İlk üretim hangi tohumla baslamalıyım yardım lutfen

• Konbuyu başlatan Lordblade
  • Başlangıç tarihi
L

Lordblade

Guest
Herkeze merhaba arkadaslar ben ilk defa üretime gecıcem hangı tohumla baslamamı onerırsınız benı zorlamasın ıstıyorum fazla stres yapıp kusmesın cunku daha acemıyız nede olsa birde tohumları degenitaca dan spariş veriyşm dıyorum turkıyeye sorunsuz gonderıyolarmıs tr de stokları varmıs gumruge gırmeden gelıyomus yada bıldıgınız baska guvenlı bı site varmı sorunsuz teslim eden

Rebelmove

Neden ?
Herkeze merhaba arkadaslar ben ilk defa üretime gecıcem hangı tohumla baslamamı onerırsınız benı zorlamasın ıstıyorum fazla stres yapıp kusmesın cunku daha acemıyız nede olsa birde tohumları degenitaca dan spariş veriyşm dıyorum turkıyeye sorunsuz gonderıyolarmıs tr de stokları varmıs gumruge gırmeden gelıyomus yada bıldıgınız baska guvenlı bı site varmı sorunsuz teslim eden
Hayırlı olsun umarım sonunu görürsün. Genetik olarak indica baskın bir genetik seçebilirsin. Büyütme sırasında başına gelebilecek badirelere daha dayanıklı olur. Bodur büyür bitki çalı görünümüne benzetebiliriz. Sativa bitkiler daha nazlı ve bu etkenlere daha dayanıksızdır. Boyuna doğru uzamaya meyilli bir tür. İlk sefer için indica bir tür seçip acemilik alabilirsin. Bildiğimiz başka güvenilir siteler var fakat, forumda sponsor harici tohum sitesi önermek maalesef ban sebebi.

L

Lordblade

Guest
Tesekkur ederım ustad inceledimm sen hangı tohumu onerırsın

L

Lordblade

Guest
Hangı sıteden aldın kaç gunde elıne ulastı dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    **** hahahaha****** **
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ***** ****** ****** ********** ** * hahahaha** hahahaha*** ********
  • A ax-b:
    ****** *** ****** ********** ********** ********** ***** ***** ******* ********* ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ****** **** ********** **** ****** ********** ** ****** ***** ****** hahahaha ***
  • G Groww:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G Groww:
    **** ***** ******* **
    ********* *** ********* ********** **** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********* ********** ******* ***** *** ** ******** *** ****** ********** ********** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** hahahaha ******* ******* *******
    ***** ***** * ********** hahahaha **** ** ***** **** ******* ******** ***** ****** ***** ******* ******* *****
  • G Groww:
    +1
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** *** ********* hahahaha* *** *** **
  • G Groww:
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ***** ******** hahahaha* ********* ** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
    içiciadam içiciadam: ******** **** ***** ******** hahahaha* ********* **...