İkinci Growdan herkese selamlar

Greencat

Kıdemli Üye
Kankalar size zahmet bir bakabilirmisiniz
Bitkiler şu an 15. Günündeler (bazıları bir kaç gün geç çıktı o yüzden boyut farkı var)
Şu an durumları bu şekilde ,sanırım ışık stresine girmişler gibime geliyor,önerebileceğiniz herşeye açığım yorumlarınızı bekliyorum saygılar.BB3F3C7C-013D-4DA1-96E8-086611477CD7.jpeg1F21842D-C6D1-4556-BC3D-31736722E86A.jpeg60B38736-A588-436E-8DB5-D8A68BA9908A.jpeg1DBEC930-0946-4946-BE72-0D4CE0402C30.jpegE3403129-7256-4BB4-81EC-FC36ADDE6EE4.jpeg

Greencat

Kıdemli Üye
Kankalar size zahmet bir bakabilirmisiniz
Bitkiler şu an 15. Günündeler (bazıları bir kaç gün geç çıktı o yüzden boyut farkı var)
Şu an durumları bu şekilde ,sanırım ışık stresine girmişler gibime geliyor,önerebileceğiniz herşeye açığım yorumlarınızı bekliyorum saygılar.Ekli dosyayı görüntüle 7396Ekli dosyayı görüntüle 7397Ekli dosyayı görüntüle 7398Ekli dosyayı görüntüle 7399Ekli dosyayı görüntüle 7400
Bu arada gübre için ne kadar bekleyeyim ?

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Bu arada gübre için ne kadar bekleyeyim ?
Kanka bitkilerin daha cok genc sadece bitkilerin dibine yavasca su ver,Bir sikinti yok attigin ilk resimlerde ki. Kivrik yapraklar düzelmis. Toprak ne kullaniyorsun ona göre bir cevap yazabilirim gübreye ne zaman basliyacagin hakkinda

Greencat

Kıdemli Üye
Kanka bitkilerin daha cok genc sadece bitkilerin dibine yavasca su ver,Bir sikinti yok attigin ilk resimlerde ki. Kivrik yapraklar düzelmis. Toprak ne kullaniyorsun ona göre bir cevap yazabilirim gübreye ne zaman basliyacagin hakkinda
Gübreli olan plangron batmix aldım sanırım 3 hafta kadar idare ediyor

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Gübreli olan plangron batmix aldım sanırım 3 hafta kadar idare ediyor
Simdi baktim kullagindigin topraga 6 hafataya kadar yetecek gübre var icinde ama sen takip et eger daha önce yapraklarda en ufak bir leke ve/veya yesilden baska bir renk görürüsen hemen elindeki gübre semasinin degerlerinden % 50 daha az degerde gübreye basla. Foto at bakarlar bakar bütün kankalar. Yaprkllara büyütecle bak sikintiyi daha erken görürüsün

Greencat

Kıdemli Üye
Simdi baktim kullagindigin topraga 6 hafataya kadar yetecek gübre var icinde ama sen takip et eger daha önce yapraklarda en ufak bir leke ve/veya yesilden baska bir renk görürüsen hemen elindeki gübre semasinin degerlerinden % 50 daha az degerde gübreye basla. Foto at bakarlar bakar bütün kankalar. Yaprkllara büyütecle bak sikintiyi daha erken görürüsün
Moruk çok sağol bilgiler için zaman zaman güncelleme yapacağım ;)

Ü

Üye silindi 24689

Guest

Greencat

Kıdemli Üye
İlk gübrelerini verdim şu an 4 bitkiye verdim ötekilere sadec su vermeye devam ediyorum geriden geliyorlar
1L suya 1m biobizz grow verdim
Kanka sanırım bitkler susuz mu kaldı böyle @Hamburg cansız duruyor üst yapraklar,en son 2 gün önce sulamıştım toprak kuruydu şu an kontrol edip gübreli sularını verdim
A9727A59-DD61-4F07-9140-0F3A7148BD82.jpegEFED646A-EFAD-47E9-ABEB-DC943BF7E83A.jpegFB8D1FF9-35CC-4206-8326-D8AFFCB62190.jpegDCB0927D-BD3D-4E28-A370-03905C110E96.jpegEC57D7FF-905A-4249-AD4D-D3DD11791E4E.jpeg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    hahahaha** ***** ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ** hahahahahahahaha* ***** ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** hahahahahahahaha******* ***** ***** ******* **
  • K kushuchtu:
    hahahaha** ** ***** ***
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** hahahahahahahaha****** ** ***** ***
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* hahahaha
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
    ***** *** ******** *** ****** *** ********* ********** ******** **** ******* ********* hahahaha* ****** ******
  • N newbieweeder:
    ******* **** **** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* **** **** * hahahaha ********** ********** ***** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
    ***** ******* ****** ******** hahahaha** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • D doğadostu1004:
  • D doğadostu1004:
  • N newbieweeder:
    *** hahahaha* ***** ******** hahahaha ***** hahahaha ********** ********** ***** **
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ******** **** ******** ****** ****** hahahaha* ****** ********** ****** ******** ***** ***** ******* *******
  • D doğadostu1004:
    ******** *** ********* ******** ***** ** ***** ****** ******* ******* ***** ********** *** *********
  • D doğadostu1004:
    D doğadostu1004: ********* ****** *******