İdrar testi öncesi

yasligrower

Yeni üye
Arkadaşlar bir abim üzerinde yakalattığı için denetim seminer falan baya bi dosyasını tekrardan açtırdı idrar testine gidiyor 8 test istenildi 4'ünü pis verdi kalan 4'ünü veremezse amatem başlayacak. Vücuttan atması ve testten başarılı geçmesi için ilaç, kür, karışım veya herhangi bir şey var mı acaba yardımcı olmak istiyorum sizde yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
cigara içilen ortamda bile durmasın. gerekirse boş sigara bile içmesin. bol bol su , sade soda limon bira içsin. sabah idrar vermeye gittiğinde ilk idrarını evde yapsın. Sonra bol su çay içip. 2. idrarını amateme versin. Bunları yaparsa her türlü temiz verir

Daha yeni vermiş biri olarak tecrübemi anlatayım dostum. İlk idrar süpriz oldu 3 gün sonra vereceksin dediler her sabah kefir - b12 vitamin aldım ( idrara koyu renk veriyor) gün içinde malt meyve suyu içecek tükettim akşamları da 4 tane tuborg içtim temiz çıktı 4 kere vermem lazımdı 2 hafta arayla her idrar verdikten sonra bi sigara içtim sonra yine aynı rutini uyguladım 3 kere temiz verdim diye 4. yü almadılar bile

Grow Muhabbetleri
Help Users
    K Kowa: *********