İç mekanda yetiştirme yardım!

Sedefenol

Yeni üye
Arkadaşlar selam,

iç mekanda yetiştirme yapmak istiyorum ancak kabin kullanmadan bu işlemi gerçekleştirmek istiyorum oda ışık almıyor kapalı bir kutu gibi düşünün havalandırma, ısı problemlerini nasıl çözeceğim oda 6m2 cam yok sadece kapı var odanın kapısını açık bırakıp önüne vantilatör ile destek vermeyi düşünüyorum farklı önerileriniz var mıdır? Eğer kabin kullanırsam bir farklılık olur mu? Işıklandırma ve havalandırma konusunda ne farklılıklar olabilir ve başka farklılıklar varsa bilgilendirir misiniz?

XxanfaresS

Kıdemli Üye
Kanka kabini öncelikle iklim dengesini daha kolay koruyabilmek için kullaniyoruz. Bi şekilde nemi sıcaklığı dengeleyecek ekipmana ihtiyacın var. Forumu biraz araştırırsan sorularına cevap bulabileceğini umuyorum. Bol şans.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • SariTursu SariTursu:
    ** ****** ********** ********* *** ****** ******** ********** ********* hahahaha **** ****
  • SariTursu SariTursu:
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********** **** *** hahahaha* *** ***** ****** ******** **** **** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
    * ********** ******* ****** hahahaha* ***
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ***** *** ******** **** ********** ***** **** **** hahahaha ******* * ****** ****** ******** hahahaha ****** ***** ****** ** ***** ** ***** ***** ***** ***** *** **** ***** ******** **** **** ***** **** ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ** * ***** ***** *** *** ***** ******* hahahaha ******* ****** ***** **** ********** ********** * **** ****** **** ******* **** ********** *** ****** ******
  • N nobetcikeyifci:
  • K Ksksjssjjsj:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ********* ***** ******** **** ** ******** **** ** *** ** ********* **** *********
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
  • içiciadam içiciadam:
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* **** ******** **** ***** hahahaha hahahaha*
    +1
  • N nobetcikeyifci:
  • N nobetcikeyifci:
  • içiciadam içiciadam:
  • SariTursu SariTursu:
    hahahahahahahaha*
  • N nobetcikeyifci:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* ******* **
  • L lityum:
    ** *** hahahaha hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha****** ********* *********
  • SariTursu SariTursu:
    hahahaha***
    SariTursu SariTursu: hahahaha***