İlk İndoor 6.gun

Gidişat İyimi :)

• Kullanılan toplam oy
    3
herkese kolayliklar dilerim, ilk indoorum Eşyalı Kiralık Evin tv unitesinden kabin ayarladim gecici bi sureligine, nem makinam aktif giris cikis fanlarim aktif @Canna Resisin yardimlariyla ufak bir duzenek kurduk, @a-420 de tavsiye ve onerileirni eksik etmedi sağolsun , suan uzerlerinde 40w 2 ampul var 1 2 gune isik sistemim geliyor 400 yada 600 w full spectrum led tarzi birsey gelicek arkadasimdan supriz ve hediye bakalim :)

Sıcaklık 25-27
Nem 70-80

Arası Değişiyor Tavsiyelerinize açığım

Tohumlar Çorbacı İlk İndoor olduğu için önce bir bakalim bizde bi meziyet varmı diye deneme yapıyoruz :)

yeni selam veren kızlar tohumdan yeni çıktı bu gun aldım diğer iki kız 5 6 günlük oldu.

Toprak Olarak Light mix Kullandim Beslenme Olarak Sadece Kök Güçlendirici Kullaniyorum Suyla Beraber 1 lt 1 ml seklinde Bio Heaven Ayrıca Topraginda Kök Güçlendirici : Granura Kullandim topraga parmagimi soktugumda nem hissetmedigimde sulama yapıyorum...

Su Borulararından Harika bir kabin planim var tek yuzu folyo kapli Straforlarla Detaylarini Bir Konu Daha Acar Anlatırım ,
suan durum böyle Durumlari Nasil Eklemem Duzeltmem gereken bir durum veya gecis yapmam gereken bir surec her turlu tavsiyeye acigim simdiden tesekkurler bol hasatlar ☺️

1.Hafta : Giysi Dolabina Geçiş

evet arkadaslae kiralik eşyalı evdeki zevkimiz sürüyor dolabi kabine cevirdim sıcaklık 24-25 nem 70 80 arası gidip geliyor dolap ölçüleri 80 x 70 x 170 ... 23 bitki düşünüyorum tabii gelecek olan ışığa göre 400 gelirse 2 bitki 500 veya 600 gelirse 34 bitkiye çıkmayı düşünüyorum ama alan biraz dar gelebilir sizin de fikirlerinizi açığım @Canna @Ak420

Dolabın Boş Hali

Cami söküp havalandırma yaptim, karsilikli olmasi gerekiyor gece gec saatte delemedim boylede olsa kurtarirmi yoksa deliyimmi karsi tatafi malum ev eşyalı kiralik :)

Kabinin İçi Son Hali

Tüm Tavsiye Öneri Ve Fikirlerinize Açığım, İlerlemeyi Buradan Eklemeye Devam Edeceğim...

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Boya gidiyor, isigi iyice yaklasitir. 35-40 cm filan indir o ampulü, o torak kizlari 12-14 gün gübresiz götürür, sonra semana göre gübrelemeye baslarsin, Suyu direk filizlerin dipine verme 1-2 cm uzagina daire seklinde ver, bitki suya ulasmak icin kök gekisimine agirlik verir.

Boya gidiyor, isigi iyice yaklasitir. 35-40 cm filan indir o ampulü, o torak kizlari 12-14 gün gübresiz götürür, sonra semana göre gübrelemeye baslarsin, Suyu direk filizlerin dipine verme 1-2 cm uzagina daire seklinde ver, bitki suya ulasmak icin kök gekisimine agirlik verir.
hoş geldiniz reis , tamamdir cok tesekkur ederim

M-ingo5

Yeni üye
herkese kolayliklar dilerim, ilk indoorum Eşyalı Kiralık Evin tv unitesinden kabin ayarladim gecici bi sureligine, nem makinam aktif giris cikis fanlarim aktif @Canna Resisin yardimlariyla ufak bir duzenek kurduk, @a-420 de tavsiye ve onerileirni eksik etmedi sağolsun , suan uzerlerinde 40w 2 ampul var 1 2 gune isik sistemim geliyor 400 yada 600 w full spectrum led tarzi birsey gelicek arkadasimdan supriz ve hediye bakalim :)

Sıcaklık 25-27
Nem 70-80

Arası Değişiyor Tavsiyelerinize açığım

Tohumlar Çorbacı İlk İndoor olduğu için önce bir bakalim bizde bi meziyet varmı diye deneme yapıyoruz :)

yeni selam veren kızlar tohumdan yeni çıktı bu gun aldım diğer iki kız 5 6 günlük oldu.

Toprak Olarak Light mix Kullandim Beslenme Olarak Sadece Kök Güçlendirici Kullaniyorum Suyla Beraber 1 lt 1 ml seklinde Bio Heaven Ayrıca Topraginda Kök Güçlendirici : Granura Kullandim topraga parmagimi soktugumda nem hissetmedigimde sulama yapıyorum...

Su Borulararından Harika bir kabin planim var tek yuzu folyo kapli Straforlarla Detaylarini Bir Konu Daha Acar Anlatırım ,
suan durum böyle Durumlari Nasil Eklemem Duzeltmem gereken bir durum veya gecis yapmam gereken bir surec her turlu tavsiyeye acigim simdiden tesekkurler bol hasatlar ☺️

Kardom kolay gelsin fotograf ekimden sonra kacinci gun bende ektim 3. Gundeyim bendekinde corbacintohumu nem sicaklik vs iyi gidiyor

Yani ne zaman selam verir benimkiler beklemedeyim sabirla haha
reis tohumun patlamasina bagli ben parca parca gittim ayni anda başlamadım hepsine buyuk ikisi 6 gunluk digerleri 4 5 gunluk ama gec selam verdiler karma biraz sabir en son selam veriyor bazen 3 4 gunde tohumun selam vermedigi oluyor ben tohumu patlatip filiz haldeyken ektikten sonra gun saymaya basladim

topragin nem orani nedir bekle biraz daha bakalim karanlikta mi suan aydinliktami selam verdiyse tepesinde ufakta olsa.bir isik gerekir fotograf atarsan burdakilerde yardimci olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****