İlk defa iç mekan da deniycem yardımcı olursanız cok makbule gecer ustatlar

~~ ARIZA~~

Yeni üye
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar kendim içimliğimi cıkarma istiyorum evımde bu sekılde bir gomme eski dolap var burda denemek istiyorum yanlız cok aman aman verebilecek buyuk param yok max 2500 3000 bın tl gıbı bir param var sizce buraya mın paralara elimden geldıgınce deneyimi yoksa set gelırım bu paralara işik full spectrum kullanmak istiyorum cıcekler ıcınde auoto kısa donem uygundur bana cok fazla kurcaladım siteyi kafam allak pullak oldu artık link olarak işi bilen arkadaslar yardımcı olursa sevinirim ısı nem cihazı ph metre aldım dıgerlerını de elden almak mantıklı geliyor tavsiyeleriniz benım ıcın cok kıymetli minimum 3 cıceklık bır set ıcın yardımcı olurmusunuz simdıden teşekkur ederım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Selam kanka bütce kisitli, elindeki parayi full spectruma anca yeter. Bana güvenir ve tavsiyelerime inanirsan sana sonuna kadar yardimci olurum. Inan bana full specturm isiga ihtiyacin yok.

~~ ARIZA~~

Yeni üye
Selam kanka bütce kisitli, elindeki parayi full spectruma anca yeter. Bana güvenir ve tavsiyelerime inanirsan sana sonuna kadar yardimci olurum. Inan bana full specturm isiga ihtiyacin yok.
Ustat güneşte olsa bilgım var yıllarca aldım hasat ama iç mekan karısık gercekten bana yardımcı olsan cok sevınırım duzeblı bır hayat coluk cocuk evımde kimseye sıfır risksiz keyfimi yapma derdindeyim Baska istegım yok gercek anlamda duacın olurum gercekten

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka dolap güzel, giris ve cikis havalandirma fani icin delik acmalisin, duvar beyaz baska kaplamaya para harcamana gerek yok. Ihtiyacin olan 3 renk isik. 50 watt Turuncu 100 watt ,mavi ve 200 watt kirmizi. Ya cop led olarak bak yada LED projectör olarak bak internete. Sana o isiklari nasil kullanacagin hakkinda bilgi veririm, önce kabini hallet sonra gene yazisalim.

~~ ARIZA~~

Yeni üye
Yanı dedıgım ısıkları sakini al deliklerini ac bilgini vereyim basla diyorsun sayfada okuyorum bılgı olarak ama ozel msj vs varmı pek bılmıyorum ısıkları nerden bulabilir uygun guvenılır ılgın ıcın eyvallah cok sagol gercekten

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka 25 mayis olaylarini duydun m bilmiyorum, dumadiysan bak konulara ögrenirsin. Mümkünse isiklari kendin al ve pesin öde yani ismin adresin hic bir yerde kayita gecmesin. Aynen öyle kanka al siklari sana söz en iyi sekilde kullandiracagim o isiklari sana

~~ ARIZA~~

Yeni üye
Kanka 25 mayis olaylarini duydun m bilmiyorum, dumadiysan bak konulara ögrenirsin. Mümkünse isiklari kendin al ve pesin öde yani ismin adresin hic bir yerde kayita gecmesin. Aynen öyle kanka al siklari sana söz en iyi sekilde kullandiracagim o isiklari sana
Uyarıların ıcın cok teşekkurler bu nakit alım ve kargoda cok hassasım zaten ondan yana sorun yok yanlız dolabı delebılme imkanım yok yanı gırıs cıkıs fani koyamam kapagı derlemem malum kıracıyım bu iş carbon fılıtre olmadan olmazmı? Dolap camın yanında bır fanla ıcerı hava atkısını saglasam bırde icerde calıstırcam yeterli gelmezmi hava surukılasyonu
Arkadaslar cok uzun zamandır kurucagım gunu bekledım kendimce okudum anlamaya calıstım ama bazı yerlerde kafa karıstır ben karbon fılıtre ılk denemede almak ıstemıyorum param yetmiyor ve led ısı nem nem makınası ph metre saksılar toprak perlıt vs fan bırde yansıtıcı alayım baslıyalım dedım iş yaparım ona emın olamadım uzun zamandır ayırdığım parayı olaya verip beceremessem yıkılırım ben 600 WAAT bır full spectrum led alayım baslayayım dedım gerekirse bır agac ıkı olsun onemlı degıl hasat alabilirsem zaman ıcınde carbon fılıtreyı de eksıklerımıde tamamlarım sizce dilimin dondugunce anlattığım sekılde olurmu sız ustalara sormus olayım

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka kapilari sök onun yerini baska bir sekilde kapat ve kapilar zarar vermeden giris ve cikis fani icin del, bu bir öneri. Giris ve cikis fani olmaz ise nem,sicaklik ,temiz hava ve bir cok sikinti demektir. Karbon flitre sana sömekte kazim ve cok düsük maliyete kendin de yapabilirsi, arastir googledan. Karbon filitre olmaz isi koku ile basin derde girebilir. Sana isik önerisi yaptim bos yere büyük paralar verme. Aynen düsündügün gibi basla, inan bana sana yaptigim isik sana yetecekte artacak bile

~~ ARIZA~~

Yeni üye
Gercekten sagol senı yoruyorum ama bahsettıgım led ıcın link varmı en azından kafamda canlandırayım olayı ınankı sıze kolay ama kafam kısa devre yaptı

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Var kanka ama link vermek yasak. ``100 watt mavi led projektör`` yaz google ya sana bulup getirecek

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka senin dolap resmine bir daha baktim. Tek kapi söksen yeter, iki kapiyida sökmene gerek yok

~~ ARIZA~~

Yeni üye
Selamın aleyküm 50 watlıl cop led alıp yapacam yanlız kac tane almakta kararsız kaldım bır cıcege kac wat lazım?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • S serdar1122:
    **** ***** hahahaha*
  • Coke Coke:
    ********** ***** ***** *** hahahaha ****** ****** ******* * ******* ***** hahahaha ***** ****** ********** ******* ****** hahahaha*** ** ****** ******** ********* ******** ***** ****** ***** ****** **** ******* ******** ******* ******** ********** ****** ******** ****** hahahaha*** ******* hahahaha******
  • S serdar1122:
    ***** *** ******** ***** ********** ********* ******* hahahaha*** *** ***** ****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    **** hahahaha*** ******* ********** ****** ******** ***** ********* *** ***** ***
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
    Coke Coke: ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ********...