İdrar testi konusunda yardımınız gerek

Godrick

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selamlar,

Forumda idrar testi ile ilgili birçok konu var ama herkes farklı bir tecrübe yaşamış. Bu konu altında daha önce idrar testine girmiş olan arkadaşların yorumlarını bekliyor olacağım. Bir sebepten dolayı idrar testi vermem gerek sanırım testin eşik değeri 50ng/mL (THC için). Ben 5-6 yıldır sigara kullanan biriyim kullanım alışkanlığım ise şu şekilde: 1 hafta boyunca günde 1gr yüksek kaliteli sigara içerim toplamda 6-7g içer takibindeki 1 ay boyunca içmem. Boy-kilo: 190cm-90kg. Hareketli bir yaşamım yok ama metabolizmamın hızlı olduğunu düşünüyorum her gün 1-2 kez büyük tuvalete 15-20 kez de idrara çıkarım. En son 2 hafta önce kullandım ve son kullanımımdan önceki 1 hafta boyunca kullanmıştım toplamda yine 6-7g tüketmişimdir. Bu bilgiler ışığında kaç günde temiz test veririm?

Daha önce test yaptırmış olan tecrübeli arkadaşlar, yine boy-kilo, metabolizma durumu, kullanım alışkanlığı vb bilgilerle birlikte cevaplarsa çok sevinirim.

Godrick

Yeni üye
Test kiti aldım yaptım. 14 gündür içmiyorum pozitif çıktı. Gerçek teste girmeme 14 gün daha var, 10 gün sonra bir test kiti daha alıp tekrar bakcam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    ******** **** ****** ******** ** ********* ***** ******* hahahaha ***** ****** ****** hahahaha ****** *** ****** *********
  • Ne Bu Tantana Ne Bu Tantana:
    ********* ***** hahahahahahahaha
    ******** hahahaha
    +1
    hahahahahahahaha
    ****** **** ********* ******* ******** ********** ****** ** ******* hahahaha** **********
    **** ********* ** ***** ****** ****** ****** hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    ***** **** **** hahahaha* ***** ***** hahahaha****** ****
    ****** ********** ** *** **** hahahaha*** **** ***** ********** **** *** ********
    ******* ** ******** ** ********* ***** ******** * ******* ******* ***** ***** ****** *********
    hahahaha* **** *** **** ***** hahahaha* hahahaha ****** *** *** **** *** ********* ******* ********** ******* hahahaha**
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ** ******* ********* ******* **** *** ***
  • nicholasnolan522 nicholasnolan522:
    ****** hahahaha ******** ***** **********
  • obeb obeb:
    *** * ******** ******** ** **** ** ***** **** *** ********* **** ******* hahahaha* **
    ****** hahahaha ******** ***** **********
  • nicholasnolan522 nicholasnolan522:
    nicholasnolan522 nicholasnolan522: ***** ***** ******** *******