Üzerlik Tohumu - Harmine/harmaline ayrıştırma

hightechlowlife

Yeni üye
Nedir üzerlik, ne işe yarar?

Kenevir ile üzerlikten ayrıştırdığımız harmine/harmaline'i tüttürürsek kenevirin psikadelik etkileri artar ve süresi uzar. Basit bir kenevir + üzerlikten ayrıştırılmış harmine/harmaline sigarası ile çok rahat bir psikadelik trip yaşanabilir.

LSD ve mantar triplerinizde üzerlikten ayrıştırdığınız karışımı kullanırsanız trip süresi uzar ve psikadelik etkileri artar.

DMT içeren karışımlarda üzerlik kullanabilirsiniz. Bu DMT'nin midede aktif olarak işlenmesini sağlar, MAOI içeren üzerlik kullanmazsanız DMT midede çalışmaz.
Freebase yani kristal formunda DMT'yi yakarak kullanırken üzerliğe gerek olmaz ancak etkisi çok farklıdır. Trip süresini uzatır ve yükseliş ve geri dönüşü yavaşlatır.
Freebase DMT 5 dakikaya yakın sürerken üzerlikten elde ettiğimiz harmine, harmaline ile yani MAOI sınıfı ile 20 dakikaya yakın sürmektedir.

Şimdi ayrıştırmaya geçelim

Gerekli malzemeler:

üzerlik tohumu
limon
tuz
su
kahve öğütücü yada bakır değirmen
cam tabak
süzgeç

Üzerlik tohumunu aktardan alıyoruz. kahve öğütücüden/ el değirmeninden geçirip toz haline getiriyoruz. Hepsini tencereye döküyoruz. Üstüne biraz su kaplıycak kadar su ilave ediyoruz. Kaynatıyoruz, kaynamaya başlayınca bir yada iki damla limon sıkıyoruz. Su azalana kadar kaynatıyoruz ve süzgeçten geçirip cam bir tabağa aktarıyoruz. 10ml su içinde 1 gram tuz karıştırıyoruz. süzgeçten geçirdiğimiz sıvının üstüne koyup buzluğa atıyoruz. 20/30 dk bekliyoruz arada gözetliyoruz. Donmadan önce alıyoruz. 50-100 derece arası ısıtılmış fırına koyuyoruz ve tüm sıvının buharlaşmasını bekliyoruz. ardından tabağı kazıyoruz ve hazır! Süzdüğümüz katı üzerlik tohumunu ikinci kere kaynatıp aynı işlemi tekrarlıyoruz. Ardından üçüncü kere tekrarlıyoruz, bu sayede en çok sonucu alıyoruz.

Tripleriniz bol, kafanız güzel olsun

Metooo

Yeni üye
sanırım sadece bunları yaprak kafa bulamıyoruz. Dmt olması lazım ve eğer bu karışım yapılırsa dmt etkisi arttırılır? Doğru mu. Üzerlik ten kafa yapan herhangi bir madde elde edebilirmiyiz ?

neleroluyor

Yeni üye
Kankalar MAOI kullanicaksaniz arastirin ilac kullaniyorsaniz kullanmayin guvenli kullanin, bide mantar lsd ile yapilir demisin kankada lsd ile harmaline cayi icsen suresi 2 gun falan olur adami bitirir dmt ile kullanimi guzel oluyor

ne kadar üzerlik alıyoruz kanka?

bide şey, aynı işlemi 2. ve 3.ye yaparken tekrardan kaynatıp, limon ekleyip, tuzla su ekleyip buzluğa mı atıyoruz yani, aynı işlemi 3 kere mi yapıyoruz.

neleroluyor

Yeni üye
ne kadar üzerlik alıyoruz kanka?

bide şey, aynı işlemi 2. ve 3.ye yaparken tekrardan kaynatıp, limon ekleyip, tuzla su ekleyip buzluğa mı atıyoruz yani, aynı işlemi 3 kere mi yapıyoruz.
ben toz haline getiriyorum 100mg freebase dmt tabletleri yapiyorum hazirda duruyor sonra toz haline gelen uzerligi cya posetine koyup yarim bardak kadar cay yapiyorum 1 saate yakin kaynatarak shotladiktan sonra suyu tam 30 dakika sonra dmt aliyorum eger daha yuksek cikmak istersem bi 50mg daha aliyorum

cigara ile kullanicaklara onerim kullanmayin **** MAOI lar vucuda yararli olan bir sey degil ve toxic olabilirler sizin icin, guvenligini kontrol edin ve vucudunuza ne yaptigini ogrenin yalnis durumlarda seretonin sendromu ve olume kadar gidebilir, MAOI kullanirken olen zehirlenen bir cok insan var yalnis kullanimi riskli ve zararlidir lutfen ayik olun

neleroluyor

Yeni üye
Ya buraya ben kaynak birakiyorum lutfen MAOI kullanicak arkadaslar harmaline alkoidlerinin kullanirken nelere dikkat edilmeli

Tyramine yuksek yemekler yemeyin! (Peynir (az oldugunda yenebiliyor ama bence yemeyin hic), Proses edilmis et urunleri, Bira kullanimini minimumda tutunuz, Kullanilan soslarin icinde bulunan tyramine dikkat edilmeli.

Lutfen SSRI (genelde antidepresan olarak satilan haplar) kullaniyorsaniz MAOI KULLANMAYIN! Genel olarak seretonin duzenleyici ilaclarinin MAOI ile kullanimi Seretonin Sendromu yapabilir ve bu olume gidebilir.

atheras

Yeni üye
ben toz haline getiriyorum 100mg freebase dmt tabletleri yapiyorum hazirda duruyor sonra toz haline gelen uzerligi cya posetine koyup yarim bardak kadar cay yapiyorum 1 saate yakin kaynatarak shotladiktan sonra suyu tam 30 dakika sonra dmt aliyorum eger daha yuksek cikmak istersem bi 50mg daha aliyorum

cigara ile kullanicaklara onerim kullanmayin . MAOI lar vucuda yararli olan bir sey degil ve toxic olabilirler sizin icin, guvenligini kontrol edin ve vucudunuza ne yaptigini ogrenin yalnis durumlarda seretonin sendromu ve olume kadar gidebilir, MAOI kullanirken olen zehirlenen bir cok insan var yalnis kullanimi riskli ve zararlidir lutfen ayik olun
kanka tablet haline nasıl getiriyorsun freebaseyi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kamdavulu:
    hahahaha** ******** ******* ******** ****** *****
  • Night owl Night owl:
    *** **** * ***** ******* ***** *** ********* ****** ******** ***** ********* hahahaha** **** ** ******** ** ****** ****** ***** **** hahahaha
  • K kamdavulu:
    ** ***** ****** hahahaha***** ********* ** ****** ***** hahahaha*********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    +1
  • K kamdavulu:
    *** ******* **** *** ****** ***** ***** * ******** ****** ****** ********* ******* ***** ********** ** ****** ** ****** ****** ***** *** ******** ******** **** ******* ****** ******* ****** ****** ******* ********* hahahaha*** **** ******* **** * ***** ******* ***** *** ********* ****** ******** ***** ********* hahahaha** **** ** ******** ** ****** ****** ***** **** hahahaha
  • K kamdavulu:
    * *** *** ******* ********* ******** ** ***** ***** ******** ******* ******* ***
    ** *** ** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    ******* *** **** *** ** ***** ******* * *** *** ******* ********* ******** ** ***** ***** ******** ******* ******* ***
    ****** ** **** ****** ********** ** **
  • Night owl Night owl:
    ** ***** *** ** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    *** ****** ******* **** ******** *** ********** ****** ** **** ****** ********** ** **
    ******* **** hahahaha** **** hahahaha* **** ***** ****** ******* **** ******** *** **********
    +1
    ***** ********* ***** ********* *** hahahaha *** *** ** ****** **** hahahaha*** ********* ******** ***** ** ******* *** ** ****** ****** ****** ******* ******
  • lavrens lavrens:
    ******* **** ****** hahahaha** ********** **** hahahaha** **** hahahaha* **** **
    *** ** **** **** ******** ***** ******** ****** * ****** ******** ***** ****** ** **** ******** ******* ********* ********** **** ****** hahahaha** ***
  • lavrens lavrens:
    ******* ********* ***** hahahaha ***** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ** ***** **** ********** hahahaha hahahaha ********* *** ****** *** ** *** * ***** *** **** ***** ********* ***** ********* *** hahahaha *** *** ** ****** **** hahahaha*** ********* ******** ***** ** ******* *** ** ****** ****** ****** ******* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********** hahahaha* ********** *** ******* * ********
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ***** ****** ****** ****** hahahaha** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
    * **** ***** **** ****** ********* ******* **** hahahaha******* ****** ** ***** ******* ****** *** ***** ** ****** hahahaha hahahaha **** ****** ****** hahahaha ********** ** ***** **** ********** hahahaha hahahaha ********* *** ****** *** ** *** * ***** *** ****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha *** ***** ******** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** hahahaha** *** ***** ******* ** *** * **** ***** **** ****** ********* ******* **** hahahaha******* ****** ** ***** ******* ****** *** ***** ** ****** hahahaha hahahaha **** ****** ****** hahahaha **********
    Night owl Night owl: ******** **** ****** hahahaha** *** ***** ******* ** *** * **** ***** **** ****** *********...