güzel bir grow

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka gördügün sinek kücük siyah veya beyazda olabilir cok kücük bir sinek miydi? O yaprak uclarinin ve bazi yapraklarin koyu yesile dönmesi ve ayrica yapraklarin asagiya göre kivrilamasinin en büyük sebebi azot fazlaligi, ayrica isik stressinde de buna benzer tebkiler verir yapraklar. Yüksek sicaklik ve ayarsiz PH azot fazllaligin tetikler. O sinekler hakkinda biraz daha aciklamali yazarsan belki o kunuda da bir yorum yapabilirim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tonyali kanka sinek gördügünü yazmis, eger tahmin ettigim sinekse zaten yapraklari yemez.

mokokoo

Üye
Böcek olması imkansız bukadar muntazam yenilmez o yapraklar. =)))))

Bukadar muntazam böcek varsa valla gelsin benim bitkilerime hoşuma gider =)))
bence gübre yanıgı olmuş yaprak uçlarını makaslamış bitkide bişey yok egitimi güzel yapmış övgü almak içinde resim atmış ben öyle anladım :)

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Yok kanka gübre yanigi degil olsaydi sadece uclerda degil yapragin altina dogru diger sivri kisimlardada renk degisimi olurdu.

Kanka gördügün sinek kücük siyah veya beyazda olabilir cok kücük bir sinek miydi? O yaprak uclarinin ve bazi yapraklarin koyu yesile dönmesi ve ayrica yapraklarin asagiya göre kivrilamasinin en büyük sebebi azot fazlaligi, ayrica isik stressinde de buna benzer tebkiler verir yapraklar. Yüksek sicaklik ve ayarsiz PH azot fazllaligin tetikler. O sinekler hakkinda biraz
Kanka gördügün sinek kücük siyah veya beyazda olabilir cok kücük bir sinek miydi? O yaprak uclarinin ve bazi yapraklarin koyu yesile dönmesi ve ayrica yapraklarin asagiya göre kivrilamasinin en büyük sebebi azot fazlaligi, ayrica isik stressinde de buna benzer tebkiler verir yapraklar. Yüksek sicaklik ve ayarsiz PH azot fazllaligin tetikler. O sinekler hakkinda biraz daha aciklamali yazarsan belki o kunuda da bir yorum yapabilirim
PH ayarlı suyla küçük bir flush attım gübreleri bi tık kestim toplar adva gübre kullanıyorum
Sinek olayıda saksı sulamadan sonra topraktaki çamurlaşmadan çıkan bir lavra gibi bişi yaprak uçlarını ben kestim egitimde basen kazalar oluyor

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka o sinek olayina bir cözüm bul yoksa bitkin köklereden zarar görecek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • kamilars kamilars:
    +1
  • BRUNOOOOO BRUNOOOOO:
    +1
  • B Bavçikimari:
    ******* dready*** ********* ******* ******* ********* *** ***** ** ** ****** ******* ********* ****** ******** ********** *** ******* ** ***** dready* ** ******* dready** **** ******* ***** ***** ***** ****** ** ****** *********** ******* dready*** ******* ****** ******
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
  • Night owl Night owl:
  • S sibetta:
  • S sibetta:
    ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** *** ****** *****
    S sibetta: ********** *** **** ***** ***** ******** ****** ***** ******** ***** ***** ****** ***** ***...