İlk Deneyim Hasata doğru Yoruma gelin Kanka

Xx1

Yeni üye
Selam Kanka ’ İlk Deneme ‘ 8 Köfteci tohumdan 6 kız çıktı.

1 Mayısta doğdular şuan 118 günlükler. Outdoor Başladım toprak torf v.s karışık. Çiçekçiden azot gübresiyle çiçeğe kadar dışarda baktım.

Sömeğe geçince 360 watt Qb Led ve gübre alıp İndoor’a geçtim.

Gübreler:Advanced Nutrients
Bloom A+B pH Perfect
Bud Candy
Big Bud
SensiZym
Overdrive
CallMagxtra

Şu an diğerlerinden hızlı giden 2 tanesinin fotolarını paylaşıyorum.

1. Bitkim İsmi Kalın Kısa :)
8 Temmuz ilk pistil göründü

17 Temmuz pistiller belirginleşti

28 Temmuz

1 Ağustos İndoor’a geçiş

12 Ağustos
https://ibb.co/0r4sbdy

17 Ağustos

20 Ağustos

24 Ağustos

26 Ağustos

hahahahahahahahahahahaha

2. Bitkim İsmi Uzun ince :)
8 Temmuz ilk pistil göründü

17 Temmuz pistiller belirginleşti

27 Temmuz

8 Ağustos

12 Ağustos

17 Ağustos

20 Ağustos

24 Ağustos

26 Ağustos

Dün 2 bitkide de Overdrive’a başladım erken mi sizce ?

Hiç flush atmadım sona kaldı artık.

60x büyüteç alacağım takip için.

Sizce ne kadarı var ??

R

Ripley'sOG

Guest
1)Overdrive için güzel bir vakite denk getirmiş bulunuyorsun.Overdrive kullanırken son 15 gun olarak değilde son denilen evreye 1 hafta flush ekleyerek yapmak gerek.
2)Ortalama 20-25 kalmış gibi duruyor ancak pistiller her zaman güvenilir değildir calyx yapısı daha diri bakıyor bizlere 60x fazla detaya girmez ama trikomdan hasat için sana harika fikirler verebilir.

Hasatın bol olsun

Xx1

Yeni üye
Cevap için teşekkür ederim @Ripley'sOG İlk yorumun senden gelmesine mutlu oldum kanka :) o halde kabataslak 2 hafta daha gübre sonra pekmezli suyla flush ambere dönerken 2 gün karanlık ve kes şeklinde ilerliyorum hafta hafta foto atacağım.

valiant90

Yeni üye
kızların ismi bana şeyi hatırlattı :) 1. bitki kısa kalın Türk kızlarını 2. bitki de rus hatunlar :) hasatın bol olsun.flushı pekmezli su ile mi yapıyorsun.ben sadece su diye biliyorum.

Xx1

Yeni üye
Böyle düşünmemiştim yazarken :) son 5 litresini pekmezli suyla yapıcam bakalım nasıl olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***