İçeri alsam kurtarmı

Kawasexi

Yeni üye
Selamlar balkonda 2 tane bitkim var gündüzleri 24 26 derece geceleri 14 16 dereyi görüyor akdeniz bölgesindeyim acemiyim kurtarılma şansı varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

Dostum hevesini kırmak gibi olmasın beni sakın yanlış anlama ama bence yeni bi tohumla devam et 3 adet beyaz torch al veya arkadaşın dediği gibi cob ayarla yeni bi growa başla bu biraz umutsuz vaka bundan pek bişey alamazsın

Kawasexi

Yeni üye
harman kaldım 5 gramını 600e veriyorlar torbacıya vereceğime içeri güzel bir sistem yapıp içerden devam etmek istiyor eyvallah düşüncen için

Kawasexi

Yeni üye
günlük 24 liradan fazla elektrik yakıyor herhalde bu bundan bir tane alsam yeter herhalde gübreleme yapmadım hiç klorsuz suyla sulama yaptım sadece aloe vera hazırladım ona başlıyacam ama tabi ne olur bu saaten sonra bilemem

Kawasexi

Yeni üye
aloe vera formülü vardı ondan vericem sonrada yumurta kabuğunu eizp toprağa serpiştiricem kendi kafamıza göre yapıyoruz bişilerde bundan bişey çıkmaz dediğinize göre

aloe vera formülü vardı ondan vericem sonrada yumurta kabuğunu eizp toprağa serpiştiricem kendi kafamıza göre yapıyoruz bişilerde bundan bişey çıkmaz dediğinize göre
Hocam okadar uğraşmışsın için rahat etsin dediğim gibi yanlarına 2 tohum daha at o şekilde devam et günlük 2 saat açık tutarsan günde 3.6 tl yakar dostum 150w cob site hesaplamasına göre yani ordaki 150 kuruş saatlik olarak değil yanlış yazılmış bilgin olsun

Kawasexi

Yeni üye
bende şaşırdım onu görünce tam soğudumda içim rahatlı kabine filan gerek varmı sadece bu ışığı alsam yetermi

24 saat 3.6 tl yazamamışım :D kabin gibi bi yer ayarlabilrisin bez dolap gibi mesela 150w tek bitkiye yeterli olur bu arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ********* ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******* *** **** ***** hahahaha** hahahaha* ****** ********* **** hahahaha***
  • Kanka Kanka:
    *** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
    +1
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** hahahaha** ***** ***** hahahahahahahaha *** ******** hahahaha******* ******** ***** hahahaha **
  • NewGardener NewGardener:
  • S sefilzenci:
    hahahaha ********* **** ***** ***** ********* **** ******* ****** ***** **** hahahaha**** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ******* *** **** ***** ****** ***** ********* hahahaha * ******* hahahaha***** *** ***** ****** **
  • Kanka Kanka:
    ******* ***** ***** hahahaha********
  • D deatheulalia:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • bandaleros bandaleros:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: *** ***