çiçeğe girdik 6 gün önce FAN yapraklarını temizlemek gerekir mi kankalar

Mertali54

Doktor
Ben 1 2 tane kopariyorum 2 günde bir 2 adet fan yaprağı alıyorum diğer dalları kapatan özellikle yani en asadigan almıyorum gözüme hangisi batarsa işte bu bu fan yaprağı alttakilerin ışığını kapatıyor dediklerimi özellikle alıyorum

Ben 1 2 tane kopariyorum 2 günde bir 2 adet fan yaprağı alıyorum diğer dalları kapatan özellikle yani en asadigan almıyorum gözüme hangisi batarsa işte bu bu fan yaprağı alttakilerin ışığını kapatıyor dediklerimi özellikle alıyorum
Kanka adam autoda yaprak bırakmamış ne biçim şişmiş somekler siz 1 2 yapraktan bahsediyorsunuz

frankestayn

Yeni üye
Kanka benim bildiğim okuduğum yaprak almanın yarardan çok zararı var. Tabi somekleri kapatanlar hariç . Hasat miktarını bile düşünebiliyor çok budamak. Ama adam yapmış olmuş
Kanka benim bildiğim okuduğum yaprak almanın yarardan çok zararı var. Tabi somekleri kapatanlar hariç . Hasat miktarını bile düşünebiliyor çok budamak. Ama adam yapmış olmuş
Alma diyorsun heralde kanka

frankestayn

Yeni üye
Bende öyle yaptım her gün 1 tane alıyorum kanka

frankestayn

Yeni üye
yaprak almak stres yaratır ben budama taraftarayım ışık almayan sömek şişmiyor. çiçeğin ilk 3 haftası alıyorum sonra ellemiyorum bitkileri.
Teşekkürler kanka bende budamayi bilmiyorum ama büyük fan yapraklarını dün aldım 5 yada 6 tane aldım tek sefer de bir sıkıntı olur mu ustadim

HighMann

Müptezel
bitki bloomun 3. haftasının başında iken her hafta düzenli şekilde sulamadan sonra 2-3 adet fan yaprağı almak bitkide düzenli şekilde stres yaratıp trikom üretimini ciddi ve gözle görülür şekilde artırır ve gereklidir saygılar hasatın bol olsun :)

HighMann

Müptezel
bitki ilk 3 hafta büyümeye azot çekmeye devam edeceği için ellememek en mantıklısıdır stres gelişimi yavaşlatabilir bu budamayı bloomda iken değilde bitki photo ise 12 12 almadan birkaç gün önce dalları kapatacak ışığı engelleyecek fanlardan 3-4 adet temizlemek iyidir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
  • T Tropikal.MR:
    ******* ***** ******* ** ****** *** hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** **** ******** ******* *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ******
  • Houp53 Houp53:
    * *** ****** ******** ****** ******** ****** hahahaha ****** ******** ******* * * **** ****
  • L lityum:
    ***** ***** *
  • L lityum:
    **** ****** hahahaha* ****** **** ****** **********
  • L lityum:
    ** * ** *** ** * ** **
  • O Oci137:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* ********* **** *** ***** hahahaha ***** **** ********** **** **** ****** *** ******** ******** ********** ***** hahahaha* *** ******* *** ********* * ******* ****** ********* ********* ** ******* ***** hahahaha ***** ** **** ***** ****** *** *** ****** * ******** *** ****** ******** ****** hahahaha *******
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha** ********* ******** ****** ******* ******
  • O Oci137:
    ******** ****** ****** **** ******** ********* ******* ******* ********* *** ****** ** ******** ***** ********** **** ********** hahahaha ********* ****** ****** hahahaha****
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ******* *** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** ********* ****** ******* ***** ******** ******* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ***** hahahaha*** *** ******** ******* hahahaha ******** ***** ****** **** **** ******** ****** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ****** ********* ****** ******** **** ***** *** hahahaha** hahahaha **** ***** ******** ***** hahahaha ** **
  • O Oci137:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** *********
  • O Oci137:
    ********* ******** ********* hahahaha
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******** ***** *** * **** ***** ***** hahahaha**** ******** ******** ********* ******** ********** ********** ******* ** ******* ***** ********** ******** ********** **** hahahaha****** hahahaha ***** ***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ****** ***** ****** ****** ******** ******* ********* ******** ****** *** ***** ****** ***** ********* ******** ******* ********** ****** ****** **** ********* hahahaha* ****** ********** ******** *******
  • T Tropikal.MR:
  • Narkotik Narkotik:
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ******* ** *** ****** ***** ********