İhbar

Bar

Kıdemli Üye
Selamlar arkadaşlar, bı tanıdık başka şehirde psikolojik hastalığı olduğundan dolayı beni polise ihbar etmiş uyuşturucu kullanıyor diye.. onun yanındaki tanıdıga polis sormuş beni oda ne yaptığını bilmiyor hasta bu bunun dediklerine inanmayın demiş yanındaki tanıdık.. ama adım soyadımi öğrenmiş polisler.. izlemeye alırlar mı? Korkudan değil zaten temizim vücudumda yok aylardır kullanmadım ve evimde hiç bı şekilde bişey yok hatta delil bile yok sadece merak ettiğim için sordum polis üstüne düşer mi ki bu olayın

Mordecai

Moderator
birşey olmaz kanka bir süre tüketme, oda için rahat etsin diye zaten içmiyormuşsun baksana.
ne diye tribe giriyorsun ki.

Bar

Kıdemli Üye
kanka vücudunda yok evde de birşey yok polis üstüne düsse ne olucak ayrıca baska sehirdeki bi polis senle kolay kolay ilgilenmez bence için rahat olsun elimde sigarayla yakalanınca bile salıyolar adamlar her söylentinin peşine düşseler ohooo istanbulda adam kalmaz
Biliyorum kanka rahatım zaten sadece merak ettim. Kimyasal içeni bile saliyolar. Bende ne delil ne idrarda bişey var öyle bişey olsa gelirlerdi zaten şimdiye kadar.. istedikleri gibi şikayet etsinler korkudan değil merak ettim.. benle uğraşmaslar ben mimli değilim tanınmam polisler tarafından hiç bı şekilde alınmadım sicilim zaten temiz yıllardır içiyorum yeri geldi mahallenin ortasında içtim yinede yakalanmadim.. ama tabi artık o derece rahat içemeyiz direk paket oluruz da yine salarlar içici diye

Ü

Üye silindi 30129

Guest
İsmin ali candan falan değilse kimse düşmez peşine

acemiceday

Müptezel
Selamlar arkadaşlar, bı tanıdık başka şehirde psikolojik hastalığı olduğundan dolayı beni polise ihbar etmiş uyuşturucu kullanıyor diye.. onun yanındaki tanıdıga polis sormuş beni oda ne yaptığını bilmiyor hasta bu bunun dediklerine inanmayın demiş yanındaki tanıdık.. ama adım soyadımi öğrenmiş polisler.. izlemeye alırlar mı? Korkudan değil zaten temizim vücudumda yok aylardır kullanmadım ve evimde hiç bı şekilde bişey yok hatta delil bile yok sadece merak ettiğim için sordum polis üstüne düşer mi ki bu olayın
Kanka takma kafana relaks ol. Dedikodudan ibaret birşey için şüpheli hareket etme.
Sen normal hayatına devam et ve umursama. Polis gelirse birşey yok zaten. Sende seni şikayet eden adamı iftiradan vs ne olursa olsun mahkemeye verirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **