı yukseklıkte kafası olanları var . deneyımlerını yazarsan sevınırım buraya .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ***** **** *** *** ** ********* dready **** ******* *********** ********* ***** ******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ***** ***** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** dready ****** ****** *** ***** *** ** ****** ** ***** ****** ********* * ******** ****** ***** ** ***** **** **** ********** ***** ***** dready*
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** dready* *** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
  • shellman shellman:
    dready** ***** ********** ********** ****** ********* ******
  • G GaribanMüptezel:
  • Mordecai Mordecai:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** dready ****** ****** *** ***** *** ** ****** ** ***** ****** ********* * ******** ****** ***** ** ***** **** **** ********** ***** ***** dready**** ***** ******** ******** ****** ******* **** ** ******* *******
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
    **** ****** ***** ***** ***** ******* ********* **** ****** * **** ******* ***** ******** **** **** ***** ****** *** ***** **** ******
  • Mordecai Mordecai:
    ** *** ******* ** ****** dready **** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • G GaribanMüptezel:
    dready**********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ** **** **** dready
  • G GaribanMüptezel:
    dready* dready**** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • G GaribanMüptezel:
    G GaribanMüptezel: ****** ********